PDA

Zobacz pełną wersję : Poranny trening



Balerxxx
22-02-07, 23:34
Co sądzicie o treningach w godzinach 8:30 - 11? Czy ktoś z tutejszych forumowiczów również ćwiczy o wczesnych powodach? z różnych to powodów, nie każdy ma czas żeby się przejść na siłownię po południu :/ Ja niestety nie mam możliwości treningu o innych porach nie licząc weekendów :neutral: Czasem jak najdzie mnie jakaś większa ochota to skoczę do kumpla poćwiczyć ale są to znów późne godziny ... często już mi się totalnie nie chce, wracam wyjebany jak stonka po oprysku z siłki i mam lecieć do roboty ... jaki czas wg Was jest optymalny do ćwiczeń i kiedy sami najczęściej trenujecie? i czy często macie już dość - wielkiego lenia? i jak sobie z tym radzicie :razz:

FANATOR:)
23-02-07, 00:48
Ćwiczenie z rańca jest bardzo dobre najlepiej pól godziny po przebudzeniu. i po porządnym siadaniu. Jeżeli dasz sobie z amocno w kość na treningu możesz mieć mało energii na resztę dnia ale to da się przyzwyczaić. Ja ćwiczę gdzieś tak o 11-12 i jest cool. Najważniejsze aby nie ćwiczyć wieczorem tak po 21. Ja zajmuje się po za siłką jedynie studiami które mi zabieraja sporo czasu ale mogę sobie pozwolić na drzemke w ciągu dnia po treningu. Czasem idę do roboty na łikend ale to już nie jest tak czeste aby się tym zniechęcic do ćwiczeń.

jonasz7
23-02-07, 09:07
Balerxxx, można ćwiczyć rano!! Jak najbardziej, tylko żeby to byłor gularnie i zawsze o tych samych porach.
Bardzo często mam lenia, to normalne!! Ale jak już zaczne cwiczyć to idzie!!
pzdr.

Punisher
24-02-07, 23:04
Najgorzej idzie jak ktoś Cię zagada...
Albo jak ktoś jęczy jak ty ćwiczysz i Ciebei pyta, to bym hantlem w niego cisnął tak to wqrza wrr.
Podobno najwięcej siły się ma w południe. Ja chodzę do szkoły, więc ćwiczę o 17 :) wcześniej nie ma możliwości. Ale ta godzina jest spoko :cool:

Prezydent_1c
24-02-07, 23:11
Ćwiczenia moim zdaniem są dobre rano. Ktoś już tutaj napisał ze moga pojawić się problemy w trakcie dalszej cześci dnia ale jeżeli ma się czas na sen w ciągu dnia to powinno być dobrze. Osobiście ćwicze wieczorem i też dobrze jest ;)

sławo
25-02-07, 10:16
faktycznie z rana jest ciężej niz popołudniu

podobno najwięcej energii mamy właśnie gdzieś koło 16-17

ale może faktycznie jeśli robiłbyś to zawsze i regularnie rano to moze byś to przestawił



Najważniejsze aby nie ćwiczyć wieczorem tak po 21.

nie widzę tu problemu bardzo dużo ludzi ćwiczy o tej porze prawie tylu co popołudniu

jonasz7
25-02-07, 10:20
Ja uważam że najwygodniej jest o 19 potem kolacja prysznic i prosto w kime :mrgreen:
pzdr.

MaC-DrG
25-02-07, 10:22
ja przez jakis okres cwiczylem z ranca(od 6 rano) i po dluzszym czasie gdzie po treningu trzeba bylo isc do sql to czlowiek nie mial zupelnie checi do nauki ze zmecznia.... mowie naturalnie o cwiczeniach na mase dosc ciezkich... teraz np rano walne sobie pare lekkich seryjek to nawet mi sie poczucie poprawia....ale zaznaczam ze to tylko pyjek... tak zeby podpapowac bicepsy i rozruszac stawy ;]

tera cwicze ok 18 i zupelnie lepiej mi to idzie, a i efekty lepsze...

sławo
25-02-07, 10:22
tu nie ma co gadać jak wygodniej

bo każdy może inaczej
różnie każdy ma obowiązki więc nie ma po co pisać kto i kiedy

sławo
25-02-07, 10:24
...ale zaznaczam ze to tylko pyjek... tak zeby podpapowac bicepsy i rozruszac stawy ;]


hahahh dobre
pomujesz przed szkołą żeby mieć wiekszą łapę na paru lekcjach :mrgreen:

MaC-DrG
25-02-07, 10:29
luzno i tak chodze w bluzach etc... glownym celem jest poranne odswierzenie ;]
i zaznaczylem ze Papowalem a nie papuje tera cwicze po szkole... ;] i nie pisac ze to zeby miec wieksza lape na dysko :P hehe
na moje oko lepiej sie czuje jak sobie walne pare seryjek rano a potem ciezki trening po szkole...

sławo
25-02-07, 10:36
to sobie lepiej pobiegaj z rana jak masz ochote

wyjdzie ci to na lepsze

Prezydent_1c
25-02-07, 10:36
Hehe ... Tak też można ;) :lol: Ja kiedyś zrobiłęm rano trening to w szkole usypiałem ... (a nie było to cykliczne tylko juz za 1 razem sen wygrał :lol: )

jonasz7
25-02-07, 10:38
Ja często śpie na lekacjach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale zawsze na w-f ide na siłke zrobie sobie z dwie konkretne serie na bicka i podciągam rękawy i ide grać w siatkówke, tam gdzie dziewczyny :twisted: :twisted:
pzdr.

Punisher
25-02-07, 20:30
Ja uważam że najwygodniej jest o 19 potem kolacja prysznic i prosto w kime :mrgreen:
A na forum to kiedy?:D
O 17 do 19 potem jadalnia forum, kapiel i kima :cool:

jonasz7
25-02-07, 20:59
Hehe na forum zawsze jest czas!!
pzdr.