PDA

Zobacz pełn± wersję : Czy dobrze ?? [...]



p!es
23-02-07, 16:31
Witam,
od 1,5 roku cwicze w domowej 'mini silowni'-troche ona prymitywna, ale ja nie o tym ... :P
Chodzi mi o to czy codzienne treningi s± dobre?? Jak wczesniej wspomnialem cwicze od 1,5 roku i to codziennie (troche wariat ze mnie moze ...). Czy dobrze robie codziennie cwiczac?? Przeczytalem pare termatow i widzialem, ze nienalezy codziennie cwiczyc, ze to nie daje efektow, hmmm... efektow - niewiem ... mi w te 1,5 roku miesnie sie wyrzezbily ladnie, ale masy to niewiele nabralem ... A chcialbym miec i odpowiednia mase i jako tako rzeĽbe :) (mam jak na razie 72 kg przy 174cm wzrostu).
Moze po krotce opisze moj trening (moze sie wydac prymitywny, ale niemam kasy na sprzet, ani na silke ...).
Trening odbywa sie codziennie i praktycznie codziennnie trenuje tak samo ...
* 100 brzuszkow z nogami opartymi o lozko,
* 50 'polpompek' (to taki moj pomysl na tricepsy-szybkie pompki wykonywane do maksymalnego wyprostowani ramienia),
* 100 'normalnych' brzuszkow,
* 50 'polpompek'
* 100 przyciaganie nog do klatki w pozycji pochylej,
* 100 nozyc w pozycji pochylonej,
* 30 przysiadow z obciazeniem (w rekach hantelki :P),
* 50 przyciagania hantli do klatki w pozycji pochylonej do przodu z wyprostowanymi plecami, łokcie na boki,
* 30 zgiec łokci z obciazeniem,
* ok. 1,5min skretow z hantlami w odleglosci ok.3cm od klatki,
* 20 unoszenie hantli na boki lekko zgietymi ramionami
Po treningu robie sobie szejka z 400ml mleka + 2łyzki bialka + 5g kreatyny.

A jesli chodzi o diety roznego rodzaju ... to chyba nie dla mnie ... :/ jak czytalem te wszystkie diety to trzeba na nie poswiecic troche kasy ...

Dzieki za wszystkie odpowiedzi, podpowiedzi i rady :)

pkmh
23-02-07, 17:15
Sory ale wszystko jest do bani. Nie masz gdzie ćwiczyć i nie masz diety.Codzienne ćwiczenia to głupota jest i nie dziw się że nie masz masy :razz: Musisz zainwestować chociaz w czesc sprzetu bo inaczej to nic nie zrobisz...Teraz to możesz tylko ćwiczyć treningiem domatora.A jaki masz sprzet?tylko hantle??

krzychuool
23-02-07, 17:28
Nie wiem jak Ci się chce codziennie taki trening robić... powiedz ile on Ci czasu zajmuje? O wiele lepiej byłoby odłożyć trochę kasy i kupić ławke + gryf

jonasz7
23-02-07, 17:39
Kup sprzęt i ułóż sobie diete i trening i możesz wtedy ćwiczyć!!
pzdr.

p!es
23-02-07, 18:13
wiedzialem, ze tak bedzie ... :/
no dobrze, a jaki mam kupic sprzet?? A co diety to juz wspomnialem jaki mam stosunek ... No i co byscie z tego treningu wyrzucili?? jesli w ogole.

--->krzychuool - zajmuje mi ten trening ok. 40min.

pkmh
23-02-07, 18:58
wiedzialem, ze tak bedzie ... :/
no dobrze, a jaki mam kupic sprzet?? A co diety to juz wspomnialem jaki mam stosunek ... No i co byscie z tego treningu wyrzucili?? jesli w ogole.

Nie ma się co dziwić.Ale spokojnie, wszytsko da się zrobić. Najlepiej by było kupic ławeczke,gryf i troche żelastwa.no ale jak mówisz ze nie masz kasy to w ostatecznosci mozesz sam zrobic sobie jakis sprzet ja tak kiedys probowalem ale jednak zainwestowalem w cos lepszego.Poszukaj troche na forum bo wiem ze kiedys byly wstawione jakies plany jak zrobic wlasna silke.Jak to znajde to Ci wysle.Co do planu to nie wypowiem sie,niech Ci to kto¶ bardziej kumasty zrobi.A diety jakotakiej nie musisz mieć koniecznie, wystarczy ze bedziesz jadl to co trzeba i wyeliminujesz zbedne skladniki tj. np slodycze .Jedz czesto filety z kuraka, ryż, tunczyka :razz: Ale o tym wszytskim mozesz poczytac w dziale "dieta"

jonasz7
23-02-07, 20:52
Trening narazie takidomatora na:
www.kulturystyka.pl/atlas
A jakkupisz sprzęt to masa!!
pzdr.