PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki macie styl?



xxmłodyxx
18-08-10, 17:29
No wiec tak..są rózni ludzie, mimo ze interesujemy sie tym samym to kazdy inaczej sie ubiera i inaczej sie obcina...

No wiec kto chetny na pierwszego?

No dobra moge byc ja..

ogólnie to dzinsy jakies ciemne i bluzka jakas taka niby ciasna, czyli ze tak nazwe dopasowana:D no i oczywiscie białe buty:D

No ale w dresach i bialych pumach tez sie lubie czasem pobujac:D

Someone
18-08-10, 17:59
Ja włoski to scinam tak na 5mm ;). Co do ubioru to wiadomo, do sytuacji trzeba dostosować ;).
Ale przeważnie sie na sportowo woże. Dresiki, bluza normalna, wygodnie tak ;)

patryk1336
18-08-10, 18:41
ogolnie mozna powiedziec tak samo jak młody na łyso ogolony kajdanik na szyii i ręce dresik białe buciki :)) w dzinsach zadko chodze bo ciezko dobrac rozmiarowo w udach :) :) a koszulki raczej luźne nienosze juz tych takich przylegających:)

Ninja165
18-08-10, 19:00
halóweczki , dżinsy/sztruksy , t-shirt lub luźna koszulka ;d

Someone
18-08-10, 19:13
ogolnie mozna powiedziec tak samo jak młody na łyso ogolony kajdanik na szyii i ręce dresik białe buciki :)) w dzinsach zadko chodze bo ciezko dobrac rozmiarowo w udach :) :) a koszulki raczej luźne nienosze juz tych takich przylegających:)
Dla mnie kajdanik na rece to wiocha troche. ;) Ale to tylko moja opinia, pozdro ! ;)

Sosna91
18-08-10, 19:20
białe\czarne najkacze w zależnosci od spodni, spodnie lubie białe ale co to za material to nie wiem, reserved, house , big star, zwykle tam sie ubieram, spodnie lubie dość wąskie zwiężane u dolu dopasowane, bądz jeansy ciemniejsze, dresów nigdy nie kładłem i nie zamierzam nie mój styl, do tego koszulecka lużna ale dopasowana (lubie jak maja wąskie ramiączko, w housie zwykle takie sa) jak zimno to sweterek fit badz jakas bluzka i to tyla, włosy boki tył krótko ok 1-2mm u góry wycieniowane i troche dłuższe 1-1,5cm.

Muskuł1
18-08-10, 19:26
Ja ogolony jestem na łyso lub jak kto woli na zero a ubiór t shirt lub bokserka (koszulka na ramionczkach) dzinsy sandały oczywiście bez żadnych skarpetek jak to co niektórzy noszą

sts
18-08-10, 19:36
ja wole styl na waleta :}

RockyBalboa
18-08-10, 19:39
preferuje croppa
czarne bojowki szara bluza z kapturem+jakis brazowy tshirt z ciekawym obrazkiem
glowa zawsze na krotko

Someone
18-08-10, 19:42
ja wole styl na waleta :}
Tak to sie najlepiej spi w lato :D

///M
18-08-10, 20:06
Czarne dresy,bluza siwa najlepiej z kapturem,pumy na nogach, obcięcie na grzyba i strach na wiosce ;D A jak ciepło to krótkie spodenki i dopasowana koszulka.

sebekplum
18-08-10, 21:07
Czarne dresy,bluza siwa najlepiej z kapturem,pumy na nogach, obcięcie na grzyba i strach na wiosce ;D A jak ciepło to krótkie spodenki i dopasowana koszulka.

Jak osoba wyżej :D

BoloYeung
18-08-10, 22:04
dres adidaski a na szyi gruba keta ;)

hannibal
19-08-10, 15:22
grzywa około 50 % dłuższa od reszty włosów ;) dzinsy ;) czarne adidaski ;) obcisła koszulka ;) ewentualnie jakaś bluza

kubaCK
20-08-10, 13:43
na szyi gruba keta ;)

keta musi byc!