PDA

Zobacz pełną wersję : witam!



Ajgor7
07-08-10, 01:15
Witam! Mam 16 lat i ponad rok stazu na silce czy odzywki wskazane bylyby dla mnie? jezeli chcecie dokladniejsze dane pisac... ;)

fallenursus
07-08-10, 04:43
ktore maja pomoc w czym dokladnie?
kreatyne jak najbardziej mozna, jakies bialko- to takie podstawy kazdego kto trenuje sporty silowe.

misiecki
07-08-10, 08:26
Diete masz?

Ajgor7
07-08-10, 16:25
nie mam diety... ale nie sądzę żeby ona mi coś dała szczerze mówiąc..może się mylę ale dieta nie da mi suchej masy mięśniowej... a ja takiej chcem...

Ajgor7
07-08-10, 16:40
tzn. od roku były postępy i to nawet duże... w łapie mam 35 a na klate biorę lekko ponad 90kg. ... tylko w wakacje spadam z wagi troszeczke i się nie czuje na siłach także planowałem że po wakacjach tak polece z miesiąc na sucho żeby dojść do siebie i wziąć jakąś odżywke.. diety nie mam ale moim zdaniem to mi nie da suchej masy mięśniowej a ja takiej potrzebuje... tzn. chcem trochę popracować nad wyglądem.. bo troszeczke kiepsko jest... aha i waże 64kg.;/:D

Ajgor7
07-08-10, 16:46
tzn. od roku były postępy i to nawet duże... w łapie mam 35 a na klate biorę lekko ponad 90kg. ... tylko w wakacje spadam z wagi troszeczke i się nie czuje na siłach także planowałem że po wakacjach tak polece z miesiąc na sucho żeby dojść do siebie i wziąć jakąś odżywke.. diety nie mam ale moim zdaniem to mi nie da suchej masy mięśniowej a ja takiej potrzebuje... tzn. chcem trochę popracować nad wyglądem.. bo troszeczke kiepsko jest... aha i waże 64kg.;/:D

Bobo91
08-08-10, 13:02
wazysz 64kg i wyciskasz 90kg? w rok stazu ? bez diety? niemozliwe? przynajmniej jak dla mnie. cos tu sciemniasz.

Bobo91
08-08-10, 13:19
wazysz 64kg i wyciskasz 90kg? w rok stazu ? bez diety? niemozliwe? przynajmniej jak dla mnie. cos tu sciemniasz.

Ajgor7
08-08-10, 21:31
tacy są ludzie ze wsi :):D prawdziwi rolnicy;d co ty chcesz.. pisze prawde po co mam kłamać skoro i tak Was nie znam...<bezradny>... więc pomożecie coś czy nie?

Jacke5
08-08-10, 21:49
Dopracuj ortografie, potem czas na ciężary.

Rokita
08-08-10, 22:25
Co chcesz od ortografii jedynym błędem jakim znalazłem to "bylyby", a "chcem" to pewnie gwara :)

Ajgor7
08-08-10, 23:46
hhhehhh dobreee:D ortografie kto jak kto koleś nie znam Cię ale akurat z ortografii miałem 3 miejsce w szkole.. i nie wiem ile masz lat ale nie pouczaj mnie!

Ajgor7
08-08-10, 23:51
hhhheehhh dobre:D akurat to ci nie pykło bo z ortografii miałem 3 miejsce w szkole także o to się nie martw chociaż jak znalazłeś jakiś błąd to śmiało pisz... aha i nie wiem ile masz lat ale na pewno nie masz prawa mnie pouczać ok?!!!

Ajgor7
08-08-10, 23:54
hhhheehhh dobre:D akurat to ci nie pykło bo z ortografii miałem 3 miejsce w szkole także o to się nie martw chociaż jak znalazłeś jakiś błąd to śmiało pisz... aha i nie wiem ile masz lat ale na pewno nie masz prawa mnie pouczać ok?!!!?

Ajgor7
08-08-10, 23:59
hhhheehhh dobre:D akurat to ci nie pykło bo z ortografii miałem 3 miejsce w szkole także o to się nie martw chociaż jak znalazłeś jakiś błąd to śmiało pisz... aha i nie wiem ile masz lat ale na pewno nie masz prawa mnie pouczać ok?!!!?

Ajgor7
09-08-10, 00:05
hhhheehhh dobre:D akurat to ci nie pykło bo z ortografii miałem 3 miejsce w szkole także o to się nie martw chociaż jak znalazłeś jakiś błąd to śmiało pisz... aha i nie wiem ile masz lat ale na pewno nie masz prawa mnie pouczać ok?!!!?

Ajgor7
09-08-10, 00:57
hehe dobre:D kto jak kto ale ty akurat takiej uwagi nie masz prawa mi zwracać!!! to po pierwsze a po drugie to Ci i tak nie pykło bo z ortografii miałem akurat 3 miejsce w szkole...:D i wątpie że bym tam popełnił jakiś błąd a jeśli nawet to mnie popraw ale na pewno nie pouczaj ok?!!!!

Ajgor7
09-08-10, 13:37
hehe dobre:D kto jak kto ale ty akurat takiej uwagi nie masz prawa mi zwracać!!! to po pierwsze a po drugie to Ci i tak nie pykło bo z ortografii miałem akurat 3 miejsce w szkole...:D i wątpie że bym tam popełnił jakiś błąd a jeśli nawet to mnie popraw ale na pewno nie pouczaj ok?!!!!