PDA

Zobacz pełną wersję : Trening mma i silownia



.Smile
28-07-10, 15:44
Siema.

Sprawa wyglada tak. Chodze na silownie, ale zapisalem sie tez na MMA (Trening 2 razy na tydzien, wtorek oraz czwartek). Zastanawiam sie gdzie wcisnac w grafik silownie, aby miesnie byly zregnerowane odpowiednio i zeby nie miec zakwasow na treningu mma. Myslalem, aby pierwszy trening odbyl sie w piatek, a drugi w niedziele. Co o tym myslicie?

Micek185
28-07-10, 23:54
poniedziłek siłownia
wtorek mma
sroda siłownia
czwartek mma
piąte wolne
sobota siłownia
niedziela wolna

masz odpowiednio dużo czasu na regenerację i treningi
bardziej niz na dniach skupił bym się na zapleczu dietetycznym abyś z tych treningów jak najwięcej wyciągał musisz miec na nie siłę 5treningów to duży wysilek z czego 3 sa siłowe ale przy tym rozkładzie masz naprawde dużo czasu na regenerację
pozdro

.Smile
29-07-10, 03:10
Silownie mam 2 razy w tygodniu, taki karnet.

Nie dam rady cwiczac w poniedzialek na silowni, we wtorek z zakwasami (gdzie tez wbrew pozorom podciagamy sie na drazku, robimy pompki, brzuszki etc) isc na mma.

Micek185
29-07-10, 10:53
poniedziłek siłownia
wtorek mma
sroda wolne
czwartek mma
piąte wolne
sobota siłownia
niedziela wolna

jeszcze lepiej,teraz musisz mądrze dobrac partie lub typ treningu na siłowni,ja bym tu wrzucił fbw,ale to tylko moja sugestia:)

.Smile
29-07-10, 12:26
Tak robie fbw.
W sumei dobra propozycja, chyba tak zaczne cwiczyc.
A co myslisz o takim rozkladzie?
poniedzialek - wolne
wtorek - mma
sroda - wolne
czwartek - mma
piatek - silownia
sobota - wolne
niedziela - silownia

Budrys
29-07-10, 12:59
styknie ! ;-)
ale ja sam łączyłem długo siłownie z SW i ciężko to wychodziło. Wiele zależy od Twoich oczekiwań d.t. celów na siłowni. Jakie są? I tego jak będą wyglądać Twoje treningi SW. Dajmy na to zapomnieć można o dobrym treningu nóg na 2, 3, 4 dni przed mma, gdzie trenować możecie np. low-kicki. Albo boksuj na maksa na SW jak ty wczoraj czy przedwczoraj na siłowni katowałeś barki i plecy...

Wiele rzeczy wyjdzie Ci więc w praniu... Nawiń kiedyś jak Ci idzie
pozdro

Micek185
29-07-10, 13:31
Tak robie fbw.
W sumei dobra propozycja, chyba tak zaczne cwiczyc.
A co myslisz o takim rozkladzie?
poniedzialek - wolne
wtorek - mma
sroda - wolne
czwartek - mma
piatek - silownia
sobota - wolne
niedziela - silownia

myslę że opcja którą ci podałem wyżej jest lepsza z dwóch powodów:
w twojej propozycji masz jajtowe 3dni pon,wto i srode a przeładowane nastepne dni zle to bedzie się przekładało na siły i regeneracje
druga sprawa jestesmy ludzmi i np wolna niedziela jest po to zeby się pobyczyc przed tv albo z dziewczyna w łóżku pamiętaj tez o tym wtedy treningi nie tylko bedą efektywne ale bedziesz tez na nie chodził z przyjemnością a nie z przymusu:)
ja ci radze moja opcje reszta zależy od ciebie ale przemyśl to jeszcze raz i pamiętaj że fbw nie nalezy do najlzeszych treningów.