PDA

Zobacz pełną wersję : plecy+biceps



xxmłodyxx
28-07-10, 12:41
Zastanawiam się jak ułożyć trening plecy+biceps. Chodzi mi szczególnie by plecy były szersze no i biceps żeby rósł..Mam jakis zastuj na plecach i biceps to samo;/ pomózcie mi ułozyc trening i jakie cwiczenia są na szerokosc pleców? dodam ze sprzetu to ja nie mam za bogatego na siłowni ale jakos dam rade.

mariokult
29-07-10, 09:38
siemas może to dla niektórych wyda się dziwne ale na moje plecy podziałała 2x gigantseria z róźnym rozstawem rąk. Wąsko, średnio i szeroko a na koniec martwy ciąg z dużym obciążeniem i przerwami w seri
wiosłowanie wąsko podchwytem, wiosłowanie nachwytem szrokośc średnia uchwytu oraz podciąganie na drążku szeroko
to tyle na plecy

mariokult
29-07-10, 09:39
co do bicepsów to nie wiem jaki miałeś teraz plan podaj go

hannibal
29-07-10, 10:53
Polecam ;) na mnie działa ;)
PLECY
1. Podciaganie na drazku nachwytem (chwyt szeroki) 4x max
2. Wiosłowanie podchwytem/nachwytem 4x (12 - 8) /progresja ciezaru/
3. Martwe ciagi 2-3x (12-8) /progresja ciezaru/
4. Szrugsy ze sztanga 2x 12 /staly ciezar/

BICEPS
1. Uginanie przedramion ze sztanga stojąc (podchwytem) 3x (12 - 8) /progresja ciezaru/
2. Uginanie przedramion ze sztangielkami (chwyt młotkowy) 3x 10 /ciezar staly/
3. Uginanie przedramienia ze sztangielka w oparciu o kolano 2-3x 10 /ciezar staly/

Micek185
29-07-10, 11:10
połaczenie akurat?daj biceps z tricepsem i rób je supersetach
w relacji masz trening pusz pull to jesji teraz zmienisz tak jak ci radze bedzie kopało.
a plecy mozesz albo same zrobić albo z barami
na plecy na szerokość to podstawa:
podciąganie szeroko nachwytem
wiosło nachwytem
ściaganie drążka nachwytem
do tego zestawu mozesz dodac mc albo goodmorning i już jest dobry plan na skrzydła

bic z tricem
bic pierwszy jako priorytet
-uginanie z supinacja stojąc+francuz jednorącz siedząc zza głowy
-uginanie z sztangą łamana stojąc+ściąganie drążka wyciągu stojąc nachwytem
-uginania młotkowe siedząc+pompki na poręczach
jak sądzisz ujdzie u ciebie taki plan?w relacji widze że używasz stosunkowo małych obciążen więc nie przemęczysz się za zbyt a trening bedzie bardzo krótki,więc możesz dodac troche złomu i nie wychodzic poza te 12powt a wiadomo im krótszy i solidniejszy trening tym lepszy.

xxmłodyxx
29-07-10, 14:55
push%pull mam w relacji ale chyba raz go robiłm i tyle...co do ciezaru to musze zacząc wkoncu dowalac bo cos lajtowe te treningi zaczełem robic... załzoe nowy temat bo znalazłęm ciekawy trening na siłe

RockyBalboa
29-07-10, 15:27
bic z tricem
bic pierwszy jako priorytet
-uginanie z supinacja stojąc+francuz jednorącz siedząc zza głowy
-uginanie z sztangą łamana stojąc+ściąganie drążka wyciągu stojąc nachwytem
-uginania młotkowe siedząc+pompki na poręczach
jak sądzisz ujdzie u ciebie taki plan?w relacji widze że używasz stosunkowo małych obciążen więc nie przemęczysz się za zbyt a trening bedzie bardzo krótki,więc możesz dodac troche złomu i nie wychodzic poza te 12powt a wiadomo im krótszy i solidniejszy trening tym lepszy.
tak wogole micek na czym polega superset,chcialbym zaczac tak jak piszesz bica z tricem

Micek185
29-07-10, 16:57
robisz te cwiczenia które wymienilem wczesniej
uginanie z supinacja stojąc robisz np 12powt odkładasz hantle i bez przerwy łapiesz sie za jedną hantle i robisz francuza siedząc dopiero teraz możesz odpocząć 1-2minuty na tym polega superseria

przez takie ułożenie treningu trening jest krótszy a regeneracja szybsza bo cwiczysz mięśnie antagonistyczne już gdzies w dziale pisałem o tym nie tak dawno.