PDA

Zobacz pełną wersję : CYNK połączony z DECA to podobno konflikt!!??



benton
02-04-06, 22:49
Przeczytałem na forum KDF że cynk połączony z deca ma jakieś skutki uboczne, nawet wlosy wypadaja!! Co wy na to?? Ja wlasnie miałem zamiar brac cynk do deca ale w tym wypadku rezygnuje, chyba ze moze w malej ilosci, niech sie ktos wypowie!! Acha i jeszcze jedno bede bral deca + testo a napisali o cynku ze dla testo dobrze jest go brac.

pozdro !! :grin:

vold
02-04-06, 22:58
Ja osobiście nie widze przeciwwskazań, miałem takie cykle i stosowałem cynk i wszystko było ok, może komuś to zaszkodziło bo jak czytam te posty na innych forach i widze jakie oni ilości tego cynku łykają to tragedia , wtedy mogą być jakieś skutki uboczne.

tMQ
03-04-06, 12:44
50mg cynku dziennie nie zaszkodzi. chodzi tu o to, ze cynk blokuje alfa 5 reduktaze i neipozwala nandrolonowi skonwertowac do DHN, ktory jest mniej androgenny.

omnadren
06-04-06, 19:26
j/w tu chodzi o wieksze dawki

benton
07-04-06, 09:57
Zastanawiam sie ile przyjmowac tego cynku bo na opakowaniu jest napisane ze nie przekraczać 10mg dziennie (1tab) i że przedawkowanie grozi biegunkami. A nie chciełbym wydalać odżywek które wcianam. Z drugiej strony drogo to by wychodziło gdybym brał 50mg dziennie.

Ps. Kupiłem cynk Walmarka(chyba mało znana firma), nie jest to ten organiczny i mam pytanie do tego, czy to coś zmienia??

tMQ
07-04-06, 10:41
kup farmapolu Zinc Forte i bierz domowe zma przed snem