PDA

Zobacz pełną wersję : JAK ZROBIĆ Z NICZEGO COŚ??? PORATUJCIE ZDRUZGOTANEGO!!!



spragnionypomoc
22-02-07, 00:33
Witajcie.
Przed chwilą się zalogowałem na tym forum, gdyż uważam że dostanę tu fachową radę.
Mój problem polega na tym, że moim marzeniem jest być dobrze zbudowanym.
Nie muszę być wielki po prostu chciałbym ze swoim sflaczałym ciałem coś zrobić.
Ważę w granicach 100 kg przy wzroście 197cm, mam 21 lat.
Mam już dość beznadziejnego odchudzania, choć muszę przyznać że daje ono efekty, gdyż schudłem prawie 20 kg w 6 miesięcy ale były to katusze. Nie polecam.
Teraz pragnę do mojego odchudzania dorzucić trening oraz chciałbym spróbować jakichś odżywek,żeby to przyspieszyć i polepszyć efekt, tylko nie wiem jakich.
Rozmawiałem z kolegą i on doradził HMB w płynie i L-Karnitynę. Ale od kilku godzin czytam Wasze posty i stwierdzam że jego rada nie była najlepszą.
Zależy mi na zamianie swojego tłuszczu na mięśnie lub się jego pozbycia. Bo mi się brzuszek zrobił nie miłosierny.
I mam takie pytanko czy jeśli bym trenował, biegał, pływał, brał odżywki ale za to nie stosował jakichś ścisłych diet czy osiągnę efekty. Napiszcie czego muszę unikać w swojej diecie żeby nie nabierać na masie.
Proszę o pomoc. Napiszcie mi jakie odżywki mam zakupić, jak je dawkować, i oczywiście jakie ćwiczenia polecacie, mieszkam w akademiku ale mam na dole siłownię wiec chyba także i z niej skorzystać.
Pozdrawiam Wszystkich
Z góry WIELKIE DZIĘKI za odpowiedzi

kociolcyk
22-02-07, 09:20
wysoki jestes jak przymaasujesz cos to bedzie z ciebie kawał chłopa :wink:
ale na odchydzanie to odpowiednia dieta-dział dieta
trening i do tego aeroby bieganie,pływanie i jak dasz rade to A6W -znajdziesz w podwieszonym temacie w dziale trening
spalacz mozesz jakis thermo speed extreme albo cos w tym stylu
hmb to trzeba sie najeśc a raczej to to bardziej na rzeźbe jest

nowin
22-02-07, 10:47
nawet odżywki nic nie pomogą jesli nie bedziesz stosował odpowiedniej diety.

tieri
22-02-07, 13:38
jedz mniej tłuszczu !!! dużo ćwicz !!! ale bez diety to niewiem co z tego wyjdzie

Prezydent_1c
22-02-07, 16:30
Moim zdanie cała sztuka w zrzucaniu zbędnych kg polega na diecie ... Musisz jej przestrzegać niestety. Siłownia jeżeli chcesz zrzucić troche kg jest dobra ale kiedy dodasz do niej areobowe ćwiczenia (bieganie pływanie jazda na rowerze itp.). Wykonuj je minimalnie 3-4 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o suplementacje to polecam ci do tego fat burner ale Termo speed extreme.