Zobacz pełną wersję : Suplement na stawy kolanowe
Witam
Jakis czas temu bylem u lekarza z bolem kolan. Powiedzial mi ,ze to przez szybki wzrost ( mam 18 lat i 198 cm ). Dodal ,ze mam odmineralizowane te dolne czesci stawu. Mowil ,ze to samo minie ,ale narazie jest dosc bolesne. Przeszkadza mi to troche w trenowaniu ( koszykowka). Pomyslalem o jakims suplemencie. Troche tego jest. Mozecie polecic cos bezpiecznego i nie obciazajacego zoladka,ani watroby?
pozdrawiam :)
fallenursus
03-08-10, 20:43
msm+glukozamina
ładna drabina z Ciebie, a w czym Ci to przeszkadza w życiu codziennym? czy trenujesz może siatkówkę, kosza? Miałem podobny problem około 2 lat temu robiłem przygotowanie tlenowe i dopadła mnie ta dolegliwość więc na miesiąc odpuściłem bieżnie i wsiadłem na rower i basen, a co do suplementacji artresan artroblock olimpu u jak wyżej glukozamina
Mam to samo stary i Animal flex mi pomogl bardzo ;)
Ja z suplementami się nie będę potarzał ,ale polecam rower.
też powtórka :| może chodziło Ci o ORBITREK :D
Bardzo dziekuje za odpowiedzi :) Zazwyczaj na rozgrzewce przed meczowej albo treningowej mnie bola.
Czy taki suplement jest ok?
http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/cPath/64/products_id/1140853964/products_name/olimp-arthroblock-forte-60-kaps-promocja.html
krupek1 szczerze mowie Ci kup Flexa mi to sam ortopeda przepisal tez gram w kosza + silownia 2 saszetki w dt i 1 w dnt mi pomoglo po 3 dniach
Bede wdzieczny ,jesli zapodasz jakis link do tego suplementu :)
Juz go znalazlem ,sorki za zasmiecanie :) A moglbys mi powiedziec ,ile jest tabletek do łykania? Szczerze mowiac ,nie jestem przekonany do pigulek ,wolalbym cos do picia.
Co myslicie o Nutrend Flexit?
fallenursus
03-08-10, 23:01
nie stosowalem, ale chlopy chwala
8 tabsów w jednej paczce a sa 44 paczki w jednym pudle :D
Nutrend flexit drink, jest sporo tańszy od animala i też b. dobry
Ok ,dzieki chlopy , rozjasniliscie mi juz sytuacje :)
aktualnie uzywam flexit nutrend w tabsach i bardzo dobry, kosci juz mi tak nie szczelaja i kolana nie bola z rana jak siadam na kibel.