PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja fatu



Fajter
01-08-10, 16:33
Siema.
Mam 190cm wzrostu, waze 98kg, mam 108 w pasie i jest lekka masakra. Chce schudnac do 85kg i 90cm w pasie. Jezdze na rowerku stacjonarnym jakies 30km dziennie, robie 100-200 brzuszkow. Staram sie mniej jesc, nie jem slodyczy, nie pije napojow gazowanych, ale piwka na weekend sobie ni eodmowie. Biore tez spalacz tluszczu thermo speed extreme z olimpu po jakies 2-4 kapsy dziennie. Jak myslicie schudne?? Cos zmienic w tych cwiczeniach?? chce dojsc do tych efektow w max 3 miechy. Uda sie??
Czekam na jakies podpowiedz. Pozdro.

Muskuł1
01-08-10, 16:53
Widocznie to co robisz jest nieefektywne spróbuj pobiegać popływać dodaj pompki podciąganie na drążku
Dziennie jak robisz tyle brzuszków to odwalasz lipę gdybyś to robił dokładnie na drugi dzień byś już 200 nie zrobił
Jak podejdziesz do tego powaznie to w miechy schudniesz ale to kosztuje trzeba ćwiczyć

ZIP009
01-08-10, 17:41
Powiem krótko DIETA+AEROBY!!! żadne 200brzuszków nic tobie to nie da...

Poczytaj podwieszone ( pewnie tego nie zrobiłeś ) Ułóż dietę daj do sprawdzenia.

SlavO
01-08-10, 21:10
Z brzuszkami się nawet nie męcz. Bardzo nimi tkanki nie spalisz, aby powiększysz trochę mięśnie brzucha.
Ja bardzo lubię pływać... tylko jedna rzecz mnie wkurwia, że jak bym pływał co drugi/trzeci dzień to bym sporo schudł, a tego akurat nie chce bo ćwiczę na masę a i tak jestem dosyć szczupły. Tak więc spróbuj z pływaniem.

Fajter
01-08-10, 23:32
a z aerobow jezdze wlasnie na tym rowerku. I wyglada to tak, ze np dzisiaj przejechalem 40km ze srednia predkoscia 20-25km/h. Czyli zajelo mi to niecale 2h. Wypocilem chyba z 0,5l potu hehe. Na liczniku pokazalo ze spalilem nieco ponad 500 kalorii. Mysle ze to niezle. I co jak bede tak dzien w dzien jezdzil, to schudne?? A brzuszki i tak bede robil, bo chce miec miesnie brzucha.

Fajter
01-08-10, 23:42
Co powiecie na przykladowa diete??

sniadanie: 1 kanapka z chleba pelnoziarnistego i plasterka chudej szynki
2 sniadanie: 2 male jablka
obiad: pieczona piers z kurczaka (100g) i gotowany ryz (100g)
podwieczorek : banan
kolacja: puszka tunczyka w sosie wlasnym, kromka chleba pelnoziarnistego

r.wolf
02-08-10, 00:12
Siema.
ja w 30 dni w pasie -7cm
waga -9 kg
Powiem ze jade cały czas na piersi z kurczaka ryzu tunczyka

7:30 pucha tunczyka z bułką
13:00 200 gr piersi z kurczaka i ok. 100 gr ryżu do tego papryka czerwona surowa
17:00 200 gr piersi z kurczaka
a pomiedzy posiłkami jakis owoc tj jabłko lub małe opakowanie borówek
na treningu wylewam siódme poty ale po kazdym treningu obowiązkowo aeroby zaczynalem od 30 min i co tydziem dodawałem ok 5 min a teraz zapierniczam 45 min rowerek 10 minut orbitrek i 20 minut na bierzni, do tego bcaa i zadnych innych supli. sprawdz przez 5 dni moze zadziala ... u mnie zadziałało efekt widoczny
Pozdrawiam