PDA

Zobacz pełną wersję : KSW 14 - "Butterbean vs Pudzian"



BoloYeung
03-08-10, 20:18
Znamy juz rywala Mariusza Pudzinowskiego jest nim Eric Esch http://www.sporty-walki.org/content/2010/08/03/130413/EricEsch.jpg
KSW buduje sobie coraz większą popularność , promując MMA w polsce takimi dziwnymi walkami jak Pudzianowski vs Butterbean czy Saleta vs Najman , przesuwa to w cien wrześniową walke Mistrza Olimpijskiego w Judo oraz byłego zawodnika Pride Pawła Nastuli

Hornet
03-08-10, 20:34
co buterbean może nam pokazać, wogóle bez głowie jak ustawiają te przeciwników zaprosili by silvie do polski na reven...
czeka nas kolejna walka na misia :[

BoloYeung
03-08-10, 20:40
o którym Silvie mówisz ??

Hornet
03-08-10, 20:44
napewno nie o wanderleju , o silvi bodajże tim, ale wracając do sedna sprawy to jest naprawdę wielu dobrzych zawodników którzy mieli by z pudzianem ciężko, nie chodzi o to zeby z mma zrobic arene cyrkową

sts
03-08-10, 21:13
grubas z gino...

BoloYeung
03-08-10, 21:18
ten grubas w 4 rundówkach kiedyś robił wrażenie a szczególnie jego prawa ręka , stujke miał dość dobrą , parter ze względu na gabarety wiadomo jaki , no ale to było kilka lat kilo temu bo teraz o 30kg podniósł mase ;)

Hornet
03-08-10, 21:36
kiedyś widziałem jak jednego jackasa obił :) ale tak to tylko marketing i reklamować szynke bez kości

BoloYeung
03-08-10, 22:25
ja tam czekam na wrześniową gale Pawła Nastuli to będzie gala która stoji na poziomie sportowym a nie komercyjnym jak KSW

Hornet
03-08-10, 22:30
Nie no ja nie zbojkotuje ksw i nie odpuszczę sobie walki pudziana, ale jednakże uważam że pudzian powinien być iwentem przed walką wieczoru np: nastuli mameda bo oni reprezentuja jakis poziom a nasz mario jeszcze zbirea doświadczenie

BoloYeung
03-08-10, 22:46
Paweł w KSW walczyć nie będzie zobacz sobie wywiad z nim wkleiłem go jest w przyklejonym temacie FIght news ostatni post

Hornet
03-08-10, 23:22
nie wiem czy będzie czy nie będzie sądzę że teraz w sporcie sa najważniejsze $$$ a nie jakieś zasady dostanie kontrakt to tak jak greg valentino do mrO się przygotuje

BoloYeung
04-08-10, 09:13
nie zawsze kasa jest najważniejsza w sporcie bo gdyby była najważniejsza w MMA UFC miało by wszystkich najlepszych zawodników na świecie we wszystkich wagach a tak nie jest na szczescie bo niektórzy mają tez ambicje sportowe a nie tylko finansowe

Gangsta Latino
06-08-10, 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=Sq1wrSK0ltc&feature=player_embedded

kamikadze51293
06-08-10, 19:30
Racja pudzian znów ma za mocnego przeciwnika ale sam go chciał więc jeśli znów przegra to na jego życzenie. z drugiej strony patrząc jak by sprowadzil grubaska do parteru to przeciwnik by tak szybko nie wstał bo troszkę waży to by miał Mariusz czas na atak ale wątpię że tak będzie. Ale Eric jak dla mnie uważa się za nie wiadomo kogo jest taki pewny siebie a to może go zmylić ;)

gangster
07-08-10, 15:08
Pudzian wybral przeciwnika ktory w koncu moze zmeczy sie szybciej od niego :)

arus22
07-08-10, 16:08
Grubasek się dobrze napierdala, więc nic nie wiadomo :)

mtm
07-08-10, 16:11
Pudzian wybral przeciwnika ktory w koncu moze zmeczy sie szybciej od niego :)

Nie koniecznie , pudzian potrzebuje wiecej tlenu z racji większej ilości mięśni do tłuszczu .
masło ma możliwosć ko w stójce jednym hitem , może pudzian zrobi ground and pound i zasypie go ciosami w parterze ?

breku
31-08-10, 22:41
czekam z niecierpliwością na tą walkę, ale wg mnie to bedzie poprostu cyrk, juz tak jest, pudzian niby urazony słowami buttera, butter juz z siebie robi Bog wie kogo, gladiatora, ktory sam nie raz wpierdol dostał. Walka bd ciekawa,
tłuszcz vs mięśnie ;d

tentyp
31-08-10, 23:02
Ogladałem kilka walk grubas i jest cienki baton potyka sie o własne nogi i wogole jak pudzian mu nie skopie dupy to niech idzie do TV za Cichopkowa

KowalX
02-09-10, 15:55
czekam z niecierpliwością na tą walkę, ale wg mnie to bedzie poprostu cyrk, juz tak jest, pudzian niby urazony słowami buttera, butter juz z siebie robi Bog wie kogo, gladiatora, ktory sam nie raz wpierdol dostał. Walka bd ciekawa,
tłuszcz vs mięśnie ;d

Przecież to marketing na potrzeby szhow.

Ma ktoś info o poważniejszych walkach poza tym cyrkiem?

zapytajnik
05-09-10, 23:44
walke Pudziana obejrze z duzym zainteresowaniem ale bardziej czekam na takie pojedynki jak Kułak vs.Dowda czy Błachowicz vs. Tabera. Licze tez na dobre formę Macka Górskiego. pozdro zapalency;d

niewula
06-09-10, 16:25
http://www.youtube.com/watch?v=WRUvvG7M6-Q

licze na Dowda!!

BoloYeung
10-09-10, 13:44
http://lookr.tv/player.php?id=1810 - Wywiad z Marcinem NAJMANEM
(http://lookr.tv/player.php?id=1810)

Hulala
10-09-10, 14:04
Moim zdaniem Pudzian dostanie, a Saleta rozwali Najmana.

Gangsta Latino
10-09-10, 20:21
Ciekawi mnie kto wygra Saleta czy Najman...
osobiście bardziej liczę na Najmana, gdyż Saleta stracił w mych oczach przez te głupkowate odzywki i groźby

A Pudzian jeśli wygra, to znów zyska honory... licze na skubańca, że obije tą grubą świnie

PucuLeg
10-09-10, 20:35
Pudzian nie ma szans... Jak dla mnie to brak szacunku dla zawodnikow MMA. Wpieprza sie taki nie tam gdzie jego miejsce. Przez pol roku nie wyrobi techniki potrzebnej do walk w MMA. Ludzie ktorzy w tym siedza to zawodowcy, gdzie Pudzianowi do nich... A co do Najman vs Saleta nie mam wyrobionej opinii ale jak terz pomyslec to raczej Najman ma wieksze szanse bo caly czas w tym siedzi.

BoloYeung
10-09-10, 20:44
Saleta jest smieszny do potęgi teraz był trening obu panów specialnie dla publiczności Najman wzioł w nim udział i pokazał troche siebie , Saleta wytłumaczył sie kontuzją żeber , ciekawe czy przed walką znowu będzie udawał kontuzje tak jak robił to na KSW7 kiedy wraz ze swoim trenerem roscinał se łuk brwiowy , licze oczywiscie na Najmana .

Co do Pudziana , przeciwnik nie jest zbyt wymagający , wystarczy go przewrócić a z tym Pudzian nie powinien miec problemów , jeśli wtopi to to juz gorzej byc nie może

mtm
10-09-10, 23:33
No Chyba, Mariusz od swojej pierwszej porażki zdał se sprawę i wyjdzie jako "lepszy" fighter :P

karolak89
11-09-10, 04:14
wyrobionej opinii ale jak terz pomyslec to raczej

Boli mnie twoja głupota :/ stary.. nie przynoś nam wstydu... ćwicz, hartuj własne ciało ale bądź inteligentny to się chwali pośród mięśniatych.

Someone
11-09-10, 07:36
Jemu chyba chodziło o 'teraz' ale mu a zjadło...

PucuLeg
11-09-10, 12:18
Boli mnie twoja głupota :/ stary.. nie przynoś nam wstydu... ćwicz, hartuj własne ciało ale bądź inteligentny to się chwali pośród mięśniatych.

Chodzilo mi o teraz... Jakbys postaral sie zrozumiec moj post zauwazylbys ze "tez" tam nie pasuje. I kto tu teraz na glupiego wyszedl?

Gangsta Latino
13-09-10, 20:03
Ku.rwa już nie mogę się na to doczekać:D:D

Gangsta Latino
14-09-10, 10:33
Jest już znany harmonogram?? znaczy o której mniej więcej będzie zaczynała się każda walka i w jakiej kolejności??

kubaCK
14-09-10, 13:29
Gangsta Latino vs Keejdzi
xxmłodyxx vs Rokr91
Lukaszr0 vs seras997
Główna Karta
Best Body vs u.waw.pl (walka czysto komercyjna)
arus22 vs Narg :)
fallenursus vs LG


Gale poprowadzi kubaakorona
Komentator mtm

fallenursus
17-09-10, 00:52
mlody rokr'a zje jak parowke.

BoloYeung
17-09-10, 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=uguNI5NTLIU

mtm
17-09-10, 15:24
To co tam mówi było oczywiście wiadome . Innej opcji nie ma na masłowa .

Gangsta Latino
17-09-10, 18:05
Pudzian wygra!;)

Ciekawi mnie tylko walka Najman-Saleta, bo szczerze to nie mam zielonego pojęcia jak tam ich przygotowania, treningi itp

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 16:52 ----------

Eric "Butterbean" Esch nie błysnął dziś formą na pokazowym treningu przed sobotnią walką z Mariuszem Pudzianowskim, ale w rozmowie z dziennikarzami tryskał humorem i imponował pewnością siebie.

- Kocham Polskę i Polaków. Przepraszam, że znokautuję waszego bohatera - powiedział po bardzo krótkim popisie umiejętności pięściarskich ważący 200 kg król bokserskich czterorundówek.
- Jeżeli Pudzianowski nie będzie przede mną uciekał, ten pojedynek zakończy się szybko. Znokautuję go - zapewniał "Butterbean".

Zapytany o to, czy nie obawia się walki w parterze z polskim strongmanem, Amerykanin odparł: - Na gali "Pride" pokonałem przez poddanie posiadacza purpurowego pasa brazylijskiego Jiu-Jitsu - Zulu. Mariusz się zdziwi, jeśli uda mu się sprowadzić mnie do parteru.

- Jeżeli Pudzianowski na duszę wojownika, będzie walczył ze mną w stójce i nie będzie uciekał. To jest MMA, a nie lekkoatletyka! - zakończył Esch, który naprzeciw "Pudziana" stanie w ringu podczas sobotniej gali KSW 14 w łódzkiej Arenie.

Źródło: sport.pl

Mosin
17-09-10, 23:33
Pudzian będzie kwiczał.

PS Najman ? A kto to jest ?

Gangsta Latino
18-09-10, 09:41
Nie rozumie jednej rzeczy...;/ Na stronie KSW pisze, że zostało do walk 14godzin a studio zaczyna się o 20... to co 4 godziny trwa samo studio, czy chodzi im dopiero o walke Pudziana??

BoloYeung
18-09-10, 12:47
napewno o walke Pudzianowskiego
tu jest galeria z warzenia http://www.fight24.pl/ksw-14-na-wadze/

Ninja165
18-09-10, 15:33
walka napewno nie bedzie o 24 tylko grubo po cos koło 2 w nocy ;)
Mam nadzieje ze za wydane pieniądze będe miał troche atrakcji.

Gangsta Latino
18-09-10, 15:56
walka napewno nie bedzie o 24 tylko grubo po cos koło 2 w nocy ;)
Mam nadzieje ze za wydane pieniądze będe miał troche atrakcji.

Bez przesady, walki zaczną się gdzieś od 21 ( studio chyba nie będzie trwało dłużej niż 1 godzine;/), więc do 24 Turniej oraz dwa extra fighty powinny być zakończone.
Najpóźniej walka Pudziana bedzie w okolicach 00:30 ( chyba:P)

Ninja165
18-09-10, 15:56
Przypomnij sobie ostatnie KSW jak o 2 była walka ;)

mtm
19-09-10, 01:44
Tak jak miało być to było, Ground and pound i mamy w dupie masłowa .... !

Sosna91
19-09-10, 02:21
dopiero wrocilem na chate i przeoczylem, ma ktos juz linka do filmu walki puidzian?a

---------- Post added at 02:21 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

http://patrz.pl/filmy/id/1070374

mtm
19-09-10, 03:41
Wyniki :


Walka wieczoru:
Mariusz Pudzianowski pok. Erica “Butterbeana” Escha przez TKO (uderzenia), Runda 1
Finał turnieju wagi półciężkiej:
Jan Błachowicz pok. Daniela Taberę przez TKO (uderzenia), Runda 2
Super fight:
Krzysztof Kułak pok. Daniela Dowdę przez decyzję po dogrywce,Runda 3
Przemysław Saleta pok. Marcina Najmana przez poddanie (duszenie przedramieniem), Runda 1
Półfinały turnieju wagi lekkiej:
Maciej Górski pok. Michała Mankiewicza przez decyzję, Runda 2
Niko Puhakka pok. Danny`ego Van Bergena przez decyzję, Runda 2
Ćwierćfinały turnieju wagi lekkiej:
Niko Puhakka pok. Borysa Mańkowskiego przez poddanie (anakonda), Runda 2
Danny Van Bergen pok. Artura Sowińskiego przez decyzję po dogrywce, Runda 3
Maciej Górski pok. Kazukiego Tokudome przez KO (kopnięcie na głowę i ciosy), Runda 1
Michał Mankiewicz pok. Paula Reeda przez decyzję, Runda 2

PucuLeg
19-09-10, 09:12
Walka Pudziana mi sie nie podoala, za krotka, nie bylo na co popatrzec. Wygladalo jak walka Pudzian vs Najman... A no i ciesze sie ze Najman dostal w pape moze w koncu ja przymknie na jakis czas. "Mistrz autoreklamy xD"

Gangsta Latino
19-09-10, 09:42
Jan Błachowicz pokazał klase;) Jak dla mnie najlepsza walka całej gali!

A pudzian... moim zdaniem zrobił to co musiał, ale kondycyjnie to chyba jeszcze min. 6 miechów musi potrenować
Szkoda mi tylko Najmana troche ( niby nie przypadam za nim ), ale jednak życzyłem mu żeby wygrał, albo chociaż przegrał ale w dobrym pojedynku a to co wczoraj z Saletę pokazali to;/ no ale szło sie tego spodziewać:P

KowalX
19-09-10, 13:05
Jak dla mnie Błachowicz, Góral, Niko, mój koleg Borys, Kułak dali dobre walki. Co do Pudziana widać trochę zwiędła mu postura,ale muszę przyznać ,że poruszanie, szybkość na plus i pokazał się w końcu całkiem nieźle jak na swój poziom. Turniej dla mnie ciekawy.

niewula
19-09-10, 13:25
zgadza sie , pudzian zrzucil duzo miesnia ale jak widac w walkach mu to pomoze, troche sie zawiodlem bo liczylem na Dowde , za to Puhakka bardzo ladnie

KowalX
19-09-10, 13:48
Ja się zawiodłem na sędziowaniu i to ringowych, którzy za szybko podnosili lub niepotrzebnie. Tak samo poza ringowi chyba byli ślepi. Najman mimo ,że lepszy chyba za szybko wymiękł, a Saleta pokazał ,że jest idiotą tym gadaniem i zachowaniem.

jaca666
19-09-10, 13:59
Pudzan nie nadaje się do mma.Nie ma pojecia o walce zarówno w stójce jak i parterze a pokonać 200kg cielaka to nie jest żaden wyczyn bo Eric na glebie jest jak żółw czyli bezbronny.
Dajcie mu normalnego fightera.Nawet takiego 70kg chłopaczka to pozamiata Pudzianem jak szmatą.
To nie była walka tylko cyrk!!!

PucuLeg
19-09-10, 14:22
Dokladnie. Chlop sie wzial za mma w wieku 30paru lat, bez sensu. Wszyscy co tam walcza siedza w tym od kilku dobrych lat, maja swoje osiagniecia w roznych sztukach walki a on co? Zeby sobie wyrobic technike i odruchy trzeba sie uczyc walczyc od malego a nie od pol roku czy nawet roku. Za pozno sie za to wzial. Sila to nie wszystko. Jak kolega wyzej napisal, jeden chlopaczek 70kg ktory siedzi w tym kilka lat, zna sie na tym to z Pudziana by nic nie zostalo. Nawet by nie zauwazyl kiedy go koles trafil. Czekam tylko az Mariusz trafi na takiego zawodnika, ktorego zapewnie nie doceni i dostanie porzadny wpier****, moze sie nauczy.

KwasiK
19-09-10, 14:40
Jaca a oglądałeś walki tego 200kg cielaka?

oyster
19-09-10, 14:56
ja tam czekam na walkę Mariusza z Fedorem ;D

Gangsta Latino
19-09-10, 15:02
Dużo gadacie a sami byście z Pudzianem na solo nie wyszli;) Owszem wy sie nie pchacie do MMA, ale moim zdaniem jeśli pudzian chce walczyć to niech walczy, a my choćby za to co zrobił dla Polski w strongmanach powinniśmy mu kibicować i go wspierać!

P.S KowalX w 100% się z tobą zgadzam!;)

///M
19-09-10, 15:10
Dużo gadacie a sami byście z Pudzianem na solo nie wyszli;)

A wczoraj fallen i voice chcieli z nim wyskoczyc ;D

jaca666
19-09-10, 15:42
Jaca a oglądałeś walki tego 200kg cielaka?

Oglądałem bo w boksie był nie do pokonania ale wiadomo wiek już nie ten i pewnie kasy brak to i mma się czepił i chyba niepotrzebnie choć show niezłe robi.No i wystarczyło kilka sekund i 2 razy lewym prostym Pudziana trafił i to nieźle.Gdyby walka była tylko w stójce to Pudzian zerowe szanse.
A co do Mariusza to nie ma duszy wojownika bo do strongmenów jest stworzony ale nie do mma chyba że tylko cyrk robić.Nic bym nie mówił ale Pudzianowski ciągle powtarza że ma czarny pas w karate a tego nie widać na ringu bo gardy nawet trzymać nie umie a co dopiero kopnąć.

oyster
19-09-10, 17:05
Nic bym nie mówił ale Pudzianowski ciągle powtarza że ma czarny pas w karate a tego nie widać na ringu bo gardy nawet trzymać nie umie a co dopiero kopnąć.

tylko zwróć uwagę że Mariusz waży grubo ponad 100kg, poza tym kopnięcia w karate i MMA nieco się różnią, a masa w tym wypadku robi swoje ;]

mtm
19-09-10, 17:10
Jakaś głupia dyskusja sie tu robi jak za każdą "galą" KSW .
Ludzi to ma być teatrzyk i ludzie co o tym pojęcia nie mają to oglądają . Poziom jest jaki jest ... Ale czego wy wymagacie , napatrzyliście sie na PRIDE,UFC,STRIKEFORCE i czego żądacie ? Jak ktoś chce takie mma to niech ogląda tamte gale .

Co do Dominatora to zajebiście , mial taktyke i ją wykonał , zrobił jako takie postępy wkońcu, opczywiście nigdy nie będzie nawet w top10 heavy weight ...

Cieszcie sie z tego co macie , a nie marudzicie . A jak nie lubicie to nie oglądać .

jaca666
19-09-10, 19:28
tylko zwróć uwagę że Mariusz waży grubo ponad 100kg, poza tym kopnięcia w karate i MMA nieco się różnią, a masa w tym wypadku robi swoje ;]

To zerknij na Kamila który waży ponad 130kg i nieraz Pudziana na pojedynek wyzywał ale oczywiście Mariusz się wykręca bo wie ze nie ma szans.
Waga to nie wymówka.

http://www.youtube.com/watch?v=GiefZajlVwc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jiE8JkNcTEQ&feature=related

Mosin
19-09-10, 19:43
Nie oszukujmy się w każdej sztuce walki 50% to technika 40% kondycja ,a 10% to siła i inne pierdoły.
Co do Salety to tymi swoimi tekstami nie ładnie się zachował ale naprawdę się Najmanowi należało.

PS zaryzykował bym stwierdzenie ,że Krzysiu Kułak by mógł Pudziana położyć

BoloYeung
19-09-10, 20:30
Pudzianowski juz nie taki pewny siebie od pierwszych minut w jego oczach było widać strach , ale poprzeczke miał bardzo nisko zawieszoną bo wystarczyło tylko obalić tą kupe sadła i walka wygrana , trzeba było sie tylko pilnować , ale widać że stójka u Pudziana tragedia .
Co do walki Najman Saleta , takie małe porównanie może nie adekwatne ale troche przypominało mi to walke Carwin vs Lesnar , oczywiscie na innej przestrzeni czasowej ale Saleta tak jak Lesnar prezętując sie o 7 klas gorzej pokonał przeciwnika , nie zadając ani jednego ciosu , i ryj nie źle poobijany , gdyby Najman zachował zimną krew pewnie by wygrał . Jedyny cios salety to ten plac po przerwaniu walki , poprostu człowiek porażka , zwykły śmiec z Salety i tyle

info
19-09-10, 20:31
To zerknij na Kamila który waży ponad 130kg i nieraz Pudziana na pojedynek wyzywał ale oczywiście Mariusz się wykręca bo wie ze nie ma szans.
Waga to nie wymówka.

http://www.youtube.com/watch?v=GiefZajlVwc&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jiE8JkNcTEQ&feature=related
A co Pudzian ma walczyć z każdym kto go wyzywa i się z niego śmieje?

BoloYeung
19-09-10, 20:37
Pudzianowski po pierwszej swojej walce w MMA chciał sie mierzyc z każdym nawet z samym Fiodorem , po kolejnych dwóch kiedy posmakował szczypty MMA odrzucił wiele ofert np z Nastulą , a pamiętam jak zapowiadał o tym ze druga walka będzie własnie z Pawłem a na trzecią się nie zgodził , Pudzian to nawet nie przeciętniak i trzeba sie z tym zgodzic widzieliscie co z Timem Sylwią robił Rendy Couture a w tej walce było przeciez 50 kg róznicy , a Rendy górował nad nim i osmieszał go zarówno w stujce jak i parterze

vareen
19-09-10, 21:31
pokaz link do tej walki Sylvi z Couture'em

Mosin
19-09-10, 21:37
Spójrzmy prawdzie w oczy, Pudzianowski nigdy nie był i nie będzie gwiazdą MMA ,ale i tak moim zdaniem jest najbardziej zasłużonym zawodnikiem MMA ( jeśli można go tak nazwać ) w Polsce gdyż on w parę tygodni zainteresował MMA tylu polskich fanów ,że głowa mała ,a co za tym idzie kasa ,która pozwoli walczyć o najwyższe cele polskim zawodnikom.

PS nie orientuje się ktoś jakie były ceny biletów na KSW14? ( na znośnych miejscach! ) ,bo jak patrzyłem to bilety od 35-800 zł ale nie wiem ile kosztują takie gdzie można coś zobaczyć, pytam bo planuje wybrać się na 15

KowalX
19-09-10, 22:14
Cwaniaki wielkie.

Kowal- jaki pucing odszedł- "mój kolega"- hehe..

Raczej nie ,bo pewnie tego nie czyta. Ale czemu mam nie chwalić się kumplem, dał świetną walkę i mógł pozamiatać jakby na niko nie trafił:)

Co do Pudziana ,osobiście widzę postępy i taktykę zrealizował. Parę strzałów ,obalenie i wygrana.
Był to co prawda freak show. Pudzi się wyrobi, może kariery nie będzie ,ale coś tam podziała na pewno. Ma plus ,dostęp do wszelakich trenerów zagranicą.

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 22:07 ----------


...ale i tak moim zdaniem jest najbardziej zasłużonym zawodnikiem MMA ( jeśli można go tak nazwać ) w Polsce gdyż on w parę tygodni zainteresował MMA tylu polskich fanów ,że głowa mała ...


Tylko połowa nie kuma z tego co to mma, a i pewnie poza tą walką niewiele oglądała.

BoloYeung
19-09-10, 22:23
Pudzianowski rozsławił MMA ?? chyba KSW bo i tak 90% oglądających nie wie nawet co to UFC albo Strikeforc a nazwiska Lasner czy Orlovski nic im nie mówią i między poziomem KSW a Strikeforc jest taka duza przestrzen jak między polską ligą w piłce nożnej a hiszpańską
co do Pudziana postepów i kariery to będzie to coś w stylu Kariery Boba Sapa , jeśli dobrze pójdzie bo Bob Sap w swojej 3 walce mierzył sie juz z Nogeirą , drugim na świecie .

ktoś tam chciał link do walki Rendiego i Sylvi http://www.mma-core.com/videos/_Randy_Couture_vs_Tim_Sylvia_UFC_68?vid=10001860

KowalX
20-09-10, 20:38
Nie przesadzaj Bolo, taki Błachowicz to światowa liga.

BoloYeung
20-09-10, 22:45
zgodze sie Kułak tez pokazał klase ale ich ładne występy były w cieniu komercji Pudziana niestety i KSW z jego nazwiskiem sie tylko kojarzy zwykłemu śmiertelnikowi

zapytajnik
21-09-10, 22:56
Błachowicz Kozak:) czekam na jego nastepne walki. A wie moze ktos gdzie i kiedy bedzie mozna zobaczyc w akcji Jurkowskiego??

kubaCK
21-09-10, 23:18
a co sie dzieje z Drwalem??

grochos
21-09-10, 23:24
a co sie dzieje z Drwalem??


cos tam rąbie..

Badboy1322
23-09-10, 01:18
Bolo nie narzekaj aż tak, gdyby nie pudzian ludziom w polsce nadal mma kojarzyło by się z dresami z pod klatki którzy walczą w klatkach jak zwierzęta na śmierć, a drwala wyrzucili z ufc

BoloYeung
23-09-10, 11:00
no wspaniała ewolucja wcześniej MMA kojarzyło się z dresami teraz z Pudzianem .
Butterbean coś mówił o tym że Pudzian ma wystąpić na jego kolejnej gali i jako jednego z rywali wymienił Jamesa Thompsona - dość solidny rywal jak dla Pudziana az za solidny

grochos
23-09-10, 12:02
czy thompson to ten sam typ co stoczyl dobra walke z DOn Frye'm?
jak tak to troszke sie obawiam, pudzian poszedl w gore ale to chyba jeszcze nie czas..