PDA

Zobacz pełną wersję : Viper



Maxi90
27-07-10, 15:07
Witam!
Czy suplement ktory podany jest w temacie moglbym uzyc jako pierwszy spalacz?Bo o ile dobrze pamietam to jest to spalacz dosc dobry i mocny dlatego pytam czy moze byc uzyty jako pierwszy?Moja suplementacja byla taka juz: HMB,X-treme creatine Inco Spor,storm + shock,clout +no xplode i teraz jestem na redukcji i chcialbym sie czyms wspomoc:)
Wiek 19
staz 2 lata bedzie
waga a z 83 juz bedzie:P (tydzien temu bylo 84/85)
wzrost 179cm

Daro1988
29-07-10, 19:13
Mój znajomy schudł 13 kg na Viperze oczywiście miał też dietę i ćwiczył aeroby. Wersje którą miał to była 90 tabletek ta co została wycofana z rynku ponoć za mocno kopała . Kup se białko to tego i będzie git :) .

Maxi90
31-07-10, 14:36
No wlasnie zastanawiam sie czy kupic vipera czy moze lepiej ClenBurexin?bo znowu to ludzie tez sobie zachwalaja i juz sam nie wiem...A co Ty bys mi powiedzial na ten temat?masz jakies doswiadczenie zwiazane z tymi albo z ktoryms z tych spalaczy?bo pasuje zeby chociaz po wakacjach wygladac jakos bo na wakacje niestety sie nie udalo...:/A potem brac sie za mase zeby na nastepne nie wstydzic sie koszulki zdjac na plazy/basenie :D

u.waw.pl
31-07-10, 14:39
Ważysz 83kg... Co Ty chcesz zrzucać? Zrób najpierw porządną masę, a dopiero później myśl o wycince.

Ninja165
31-07-10, 18:28
Clenburexin hmm brałem i moge powiedzieć że cos tam działa ale lepiej mnie klepał fat burner.
Po clenie w ogole sie nie pociłem tak jak by wgl nie działał a jednak waga spadła z 87 na 82 przez 4 tyg.

krzys1986
31-07-10, 20:29
Popieram wypowiedz u.waw.pl (http://www.e-gym.pl/member.php?1974-u.waw.pl) Wpierw zrób dobra mase a potem rzezbe.
Ale jeżeli juz tak bardzo ci zależy na jakims dobrym spalaczu to ile kasy masz zamiar wydac?

slim shady
31-07-10, 20:35
zacznij od scorcha na początek

KowalX
31-07-10, 20:39
Popieram wypowiedz u.waw.pl (http://www.e-gym.pl/member.php?1974-u.waw.pl) Wpierw zrób dobra mase a potem rzezbe.
Ale jeżeli juz tak bardzo ci zależy na jakims dobrym spalaczu to ile kasy masz zamiar wydac?
Nie każdy chce 90kg w rzeźbie :)

ht
31-07-10, 21:46
uwazam ze lepiej na poczatku zredukowac i zaczac dokladac czysta mase. niz masowac ze sporym bf.

Maxi90
01-08-10, 15:42
No wiecie jesli chodzi o kase to moge przeznaczyc jakies max 120 zl...A tak jak napisal u.waw.pl to naprawde,uwierz mi,ze jest z czego redukowac:/ jest brzuszek spory i najgorsze,czyli lipo,ktorego sie troszke wstydze sciagajac koszulke:/...dlatego chce teraz zredukowac ile mi sie uda,a w zimie zaczac czysta mase:) Myslalem tez o takim spalaczu jak Lipo Burn(polecony przez jednego kolesia u mnie na silowni ktory tam cos dziala w kierunku kulturystyki) i dlatego sie zastanawiam?co wy byscie mi polecili?chce cos w miare dobrego,do 120 zl i zeby mi wspomoglo redukcje moja bo juz sama dietka i aero mi nie wystarczaja-z odzywkami lepsza motywacje bede mial:P

Maxi90
02-08-10, 16:31
To jak ludziska pomoze mi ktos?bo bym sobie wlasnie juz cos zamowil zeby to mi w tym tygodniu przyszlo albo ewentualnie zaczac brac to jeszcze w tym tyg...

Ninja165
02-08-10, 18:02
fat burner - trec

kamil_07
02-08-10, 18:24
uwazam ze lepiej na poczatku zredukowac i zaczac dokladac czysta mase. niz masowac ze sporym bf.
ten pan ma racje. ;) i kupuj tego vipera słyszałem, że jest okej.

Ninja165
02-08-10, 21:48
Ta na 1 cykl Vipera powodzenia.
Fat Burner albo jak kolega wyżej Scorch.
Niema sensu wydawać więcej na 1 spalacz.

Maxi90
02-08-10, 22:47
Dobra to fatburnera sobie zakupie bo to na miejsu u siebie moge dostac a paczek z allegro itp nie chce bo mi sie rodzice troche spinaja ze zamawiam takie rzeczy xD dzieki za pomoc...

Maxi90
10-08-10, 22:27
Odswieze troche...
Stosuje juz tego fatburnera...Staram sie go jesc tak:
DT: rano na czczo albo przed nastepnym posilkiem pol godziny oraz 30 minut przed treningiem(nie wazne czy silowym czy aero)
DN:W sumie takich nie mam bo jade codziennie teraz z aero ale jesli sie zdarzaja(bo byl jeden taki czy dwa) to rano na czczo lub przed nastepnym posilkiem 30 minut i jakies 30 minut przed obiadem...
Pytania moje:
1.Czy moge tak stosowac?czy cos zmienic?
2.Czy moge dorzucic po jeszcze jednej tabl. przy dawce(czyli jak biore jedna rano,jedna przed treningiem to czy moga byc np 2 tabsy)?
3.Juz nie bede zakladal nowego tematu wiec spytam tutaj:czy moge robic aeroby na wieczor?I przed tym tego spalacza?Rano nie mam czasu bo o 5 wstaje,5:30 wyjazd do pracy...koncze o 14 prace-trening,maly odpoczynek,wypad gdzies(z kumplami,nad wode,do kobitki xD) powrot do domu no i aero(w domu mam taki rowerek stacjonarny gdzie sobie smigam dokladnie taki:
http://www.independentshopping.ie/productimages/1319_Orbitrek.jpg
I na nim smigam po 20 minut(z kazdym treningiem zwiekszam o 2 minuty jazde od niedawna) i po tym robie 6 weidera(no i wlasnie-jakas alternatywa dla tego?I nie mowcie mi o ABSII bo nie mam drazka ani nic zeby ten trening ogarnac w pozniejszym etapie:/)

Prosze o wasze odpowiedzi,oby byly konkretne:)Pozdrawiam

Maxi90
13-08-10, 21:41
To jak pomoze ktos?