PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc przy doborze planu ćwiczeń :)



Arkito
14-08-10, 22:42
-Płeć - Mężczyzna

-Wiek - 20 lat

-Waga - 100kg

-Wzrost - 180cm

-Co chcesz osiągnąć - Chcę narazie spalić tłuszcz i wyrzeźbić ciało. Jak tego dokonam to wezmę się za powiększanie mięśni :)

-Staż - Gdy miałem koło 16 lat ćwiczyłem z pół roku

-Inna Aktywność/Sporty - Czasami biegam ale teraz coraz rzadziej :)

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) - Otóż posiadam ławeczkę z wyciągiem, a do tego zestaw gryfów ( gryf prosty 180cm gryf lekko łamany 120cm i 2 małe po 35cm) i obciążenie 116kg

-Aktualna/planowana dieta - Jem około 500-1000 kcal dziennie. Odchudzam się już 37 dni, ważę tak jak pisałem wcześniej 100kg a ważyłem 120kg :(

-Przeciwskazania Medyczne - brak

-Suplemacja - nie za bardzo wiem ocb :P

Jeśli ktoś potrafi mi pomóc z ułożeniem dobrego treningu to będę bardzo wdzięczny :)
A jakby ktoś potrzebował jakiś informacji to pytać ja odpowiem :)

alder
15-08-10, 00:13
20 kg w ponad miesiac ?????? zatem zaktualizuj Przeciwskazania

500-100 kcal ? i ty myslisz o treningu silowym ? ja bym sie na takiej podazy kalorii bal aeroby robic.

poczytaj podwieszone, tam masz ogolne reguly i zasady odchudzania - ODCHUDZANIA a nie wysuszania sie. bo odchudzanie to nie tracenie na wadze a przede wszystkim na poziomie tkanki tluszczowej. tyle kalorii to z samego bialka powinienes dostarczyc a gdzie tluszcze ?? ale skoro lubisz babskie diety z pewnym efektem jojo, to wez sie za jakas madra jak np. Dukana. bo jak dalej tak bedziesz robil to masz efekt jojo jak w banku.

ogolnie przy redukcji rozne chwyty sie stosuje ale mysle ze powinienes zaczac od zastosowania 85% dziennego zappptrzebowania energetycznego, w tym najwiecej bialka, zredukowane zdrowe wegle o niskim IG, i zdrowe tluszcze. no i aeroby. ale to wszystko masz w podwieszonych tematach. najpierw sie doksztalc bo poki co twoja teoria moze sie okazac tragiczna w praktyce. anemia czeka by przybic ci pjone ;]

Arkito
15-08-10, 14:37
Wiem, że to za mało do ćwiczeń, dlatego teraz chce zmienić dietę i chciałem się doradzić na jaką:) Narazie chciałem tylko zrzucić kilka kg. Gdy będę bardzo stopniowo zwiększał ilość kcal, to efektu JOJO być nie powinno:) Może możesz Ty, lub ktoś odwiedzający forum:P polecić mi jakąś odpowiednią dietę ( i taką żebym nie padł przy tych ciężarach:D) Dodam, że chciałbym zrzucić ok. 15 kg jeszcze.
A no i jakiś zestaw ćwiczeń może byśmy mi ułożyli:)
Pozdr:)