PDA

Zobacz pełną wersję : Klata piersiowa - proszę o rady i pomoc



PanT
25-07-10, 08:49
Witam. Wiem że bylo sporo już takich tematów jednak chcialbym dostosować ten indywidualnie do siebie. Otóż ćwiczę już ok. 8-9 miesięcy a moja klatka wyglądem jest bardzo slaba. Wiem, że to może być genetyka itp., ale chcialbym cokolwiek zrobić z nią aby trochę bardziej ją uwidocznić.

Oto moje ćwiczenia na klatkę na poniedzialek:
-wyciskanie na lawce prostej 12,10,10,6 powt
-wyciskanie na lawce skośnej glową w góre 10,10,8,8 powt
-rozpiętki ze sztangielkami na lawce prostej 4x12 powt

Prosilbym o pomoc i bylbym bardzo wdzięczny za wszystkie rady, lub ew. zmianę treningu.

Pozdrawiam.

jak
25-07-10, 10:05
mozesz pomyslec nad wieksza iloscia cwiczen na klate mialem ten sam problem dodalem 2 czy 3 cwicznia i idze klata

rafio83
25-07-10, 11:00
Cała klatka słabo się rozwija czy jakaś jej część? Trening nie jest zły możesz dodac jeszcze jedno cwiczenie, ja bym widział pompki na poręczach lub sciąganie linek od dołu, o diecie nie bede pisał bo to jasne ze musi byc :) Zamieniaj sztange na hantle(tydzien,tydzien).

PanT
25-07-10, 11:41
Raczej cala klata, a szczególnie środkowa jej część, tym bardziej że taką jakby lekką dziurę w niej mam. Bede zmienial sztangę co tydzień na hantle. A możesz przybliżyć mi trochę jak wygląda ściąganie linek do dolu ? Ja silownie mam w domu i do dyspozycji mam tylko taki wyciąg sufitowy. Dzieki pozdrawiam.

ps. co do diety to oczywista oczywistość ;)

luo
25-07-10, 12:04
Na rozpiętki możesz ćmiało robić po 15 powt. Na treningu wogóle "czujesz" klatkę? Bo często to wina techniki. Zamiana sztanga/sztangielki b.dobre rozwiązanie, zaskoczysz trochę mięśnie. Po jakimś czasie możesz spróbować robić sztangielki na skosie co trening.
poczytaj http://www.e-gym.pl/showthread.php?10329-Rady-na-polepszenie-mie%B6ni-klatki-piersiowej

Micek185
25-07-10, 12:09
Oczywistą oczywistościa jest to że musisz nakładac jedzenie w większe miski i musisz opędzlowac to do końca.w rok nie da sie na sucho zbudowac pięknej klatki,jedz dużo i trenuj solidnie i krutko/
pozdro

PanT
26-07-10, 09:45
Dziękuję za pomoc i rady. Będę zmienial trening i robil więcej powtórzeń na rozpiętkach. Pozdrawiam.