PDA

Zobacz pełną wersję : witam



Ajgor7
07-08-10, 01:14
Witam! Mam 16 lat i ponad rok stazu na silce czy odzywki wskazane bylyby dla mnie? jezeli chcecie dokladniejsze dane pisac... ;)

znieczulica
07-08-10, 10:37
Najlepszym anabolikiem jest dieta i to powinna być podstawa, bez tego to tylko bezsensowne machanie żelazem.
Jaki jest twój cel- masa? siła? lekki "retusz" sylwetki ? Z czym masz problem - siła stoi? masa nie idzie? itd... Bo jeżeli wszystko idzie do przodu to po co brać coś dla samego brania.
Nie napisałeś żadnego info więc trudno odpowiedzieć.

.Smile
07-08-10, 13:22
podaj rozmiar buta i kolor wlosow to zobaczymy jakie odzywki bd git!

Ajgor7
07-08-10, 16:34
tzn. od roku były postępy i to nawet duże... w łapie mam 35 a na klate biorę lekko ponad 90kg. ... tylko w wakacje spadam z wagi troszeczke i się nie czuje na siłach także planowałem że po wakacjach tak polece z miesiąc na sucho żeby dojść do siebie i wziąć jakąś odżywke.. diety nie mam ale moim zdaniem to mi nie da suchej masy mięśniowej a ja takiej potrzebuje... tzn. chcem trochę popracować nad wyglądem.. bo troszeczke kiepsko jest... aha i waże 64kg.;/:D

Ajgor7
07-08-10, 16:39
tzn. od roku były postępy i to nawet duże... w łapie mam 35 a na klate biorę lekko ponad 90kg. ... tylko w wakacje spadam z wagi troszeczke i się nie czuje na siłach także planowałem że po wakacjach tak polece z miesiąc na sucho żeby dojść do siebie i wziąć jakąś odżywke.. diety nie mam ale moim zdaniem to mi nie da suchej masy mięśniowej a ja takiej potrzebuje... tzn. chcem trochę popracować nad wyglądem.. bo troszeczke kiepsko jest... aha i waże 64kg.;/:D