PDA

Zobacz pełn± wersję : 2 pytania



gustav1989
21-02-07, 18:35
nogi jak je ladnie wyrzezbic poniewaz mam je dosc silne i masywne mam 58 cm w udzie jakie cwicenia i ile powtorze do dyspozycji mam hantle i sztange??odkad robie trening na mase zoauwazylem ze i brzuch mi roosnie co z tym robic po treningu silowym isc pobiuegac??czy biegac w dni nietreningowe czy poprostu uciac kilka kcl z diety?

P4l4d7n
21-02-07, 18:40
Jesli chodzi o brzuch to po kazdym treningu aeroby proponuje i wogole zaczac cos pracowac nad ta partia :P i zmienic diete na mniej kaloryczna.

Jesli chodzi o czworoglowy uda to zwieksz liczbe powtorzen tak samo dwuglowy. Poszukaj na forum jak wygladaja treningi na rzezbe.

sławo
21-02-07, 18:48
58 to raczej nie jest zbyt dużo

jonasz7
21-02-07, 19:46
gustav1989, jak się szama masówki to trzeba klepać trochę ten brzuch :cool:
Jak robisz mase to nie biegaj za często!!
pzdr.

gustav1989
21-02-07, 23:04
sławo niewiem czy to duzo czy malo fakt ze nigdy nie cwiczylem nog ale duzo gram w siatke na plazy i pilke nozna wiec mam umiesnione i pytam co na rzezbe??

Karolsw
21-02-07, 23:30
jak na mase to nie biegaj

DarO
22-02-07, 14:55
brzuch zawsze rosnie niestey i czeba go cwiczyc systematycznie.. bieganie jest dobre ale musisz biegac w dni w ktore nie cwiczysz ... rob sobie przysiady ze sztanga bo cos malo masz tego :)

PreemO
22-02-07, 15:51
Jak masz do dyspozycji tylko hantle i sztange to proponuje cwiczenia: na czworogłowe możesz robić: przysiady ze sztang± trzyman± z przodu; przysiady wykroczne ze sztang±; nożyce; wysoki step ze sztang±. Na dwugłowe: martwy ci±g o prostych nogach. Na łydki to wspięcia na palce ze sztang±. Jak by¶ zacz±ł uczęszczać na siłownie to konieczne będ± cwiczenia izolacyjne, wiekszo¶ć na maszynach. Rób więcej powtórzeń. Co do brzucha proponuje ABS po każdym treningu. pozdro

jonasz7
22-02-07, 21:37
Bieganie można dwa razy w tyg. i brzuch codziennie nie zaszkodzi!!
pzdr.