PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie na temat Jet Fuse



opalinho
26-07-10, 16:48
Tak jak w tytule,ciekaw jestem opinii ludzi którzy jedli ten pre-workoutowy suplement?Nigdy wczesniej nie miałem do czynienia z tego rodzaju suplami.Jedynie mono,jabłczan i kawulec przed treningiem stąd jestem ciekaw i poszukuę jakiegoś supla w znosnej cenie.Chciałem Napaln ale nie ma go na razie w sklepach.Co myslicie o tym Jet Fuse z firmy GAT?

opalinho
27-07-10, 00:31
Nikt nie zarzucał Jet Fuse?Czy dużo lepiej będzie dołozyć 25 zeta i z promocji kupic no-explode?

fallenursus
27-07-10, 00:41
stary to musi byc dobre!http://imgcash2.imageshack.us/img42/4079/23984855.gif
ma 1,3,7-trimethylxanthine!!http://imgcash4.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif

KowalX
27-07-10, 02:05
Nie oszukuj chłopa ,bo jeszcze uwierzy http://www.otofotki.pl/img14/obrazki/sl2378_(2).gif

opalinho
27-07-10, 11:38
Nie oszukuj chłopa ,bo jeszcze uwierzy http://www.otofotki.pl/img14/obrazki/sl2378_(2).gif

Śmieszne,boki zrywać można.

Supel ten nie składa się przecież tylko z kofeiny więc zwyczajnie pytam czy jest to dobry suplement czy nie.

KowalX
27-07-10, 12:42
Dla mnie śmieszne i do mnie nie wyjeżdżaj ,bo nie ja napisałem ten komend o kofie :]

Daj link ze składem to Ci powiem czy warto ,bo ja znalazłem tylko gdzie nie podają ile czego ma.

opalinho
27-07-10, 13:12
Skład jednej porcji odżywki Jetfuse German American (20,5g): -Ilość w porcji% DZKalorie30-Kalorie z tłuszczu0-Tłuszcze całkowite00Tłuszcze nasycone00Tłuszcze trans0**Cholesterol00Węglowodany całkowite8 g3%Błonnik00Cukry0**Białko00Witamina C (kwas l-askorbinowy)100 mg167%Wapń (cholekalcyferol)250 mg25%Fosfor (fosforan disodu)200 mg20%Sód190 mg8%Potas100 mg3%Mieszanka JetFUSE20,500 mg-siła i pompa:
Alfaketoglutaran l-argininy, l-arginina, jabłczan diargininy, kreatyna bezwodna, monohydrat kreatyny, skrobia kukurydzy woskowej, L-tauryna, Jabłczan l-cytruliny
skupienie i intensywność:
Beta-Alanina, L-tyrozyna, Zielona herbata, Glukuronolakton
regeneracja, budowa masy i siły:
L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, Ekstrakt z Acai, Ekstrakt z Mangosteen, Witamina C, L-glutamina, Modyfikowane polimery glukozy, 1,3,7-trimetyloksantyna
elektrolity:
Fosforan diwapnia, Fosforan dipotasu, Fosforan disodowy

Takie coś znalazłem i do nikogo nie wyjeżdżam,jestem ciekaw opinii bo nigdy wczesniej nie szamałem tego typu odzywek wię chcę kupic coś dobrego po mozliwie znośnej cenie.

fallenursus
27-07-10, 13:16
klamiesz..juz kupiles, teraz cchcesz sie upewnic ze dobrze zrobiles.http://imgcash6.imageshack.us/img153/9674/44258467.gif

wcinaj nie pekaj, jakiegos kopa przed treningiem powinienes dostac, jak nie zwieksz dawki:)

opalinho
27-07-10, 13:37
Tak,kłamczuch ze mnie straszny.Nie kupiłem jeszcze nic,mono z universala mam juz kupione i do tego chcę jakis przedtreningowy stack w przyzwoitej cenie.Chodzi mi głównie o lekkie pobudzenie,fajną pompę i skupienie.Miałem cos takiego jak trzasnąłem próbkę Napalmu,po Muscle Serum nic nie poczułem chociaż sporo osób go sobie chwali.To wszystkie moje "przygody" z pumperami przedtreningowymi stąd moje pytania.Kolega zakupił ostanio Crack z firmy Revolutions z uwagi na zawartość Geranium ale czytałem,że łazisz po tym jak po speedzie czasem(zależy od organizmu) a ja czegoś takiego nie chcę.Lubię chodzic na treningi i nie potrzebuję kopa jak na Sunrise,żeby pójść na gym,hehe.

KowalX
27-07-10, 17:13
Dla mnie osobiście najlepiej działa white flood i też go Ci polecę ,a jak będzie za mocno leć na pół porcji.Nie ma krety więc nie będzie problemu ,że jak zmniejszysz dawkę to i krete też. Masz solo więc jeszcze lepiej ,bo będziesz mógł brać zawsze ile potrzebujesz.
Spoko też działa superpump250 ,ale już słabiej. Dobrze pompuję vasocharge ,który obecnie szamie,ale jak nie masz dojścia tanio to trochę drogi ,nie pobudza ,ale dobrze znosi zmęczenie z kofeiną już lepiej.

ht
27-07-10, 17:39
o revolution slyszalem same dobre opinie. z pumpow bralem sp napalm i muscle serum. najlepeij wypadl napalm potem sp i na koncu serum. GAT ogolnie robi dobre supelki. z tego co wiem ich testagen zbiera duzo dobrych opini. ale wolalbym wydac kaske na cos sprawdzonego typu sp lub napalm.

opalinho
27-07-10, 19:06
Dla mnie osobiście najlepiej działa white flood i też go Ci polecę ,a jak będzie za mocno leć na pół porcji.Nie ma krety więc nie będzie problemu ,że jak zmniejszysz dawkę to i krete też. Masz solo więc jeszcze lepiej ,bo będziesz mógł brać zawsze ile potrzebujesz.
Spoko też działa superpump250 ,ale już słabiej. Dobrze pompuję vasocharge ,który obecnie szamie,ale jak nie masz dojścia tanio to trochę drogi ,nie pobudza ,ale dobrze znosi zmęczenie z kofeiną już lepiej.

White Flood juz te 40 pln drozszy niz wspomniany Jet Fuse ale pomyślę nad tym,dzienx za opinie.

opalinho
27-07-10, 19:09
o revolution slyszalem same dobre opinie. z pumpow bralem sp napalm i muscle serum. najlepeij wypadl napalm potem sp i na koncu serum. GAT ogolnie robi dobre supelki. z tego co wiem ich testagen zbiera duzo dobrych opini. ale wolalbym wydac kaske na cos sprawdzonego typu sp lub napalm.

Napalmu od dłuższego czasu nie ma na sklepach i stąd moje pytanie o Jet Fuse.GAT wydaje się byc solidna firmą i 120pln za 50 porcji wydało mi się całkiem spoko.Poczekam jeszcze,może ten Napalm się pojawi na sklepach.

Keejdzi
27-07-10, 19:20
JA po Napalmie wczoraj do 4:30 nie spalem po 2 miarkach ;/

KowalX
28-07-10, 02:09
Napalmu od dłuższego czasu nie ma na sklepach i stąd moje pytanie o Jet Fuse.GAT wydaje się byc solidna firmą i 120pln za 50 porcji wydało mi się całkiem spoko.Poczekam jeszcze,może ten Napalm się pojawi na sklepach.


Olej napalm firma robiła wały,a napalm to to samo co shock universala i taniej wychodzi.Bierz co Ci poleciłem klepie i to dobrze.
Kolega wyżej nie spał ,bo za dużo pewnie kofy przyjął jak na siebie :)

opalinho
28-07-10, 12:53
Olej napalm firma robiła wały,a napalm to to samo co shock universala i taniej wychodzi.Bierz co Ci poleciłem klepie i to dobrze.
Kolega wyżej nie spał ,bo za dużo pewnie kofy przyjął jak na siebie :)

FA robiła wały na Napalmie czy wogóle?Miałem do czynienia z próbką jedynie i wał czy niewał to kopnęło dobrze.White Flood tez wychodzi cenowo dobrze bo 50 porcji bedzie,takze jeszcze się namyslę.

KowalX
28-07-10, 19:02
FA robiła wały na Napalmie czy wogóle?Miałem do czynienia z próbką jedynie i wał czy niewał to kopnęło dobrze.White Flood tez wychodzi cenowo dobrze bo 50 porcji bedzie,takze jeszcze się namyslę.
Na białku ,a supli chyba swoich w ogóle nie robią,ale głowy nie dam uciąć za to skład shocka ten sam ,a jest tańszy. WF jest mocniejszy.Starszy shock był lepszy.