PDA

Zobacz pełną wersję : Klatka ,czy to dobrze ? Prosze o modyfikacje



Miras
23-02-07, 14:10
Chłopaki wiem ,ze to moze głupi zabrzmiec ,ale potrzebuje małej pomocy. Cwicze od wakacji na siłowni i nie widze zbyt duzych efektów. Kumple radzilim i ,zeby cwiczyc na mase ,a dopiero później rzezbic aktualnie wyglądam tak --- > http://img85.imageshack.us/my.php?image=img3554nw2.jpg i nie wiem co zrobic ,zeby ruszyc w koncu klatke do przodu. Cwicze 3 razy w tygodniu mniejwięcej tak :

Poniedziałek:
Klata
Podnoszenie hantelek w góre jak leze na łąweczce 5 serii po 12 powtórzen
Sztanga około 4 serii po 12 powtórzen
KRZYŻOWANIE LINEK WYCIĄGU W STANIU (zaleznie ile mi ił zostanie)
ROZPIĘTKI W SIADZIE NA MASZYNIE ( zeby sie dojechac ,staram sie 3 serie wykonac)

Sroda
Plecy
Maszyna (nie wiem jak to sie nazywa ) ciągne za drązek w doł i tak podnosze cięzary
Wyciskanie na plecy
Hantelki
(tych cwiczen nie musze chyba objasniac )
Nogi
Wyciskanie 5 serii po 20 powtórzeń

Czwartek
Klatka tak samo jak w pon
i biceps

4 serie hantlami po 10 powtórzen
maszyna 3 serie po 10 powtórzen

Wiem ,ze plan mam do dupy.Dlatego ze sam go układałem a wczesniej nie miałem zadnej stycznosci z siłownią. Chodzi mi o to ,zebyscie mi troche pomogi ,zmotyfikowali jakos plan . Moge cwiczyc max 3 razy w tygodniu

Powiedzcie czy taka dieta moze byc

Sniadanie płatki (albo nic ) na obiad Ryż ,bądz makaron i na kolacje makaron lub orzechy czasem popic to jakąs maslankom.Wiem,ze to moze byc głupie ,ale nie znam sie na diecie ,a chodzi mi o to ,zeby nie bylo w niej składników o które matka moze sie burzyc ,ze nie kupi (wiecie ,za drogie czy cos)

Mam 1.80 i moja waga wacha sie od 71 do 74 kg

A i mam pytanie. Mozna tak trenowac ? 2 razy w tygodniu klatke ,raz plecy i czy to mi cos pomoze ?

Z góry dzieki za odp :)

PreemO
23-02-07, 15:04
Proponował bym najpierw załapać trochę teorii co do treningów. Warto najpierw poczytać i poszukać na forum podobnych tematów, jest ich tutaj od groma!
To że będziesz robił klate 2 razy to nie znaczy że będzie ona z treningu na trening coraz większa. W masie mięśnie rosną kiedy odpoczywają, więc w zupełności wystarczy jak będziesz trenował raz a porządnie. Ćwicz ciężarem wolnym (sztangą, sztangielkami).

jonasz7
23-02-07, 15:06
Tak!!
Pal do du.py!!
Ułóż od nowa!!
pzdr.

Miras
23-02-07, 21:22
No własnie wiem ,ze jest do dupy ,ale zbytnio nie wiem jak go ułozyc . Trenuje tylko 3 razy w tygodniu dlatego myslałem ,ze dwa razy mogło by byc .Czytał na początku troche na innych forach ,ale wszędzie inne info było i dlatego postanowiłem tu sie spytac w koncu. A to odzywianie ? jak sądzicie?

PreemO
23-02-07, 21:31
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ <--- na tej stronie znajdziesz potrzebne informacje co do treningu. pozdro

jonasz7
24-02-07, 09:23
Miras, trenuj w :
pon
śr
pt
pzdr.

Miras
24-02-07, 23:30
Oke napewno postaram się cos z tej stronki wyciągnąc PreemO . A z treningami na koksowni to mam tak ,ze moge cwiczyc (to mam pewne) we wtorki ,czwartki i piatki ,a nie pewna jest sroda ,bo z nią róznie jest.
Ale dzięki chłopaki ,w razie jakichs pytan wróce tu :)

Prezydent_1c
24-02-07, 23:35
To już lepiej wtorki , czwartki i soboty.

jonasz7
25-02-07, 10:17
Też dobrze i dwa razy na siłce!!
pzdr.

Miras
26-02-07, 19:55
Chlopaki mam jeszcze jedno pytanie
Jak robie klate w jeden dzien ,to czy w ten sam moge robic brzuch ?
Chodzi mi o to czy co 3 dni mozna brzuch robic niezaleznie jaka partie sie cwiczylo wczesniej na siłowni.

jonasz7
26-02-07, 20:09
Możesz, tylko nie z plecami.
pzdr.

Miras
26-02-07, 20:17
a taki porządnie robiąc brzuch (az do konkretnej pompy ) ile razyw tygodniu moge ćwiczyc ?

jonasz7
26-02-07, 20:21
Brzuch się bardzo szybko regeneruje.
np. A6W robi się codziennie!!
Tylko nie za bardzo żebyś sobie nie złapał przepukliny.
pzdr.

Miras
26-02-07, 20:27
Robiłem juz A6W i doszłem do chyba 32 dnia ,tyle tylko ze potem na treningach (chodze na SW ) musiałem sie bardzo ograniczac ,bo strasznie bolało mnie w okolicach kosci ogonowej ,no troche wyzej.. cos jak miednica .. nie wiem jak dokładnie do nazwa .W kazdym razie narazie A6W nie chce robic ,zastąpie to czyms innym .. myslałem nad jakims innym treningiem podobanym do tego ,ale chyba sprobuje cos swojego wymyslic .Po około 6 miechach jak przestało mnie bolec to zaczołem taki nazwijmy to "moj trening" i efekty były. Troche sie boje jednak weidera ,bo to treninng dla kulturystów ,a ja takim nie jestem i nie chce ,zeby znowu mi cos podobnego dolegało.

jonasz7
26-02-07, 20:29
Bo może źle robiłeś ćwiczenia albo cóś.
Może teraz zrób abs.
pzdr.

Miras
26-02-07, 20:32
W sumie to mozliwe ,ale czytałem na innych forach i ludzie mieli podobnie.. chyba wiecej jest takich niedouków jak ja :P :roll:

Sprobuje z tym ABS'em..:)

jonasz7
26-02-07, 20:33
OK!!
pzdr.

DarO
27-02-07, 09:21
Kiepsko cos z Toba cwiczysz od wakacji a nie masz zielonego pojecia o tym :twisted: poczytaj kilka ciekawostek na tym forum bo jest ich bardzo duzo. Zapoznaj sie z dita i treningami i wtedy uloz sobie plan i pozadna diete.