PDA

Zobacz pełną wersję : Trening do oceny :) Początkujący



Arkito
23-08-10, 11:31
Witam :) Otóż jestem grubaskiem i zaczynam przygodę z siłownią :) Zabrałem się za ogólnorozwojówkę a oto mój plan treningu do oceny:

poniedzialek
1. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej
2. Rozpiętki na ławce płaskiej
3. Przysiad ze sztanga na barkach
4. Wspięcia na palce
5. Wiosłowanie sztangą
6. Skłony tułowia ?dzieńdobry?
7. Wyciskanie sztangi z przed głowy
8. Uginanie ramion ze sztangą
9. Francuskie wyciskanie sztangi
10. Brzuch

Środa

1. Przysiad ze sztangą na barkach
2. Wspięcia na palce
3. Wyciskanie hantli płasko
4. Rozpiętki na skosie dodatnim
5. Wiosłowanie sztangielką
6. Wiosłowanie sztangą
7. Wyciskanie sztangi zza głowy
8. Uginanie ramion ze sztangielkami, uchwyt młotkowy
9. Prostowanie ramienia ze sztangielką
10. Brzuch

Piątek

1. Wykroki ze sztangą na barkach
2. Wspięcia na palce
3. Wyciskanie sztangi płasko
4. Przenoszenie hantlą
5. Wiosłowanie sztangą
6. Skłony tułowia ?dzieńdobry?
7. Unoszenie ramion ze sztangielkami
8. Uginanie ramion ze sztangielkami o kolano
9. Francuskie wyciskanie sztangielki w siadzie
10. Brzuch

W dniach wolnych od treningu biegam po 30 minut :)

Proszę o ocenę :)

BoloYeung
23-08-10, 11:47
ten plan mi się w ogóle nie podoba łączysz duze grupy , ćwiczysz je za kazdym razem , mówisz ze chcesz schudnąc a wybierasz system 3-4 , pierwsze co zmien całkowicie ten plan najlepiej system 5-2 i zamiast biegania aero

Budrys
23-08-10, 12:14
Ale Bolo ;) przecież powiedział że to ogólnorozwojówka. Przejdzie. Natomiast ilu takich co przychodzą na siłke po raz pierwszy i rzucają się na ciężary i już w debiucie chcieliby se rekordy wyrabiać? Nie wiedząc co to jest ogólnorozwojówka.

A jakie aeroby byś mu zaproponował zamiast biegania ???
pozdro

Arkito
23-08-10, 12:21
Budrys a dlaczego zamiast biegania? :) Podobno bieganie jest najlepsze na redukcje bo dużo dzięki temu się spala tłuszczu :)

Ps przez jaki okres czasu mogę ćwiczyć tą ogólnorozwojówką? :) Z góry dzięki za odp :)

pozdro :)

Budrys
23-08-10, 12:36
to Bolo powiedział że zamiast biegania. Ja zapytałem co proponuje w zamian (z ciekawości) a jak dla mnie to najlepsze na spalanie tłuszczu są interwały. Lub interwały + aeroby,po razie dziennie. Al;e to program na mocne spalanie tłuszczu a ty chcesz równolegle zagklądać na siłownię, nie?
Ogólorozwojówka średnio trwa dwa tygodnie, wiele zależy od człowieka, gdy był wysportowany, powiedzmy uoprawiał jakieś sporty, to krócej, jak totalnie nic, zero wysiłku do tej pory-typ biurowca, to dłużej...

Arkito
23-08-10, 12:50
A to spoko a mówisz że trening ten co mam może być tak? :) A jak skończę to pomożecie mi dobrać jakiś ładny split? :) Wykonuje też A6W wiem że to nie pomaga na spalanie tłuszczu ale jak już go spale to mięśnie będą powoli się uwidaczniać nie?

Pzdr :)

alder
23-08-10, 13:17
a jak tam z kuchnią u ciebie skoro jesteś grubaskiem ?

Budrys
23-08-10, 13:22
hehe, no właśnie, jak dieta??

Arkito
23-08-10, 13:25
http://www.e-gym.pl/showthread.php?29293-Dieta-na-redukcje-do-sprawdzenia-%29&p=371750#post371750

Tu macie linka gdzie umieściłem swoją dietę do oceny :)

Dzisiaj np rano zjadłem 2 kanapki z szybką i serem, teraz zjem 2 kanapki z jajakiem, pozniej zjem mieso z piersi kurczaka z ryżem a na kolacje zjem serek wiejski :)

Powiedzcie czy dobrze :) Ps dzisiaj mam dzien treningu takze ten ryz z miesem to przed treningiem koło 16 :)

BoloYeung
23-08-10, 14:22
aero : rowerek , basen
co do ogólnorozwojówek nie jestem ich zwolennikiem

Arkito
23-08-10, 14:28
Jeśli miałbym nie robić ogólnorozwojówki to od czego poleciłbyś mi zacząć? :)

Micek185
23-08-10, 19:01
jesli chcesz spalić fat ogólnorozwojowka jest w sam raz zmniesz przerwy do minimum między seriami tak zeby oddech się wyrównał czyli max 1minuta.
na interwały nie masz jeszcze sił więc zostaje tylko zwykle aero(bieganie,rowerek stacjonarny lub zwykły,pływanie ostry sex:D )
aero najlepiej po treningu siłowym lub rano na czczo bo rozumiem że na razie zalezy ci na redukci nie na masie.
podstawą bedzie dieta poszperaj troche i do niej sie przyłóż to 99%sukcesu.
ile ważysz duża masz nadwage?bo jesli tak to bieganie może stac się uciążliwe dla stawów.
pozdro

Arkito
23-08-10, 21:30
No ważę 99kg przy 180cm wzrostu :( Biegam już jakieś 3 dni i nie narzekam :) Ważyłem 120 kg ale zrzuciłem i teraz chce dalej redukować i ćwiczyć :) A gdzieś czytałem że aero robić w dni wolne od treningu aby organizm mógł się zregenerować czy coś takiego :) Można tak??

Rano nie mam za bardzo jak biegać dlatego biegam wieczorem to bardzo źle? :)