PDA

Zobacz pełn± wersję : danio i ryż



Gwido
09-08-10, 19:21
Siema, tak ostatnio my¶lałem sobie że czas ułożyc jakas diete na masę. i do głowy wpadł mi taki posiłek : ryż polany serkiem danio czy powiedzmy jakim¶ jogurtem jogobell± czy czyms. Jest to dobre?;> mozna takie cos jesc przed treningiem?

Patriot
09-08-10, 19:45
Słabe, za mało białka i zły temat ;)
Jogurt danio ma zapewne dużo cukrów prostych ponad to, a przed treningiem jesz ryż BRˇZOWY, a to raczej z br±zowym to nie wiem czy smaczne nawet by było.

Gwido
09-08-10, 20:03
To czy moge danio powiedzmy z herbatnikami traktować jako osobny posiłek? I jako ze juz tu jestem to co jest dobre przed i po preningu. nie mowie o ODRZYWKACH! Normalny posiłek.

Gwido
09-08-10, 20:04
To czy moge danio powiedzmy z herbatnikami traktować jako osobny posiłek? I jako ze juz tu jestem to co jest dobre przed i po preningu. nie mowie o ODRZYWKACH! Normalny posiłek.

Patriot
09-08-10, 20:07
Przed treningiem:
Ryż br±zowy/makaron razowy/kasza gryczana/kasza jęczmienna + pier¶ z kurczaka/pier¶ z indyka/ wołowina/tuńczyk/łoso¶/mintaj + kalafior/brokuł + zdrowe tłuszcze
Po treningu:
Ryż biały lekko rozgotowany + pier¶ z kurczaka/indyka/wołowina + kalafior/brokuł

Herbatniki i jogurt danio wyrzuć do kosza je¶li traktujesz ten sport poważnie

AKRO
09-08-10, 20:19
Danio to jeden wielki cukier. Zrób se jak±¶ zupke pyszota, ciepłe i pożywne.

sts
09-08-10, 20:38
ryż+jogurt fe niedobre ryż +sos + pier¶ kuraka ok

Gwido
10-08-10, 08:20
to zrobie tak: przed treningiem:ryz br±zowy + pier¶ indyka, po treningu: ryż biały + pier¶ indyka. A moge te danio zje¶ć na 2 ¶niadanie?

Maxi90
10-08-10, 21:23
A cos sie tak uparl na to danio?
Zamiast tego w tej cenie kupisz serek wiejski-znacznie zdrowszy i lepszy niz danio do tego zapodaj jakas krome z chleba zytniego pelnoziarnistego z jakas szynka z indyka albo kurczaka i ogien;]

alder
10-08-10, 23:33
Siema, tak ostatnio my¶lałem sobie że czas ułożyc jakas diete na masę. i do głowy wpadł mi taki posiłek : ryż polany serkiem danio czy powiedzmy jakim¶ jogurtem jogobell± czy czyms. Jest to dobre?;> mozna takie cos jesc przed treningiem?

Pudzian jadł to siedem razy dziennie i nic więcej i zoba jaki byk

sts
11-08-10, 10:19
za dużo reklam z małym głodem się naogl±dałe¶ albo masz za free jak tak wy¶lij mi 200 sztuk tego danio :)

Gwido
11-08-10, 10:42
uparłem sie bo mi kurde danio smakuje :) to moge to jesc na drugie? albo chocby w przerwie miedzy posiłkami. A posiłki przed i potreningowe mam dobre nie? A tak sie zastanawiałem jeszcze co powiecie na taka zupke z paczki, nudle knorr czy innne?

Gwido
11-08-10, 10:42
uparłem sie bo mi kurde danio smakuje :) to moge to jesc na drugie? albo chocby w przerwie miedzy posiłkami. A posiłki przed i potreningowe mam dobre nie? A tak sie zastanawiałem jeszcze co powiecie na taka zupke z paczki, nudle knorr czy innne?

Gwido
11-08-10, 12:16
uparłem sie bo mi kurde danio smakuje :) to moge to jesc na drugie? albo chocby w przerwie miedzy posiłkami. A posiłki przed i potreningowe mam dobre nie? A tak sie zastanawiałem jeszcze co powiecie na taka zupke z paczki, nudle knorr czy innne?

Gwido
12-08-10, 14:24
#

uparłem sie bo mi kurde danio smakuje :) to moge to jesc na drugie? albo chocby w przerwie miedzy posiłkami. A posiłki przed i potreningowe mam dobre nie? A tak sie zastanawiałem jeszcze co powiecie na taka zupke z paczki, nudle knorr czy innne?