PDA

Zobacz pełną wersję : odzywki trening



kkiers
06-08-10, 13:10
witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum wiec nie wiedzialem gdzie umiescic temat. chodzi mi o zwiekszenie sily i nabraniu rzezby, mam 18 lat waze 76kg a moj wzrost wynosi 176cm, poltora roku temu uczeszczalem na silownie przez 2 miesiace, bralem bialko a pozniej kreatyne, wazylem jakies 61kg, nie bylem dosc silny na klate poczatkowy wyciskalem 55kg a pozniej po tych 2 miesiacach 75kg, wiekszosc masy miesniowej skupila sie na klacie. Teraz po ponad rocznej przerwie chcialbym zaczac znow cwiczyc, chodzi mi glownie o nabraniu sily jak i wyrzezbienia sylwetki (glownie ramion poniewaz nie sa one zbyt wielkie), wiekszosc tluszczu skupia sie u mnie na brzuchu, jest dosc duzy i nie proporcjonalny do ramion, mysle na polaczeniu kreatyny i hmb poniewaz zalezy mi na czasie, przykladowy przy tym polaczeniu po 3 miesiacach chce widziec znaczne efekty, nie wiem czy jest to mozliwe, na treningach mniej wiecej znam sie, robilem mniej powstorzen ale za to wiekszym ciezarem, prosze o pomoc!
pozdrawiam
edycja: dodam ze na odzywki moge wydac do 250zl.

puma007
06-08-10, 13:17
Dawaj foty a tu szpece ci powiedza czy dobrze wybrales treening na rzezbe,ale ja moge szczelic ze ci zabronia;),bo skoro piszesz ze ramiona masz male to co chcesz rzezbic???masuj,do treningu dodaj aeroby,dobra dieta i wszystko sie wyrowna:)

pozdro

kkiers
06-08-10, 13:18
ramiona mam male, chodzi mi o rzezbe na klacie bo zaczyna sie juz tam pojawiac tluszcz a masa miesniowa zanikac. kreatyna i hmb bedize dobrym polaczeniem aby zwiekszyc mase na ramionach??

fallenursus
06-08-10, 13:21
masa miesniowa zanika a ty chcesz rzezbic z kosci?

kkiers
06-08-10, 13:22
dobra cofam te rzezbienie, jak mowie jestem zielon w tym i szukam fachowej pomocy.

puma007
06-08-10, 13:31
O hmb przestan juz pisac,a kreatyna narazie nie potrzebna ci...


Dodaaj jakas fote bo nikt tu jasnowidzem nie jestt

kkiers
06-08-10, 13:45
zdjęcia:

http://i35.tinypic.com/wh1vkm.jpg

http://i36.tinypic.com/10mivbl.jpg

kkiers
06-08-10, 15:09
dodam jescze, ze lubie duzo jesc, wszelki kielbasy, karkowki, mielone jednym slowem mowiac same miesa, co do diety bialkowej wytrzymalem na niej max 3 dni, ryz mnie wykonczyl wiec raczej ciezko bedzie ze stosowaniem jakiejs diety (chyba ze same miesa).

kkiers
22-08-10, 10:24
odswiezam temat.
mam spory brzuch ramiona male, brac kreatyne/hmb czy raczej bialko badz jakies gainery??

Muskuł1
22-08-10, 10:40
Bierz się za ćwiczenia brzuch zero nic nie ćwiczyłeś bary kapturów nie widać klata słabo ogólnie mizeria

kkiers
02-09-10, 20:56
jestem po 2 tygodniach treningu act, czuje sie przygotowany do prawdziwego cwiczenia, mam takie pytanie, czy lepiej kupic sobie gainer (bialko + weglowodany, bialko 30%) czy po prostu zwykle bialko serwatkowe??

Micek185
02-09-10, 21:00
jesli nie masz czasu naposiłek to gainer jesli masz braki w dieice(o ile takową prowadzisz)to białko.ale jak juz masz kupować to kup białko węgle z byle czego dostarczysz o są tańsze niż jakie kolwiek białko.

bebok-85
05-09-10, 12:39
dieta i trening zrobi z ciebie z ciebie potwora

kkiers
14-09-10, 14:40
cwicze juz miesiac, juz widac jako takie efekty (bartki , , klata, biceps) tylok teraz mam takie pytanie, gdzy cwicze klate i biceps nie mam w ogole zakwasów.. jedynie po tricepsie i plecach, czy to jest normalne?? (a co do cwiczen robie 4 - 5 seri po 14 12 10 8 powtorzen)

kkiers
15-09-10, 21:23
jeszcze jedno , testowal ktos srodk Universal Creatine?? jak go brac? przed czy po treningu

Mosin
16-09-10, 20:13
Ćwiczysz miesiąc ? Trochę wcześnie na kreatynę, nie chce wiedzieć co będziesz brał za rok.

kkiers
25-09-10, 17:15
witam, cwicze juz 1,5 miesiaca, waga wzrosla z 74 do 80-81 w bicepsie przybylo 3cm, w klacie 4 w brzuchu ubylo 2 cm (ale jest nadal 84cm), bralem wegle+bialko z firmy megabol oraz jadlem wiecej miesa, i tutaj takie pytanie, czy moge zainwestowac w jakies suplementy a jak tak to jaki (chodzi mi o to aby brzuch zmalal a reszta rosla, aeroby na razie nie wchodza w gre). pomocy