PDA

Zobacz pełną wersję : Rzezba ?!



x4n7os
08-08-10, 00:30
Witam mam 21 lat , 1.84cm 83 wagi i postanowilem o siebie w koncu zadbac i stad moje pytania
*Co powinienem zaczac trenowac na silowni ?
*Diety jakies?

Zdjecie

http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/2c872a0f.jpg (http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/2c872a0f/zdjęcie0709.jpg.html)


:/

fallenursus
08-08-10, 00:38
dzieki za fote .wkoncu ktos ruszyl glowa:)
jak mozesz daj te fote jak stoisz normalnie, ale i tutaj widac ze brakuje ci wszystkiego. jestes tlusty-to nie znaczy ze gruby. tzn ze masz bardzo maly wspolczynnik miesnia do calej masy ciala.
troche nam teraz forum szwankuje, ale tematy podwieszone w dziale dieta sa w tym momencie najwazniejsze dla ciebie. dieta z lekka nadwyzka kaloryczna.w tymdziale dowiesz sie co jak i w jakich ilosciach bedziesz jadl:)
cwiczenia silowe jak najbardziej wskazane. czy wogole kiedy kolwiek miales z nimi do czynienia? masz kolegow co chodza na silownie zeby w razie czego pokazali jak sie poprawnie podnosi? jesli nie, to bedziemy szperac po youtubie:)
nigdy nie przepadam ani jeszcze nikomu nie polecilem na poczatek ogolnorozwojowki, wiec i tobie nie polecam:) dla mnie to strata czasu nawet jesli jestes swierzy. w dziale trening znajdziesz duzo dobrych wskazowek co do treningow podzielonych-splitow. poszperaj, poczytaj, uloz cos pod siebie daj do sprawdzenia,a napewno ci poprawie, i efekty beda jesli wszystkie wsazowki zostana wdrozone:)

x4n7os
08-08-10, 00:46
Niestety nie mam z kim chodzic .. sa za bardzo leniwi dlatego chce im w pewnym sensie dac jakis przyklad hehe ,niestety nie chodzilem wczesniej na silownie i nie znam sie na niczym hehehe dlatego postanowilem sie wziasc za siebie ;]

fallenursus
08-08-10, 00:53
nie ma sprawy,poto tu jestemy zeby seobie wzajemnie pomagac.ale cos od siebie musisz tez dac:)

x4n7os
08-08-10, 00:55
Te linki nie dzialaja niestety :/

MAXIMUS 2
08-08-10, 09:34
Fallen tu ma racje bierz się za siebie młody jesteś to tylko dieta chęci i samo idzie no ale ćwiczyć trzeba bez tego nic niema i tylko spróbuj po 2 miechach jakieś pierdy o sterydach pisać to chłopaki ci manto sprawią chciał bym w twoim wieku zacząć ale niestety inne rzeczy miałem w głowie i teraz tego żałuje więc nie zmarnuj czasu nie patrz na kumpli tylko zapier....j na siłkę powodzenia i pozdro.

MAXIMUS 2
08-08-10, 09:35
Fallen tu ma racje bierz się za siebie młody jesteś to tylko dieta chęci i samo idzie no ale ćwiczyć trzeba bez tego nic niema i tylko spróbuj po 2 miechach jakieś pierdy o sterydach pisać to chłopaki ci manto sprawią chciał bym w twoim wieku zacząć ale niestety inne rzeczy miałem w głowie i teraz tego żałuje więc nie zmarnuj czasu nie patrz na kumpli tylko zapier....j na siłkę powodzenia i pozdro.:lol:

Muskuł1
08-08-10, 11:44
Biegaj na siłkę zawsze się ktoś znajdzie kto Ci doradzi ważne żebyś sam chciał dużo pracy przed Tobą i przerzucania żelastwa lekko nie będzie ale efekt będzie i to się liczy

x4n7os
08-08-10, 12:29
Dostalem taki plan od kolegi ,ktory to nawet fajnie wyszlo bo widzialem.

'klata tradycyjnie na ławeczce, miesnie plecow czyli wioslowanie, na biceps i triceps podnoszenie a na brzuch mam trening ktory aktualnie przerwalem. niestety zdjec nie mam. ten trening brzucha jest na youtube i nazywa sie ''6 pack abs''. rob go raz dzienniehttp://0.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/4 ' jego cytat ,cos do korekty ?