PDA

Zobacz pełną wersję : Trening 2x dziennie



DTX
30-07-10, 21:49
Przeglądając najnowszy numer magazynu Men's Health natknąłem się na trening Stallone'a. Sylvek ćwiczy dwa razy dziennie, rano i wczesnym wieczorem. Rano robi co innego i wieczorem też.

Rozumiem, że leci na koksach, ale czy one tak znacząco przyśpieszają regenracje, że mozna cwiczyc dwa razy dziennie. W końcu Arnold tez cwiczyl dwa razy, Lou też.

CO myślicie?

krzys1986
30-07-10, 23:34
Tak tez to przeczytałem.
Wszystko zalezy od trybu zycia jaki prowadzisz i odzywiania
Koksy duzo daja, a do tego odpowiednie suple dieta i dopoczynek
Jezeli masz czas i ochote to zachęcam efekty napewno beda

DaN322
31-07-10, 13:26
A ja nie zachęcam, upalisz sobie mięśnie. A koksy przyśpieszają regenerację mięsa i to mocno, więc raczej dzięki temu ćwiczyli 2x dziennie.

rafio83
31-07-10, 13:34
Ludzie opanujcie sie! Czytacie o zawodowcach którzy cwiczą dwa razy dziennie lub jedną partię dwa razy w tygodniu i chcecie robić tak samo. Raczej nie sądzę aby któryś z nas mógł sobie pozwolic na to, po pierwsze dieta musi być dograna w 100%, po drugie takie rzeczy robią ludzie z grubym stazem którzy znają swój organizm jak własną kieszeń, po trzecie na koksach zawsze można więcej niż bez. Niestety mało który może mieć taką diete i takie koksy jak a np. Stallone

I po co to, myślisz że szybciej urośniesz???

DTX
31-07-10, 14:05
A czy ja powiedziałem, że chce tak ćwiczyć? Po prostu chce poszerzyć wiedzę na ten temat, dlatego się pytam. :]

Micek185
31-07-10, 18:32
dla osób z naprawde dobrą dieta i zapleczem suplementacyjnym owszem ale jesli bedzie się chciała za to wziąc osoba cwicząca rekreacyjnie to odradzam.
po drugie takie treningi sa dobre podczas redukcji wtedy np rano robi się interwały a wieczorem biega lub jezdzi na rowerku,
także gdy robi się rzeźbe i skupia się na jednym wybranym mięśniu takie treningi sa dobre bo masz siłę na druga partię która bedzie juz lekko wypoczeta.
tak jak mówie zalezy od osoby,predyspozycji fizycznych jak i stylu zycia(praca,szkoła,rodzina)rozchodzi sie o czas i odpooczynek.
jesli miał bym tobie poradzić to normalny split jeden trening dziennie.
zainwestuj w musculardevelopment o wiele wartościowsze czasopismo lub chociaz kif tam jest sporo o dietach i stylu życia.