PDA

Zobacz pełną wersję : drętwienie w dloniach



feelthekick
29-07-10, 22:35
Mam maly,a moze i duzy problem, gdyz podczas robienia rozpietek strasznie 'dretwieja', bnolą mnie dłonie; bol ten zaczyna sie gdzies tak przy 6 powtorzeniu, czy mial ktos keidys cos pdoobnego.
Mysle, ze wina tutaj jest w trzymaniu w jakis sposob hantelek, mzoe wicie jak najlepiej je tzrtymac, aby takie cos nie wystepowalo. Przez ten bol nie daje rady konczyc serii albo jestem zmuszony robic je niechlujnie, gdyz pzy dluzszym trzymaniu hantelek znow mnie to 'dopada'
pozdrawiaim i licze na podpowiedzi;

KowalX
30-07-10, 16:43
Jeśli nie masz zespołu cieśni, problemów z kręgosłupem to przychodzi mi tylko do głowy zbyt duży ciężar ;)

feelthekick
30-07-10, 21:48
co do tego zespolu ciesni -to nie mam zadnego dretwienia etc normlanie, podczas zycia;d wiec chyba to odpada?

Hermann
01-08-10, 00:46
Przyczyn może być kilka. Te które przychodza mi do głowy to ; problem z odcinkiem szyjnym kregosłupa, cukrzyca, sprawy kardiologiczne lub jak wspomniał Kowal za duże obciązenie.J ezeli problem dotyczy tylko dłoni zmniejsz cięzary

fallenursus
01-08-10, 00:50
pany jak kolega poczyta to zawal.:P
zrob pare razy na linkach na bramie, zamiast rozpietek na lawce i obadaj czy ci dretwieja(nie zaciskaj piesci na raczkach). jesli nie, to spruboj zmienic lawke na jakoms inna:)
dretwieja ci jak robisz na plasko? na skos? obadaj...moze byc tak jak Kowal, za duzy ciezar i b.mocno sciskasz hantelki zeby ci nie wypadly.

Hermann
01-08-10, 00:57
Przejrzałem jego posty, miał problemy z odcinkiem lędżwiowym. Cholera wie może faktycznie zbyt sie piesci, i za duz e obciazenia?

fallenursus
01-08-10, 00:59
jak problemy z plecami, to lawke zmienic lub na linkach:) tez sprawdzam jak ktos zalozy temat w doopingu;] tu jakos nie przyszlo mi do glowy