PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon zły???



TomekIIWielki
24-07-10, 08:19
Witam,
spotkałem się już podajże z 2 odpowiedziami na to że Nitrobolon jest zły i że nie należy go stosować. Jestem w trakcie treningu na masę
(wcześniej jeszcze nic nie brałem) i postanowiłem że wspomogę się właśnie tą odżywką. Na jego stronach i w pewniej książeczce kulturystycznej z odżywkami jest ona bardzo zachwalany i pomaga przy:
-przyroście masy ciała,
-przyroście masy mięśniowej,
-zwiększeniu siły i wytrzymałości siłowej,
-wzroście wytrzymałości ogólnej
i w niewielkim stopniu wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.

Prosiłbym o Waszą pomoc czy mam naprawdę zrezygnować z Nitrobolonu

PS. Nitrobolon to nie kreatyna tylko AKTYWATOR TLENKU AZOTU.

ZIP009
24-07-10, 08:22
Jaki staż ?

ht
24-07-10, 08:34
mysle ze na stronce megabolu tez zachwalaja ich produkty:) nie bralem nitrobolonu tak ze sie nie wypowiem. z boostrerow NO wiem ze napewno dziala super pump i napalm.

kamil_07
24-07-10, 11:27
Co do I to nie wiem, ale stosowałem II i nie będę jej zachwalał. Ogółem ani ja ani mój szwagier trenujący razem ze mną nie odczuł działania tej odżywki. Nie będę dużo mówił nie polecam, kasa wyrzucona w błoto. ;) I tak jak wyżej mogę zachwalić super pump bo słyszałem, że jak na NO robi robotę.

PanT
24-07-10, 12:03
Tak jak kolega wyżej napisał. Identycznie odczułem działanie Nitboronu II, znaczy się nic nie odczulem bo wogóle na mnie nie działał. Co do Super Pumpa bardzo dobra odżywka która dobrze mnie kopnęła ;)

seras666
24-07-10, 13:42
stara wersja była bdb, a teraz no tak jak wyżej napisali :)

mifal
24-07-10, 13:57
wiec i ja sie wypowiem..stosowalem nitrobolon..i lipa..nawet zwiekszalem dawki i niewiele to dalo..wiec napewno znajdziesz cos duzo lepszego..

KowalX
24-07-10, 15:19
PS. Nitrobolon to nie kreatyna tylko AKTYWATOR TLENKU AZOTU.

Za dużo czytasz. Nitroblon to stack po prostu czyli produkt złożony ;)

Co do nitrobolonu tylko z energizera byłem zadowolony nie licząc wersji powder ze starym składem ,bo z nowym niet.

TomekIIWielki
24-07-10, 18:20
A jesteście mi w stanie doradzić jaką odżywkę mam brać. Tylko nie za drogą. Tak żeby efekty były widoczne do roku szkolnego.
Z GÓRY DZIĘKI.

KowalX
24-07-10, 18:31
Co do I to nie wiem, ale stosowałem II i nie będę jej zachwalał. Ogółem ani ja ani mój szwagier trenujący razem ze mną nie odczuł działania tej odżywki. Nie będę dużo mówił nie polecam, kasa wyrzucona w błoto. ;) I tak jak wyżej mogę zachwalić super pump bo słyszałem, że jak na NO robi robotę.
A ile brałeś ,tyle co producent zalecał czy więcej ,bo jak tyle co zaleca to połowa supli tego typu nie działa.

kamil_07
24-07-10, 18:58
początkowo brałem tyle co produkt zaleca, lecz po jakimś tygodniu podskoczyłem nawet o 2 razy tyle. xD
stopniowo zwiększałem dawki tak więc pod koniec konia powinno kopać a ja nic znacznego nie odczuwałem.
może na mnie nie działa ta odżyweczka, ale jak widzę jest więcej takich ewenementów jak ja. ;]

Potępiony
24-07-10, 19:11
Moje zdanie stosowałem Nitrobolon 2 Efekty:

Cena 120 zł
-Pompa
-Podwyrzone ciśnienie
-?
-?
-?
itd !!!

Nie opłaca się tego kupować wydasz 120 zł będziesz miał pompe na czas trwania cyklu i co z tego ?

Dieta to podstawa Bez DIETY ani rusz !!! Wiem po Sobie !! Dobra dieta + ewentualnie Carbo ? lub coś takiego

Zapraszam Dział Dieta . Pzdr. Potępiony

PanT
24-07-10, 19:21
A jesteście mi w stanie doradzić jaką odżywkę mam brać. Tylko nie za drogą. Tak żeby efekty były widoczne do roku szkolnego.
Z GÓRY DZIĘKI.

A w jakim celu chcesz tą odżywkę stosować ? Do roku szkolnego z efektami i tanią odżywką raczej się nie wyrobisz :)

ErWeider
24-07-10, 21:23
bralem nitrobolon II w zeszlym roku i teraz znowu kupilem, i powiem tyle ze bardzo dobry stack sila masa i pompa rosnie. Ogolnie zrobil na mnie wrazenie dlatego znowu zaczynam na nim cykl. Ale z tego co pisales ze jeszcze nic nie brales to moze zacznij od czegos slabszego typu same monohydrate.

KowalX
24-07-10, 21:43
początkowo brałem tyle co produkt zaleca, lecz po jakimś tygodniu podskoczyłem nawet o 2 razy tyle. xD
stopniowo zwiększałem dawki tak więc pod koniec konia powinno kopać a ja nic znacznego nie odczuwałem.
może na mnie nie działa ta odżyweczka, ale jak widzę jest więcej takich ewenementów jak ja. ;]

A co chciałeś czuć?

TomekIIWielki
25-07-10, 15:03
Chyba znalazłem odżywkę idealną dla mnie i spełniającą moje wymagania to CREAPURE+ALA+B1 jest nie droga i wydaje mi się że skuteczna.
Co o niej sądzicie, nadaje się na masę????

KowalX
25-07-10, 15:07
Zainwestuj w creapure firmy fitmax lub universal to samo ,a taniej.Sama kreta jest dobra i skuteczna.

TomekIIWielki
25-07-10, 16:05
Chyba znalazłem odżywkę idealną dla mnie i spełniającą moje wymagania to CREAPURE+ALA+B1 jest nie droga i wydaje mi się że skuteczna.
Co o niej sądzicie, nadaje się na masę????

kamil_07
25-07-10, 17:39
A co chciałeś czuć?
pompe?

KowalX
25-07-10, 17:48
pompe?

Jak nie czułeś jej przy podwójnej dawce do przeanalizuj dietę ,bo ja ją mam i bez środków,może wsysałeś za mało węgli.