PDA

Zobacz pełną wersję : kontuzja



BoloYeung
15-07-10, 15:07
od samego patrzenia boli
http://www.youtube.com/watch?v=GRx2AiYPVSg&NR=1&feature=fvwp

luo
16-07-10, 12:33
Ulala...

Bull2
16-07-10, 12:35
mi sie cos z pachwina stało...nadciagnalem pewnie. OD 3 tyfodnie nie moge poprawnie funkcjonowac noga

BoloYeung
16-07-10, 13:35
kłopoty z pachwiną są przyczyną albo złej rozgrzewki albo tego ze jesteś zbyt słabo rozciągnięty

Bull2
16-07-10, 14:56
no wlasnie chyba az za bardzo sie rozciagnalem...

YoDa
16-07-10, 16:10
Ała masakra...ale jak to kurde jest możliwe? Kości słabe, że niby mało wapnia, geny czy co? Kolega kiedyś grał w piłkę i chciał uderzyć, a trafił nogą w piszczel kumpla i kość złamana chyba w 2 miejscach, a drugi tylko siniaka miał.
Wiem, że ludzie mówią, że od kopania się kość niby utwardza, ale na ile to jest prawda? Bardziej prawdopodobny wydaje mi się pogląd, że przyzwyczajamy się do bólu.

Strach low kicki kopać...

Gangsta Latino
20-07-10, 17:14
http://www.youtube.com/watch?v=vYADRcGyU0U

A przeciwnik najpierw bił, a potem jaki szok:PP chyba sie nie zorientował na początku xD

BoloYeung
20-07-10, 17:31
coś bardzo podobnego jak w tej walce K1 - tego typu kontuzje mogą skreślic ich sportową kariere na zawsze

KowalX
20-07-10, 17:40
Ała masakra...ale jak to kurde jest możliwe? Kości słabe, że niby mało wapnia, geny czy co?

Nie po prostu trafił kością piszczelową na goleń. Złamania to po prostu za duży nacisk na miejsce ,które go nie wytrzymuje. Od sterydów możesz mieć słabsze.

Bull2
04-09-10, 14:15
mi sie cos z pachwina stało...nadciagnalem pewnie. OD 3 tyfodnie nie moge poprawnie funkcjonowac noga


no i pieknie. Do tej pory wciaz to samo. Nie dosc, ze od srodka te pachwiny bola{przy jajkach) to i od strony bioder. Zaczynam brac glukozamine i smarowanie ketonalem codziennie, moze cos sie naprawi... a rozciaganie przy takiej kontuzji tak czy nie ?

BoloYeung
04-09-10, 16:10
nie rozciągaj sie daj sie scięgną zregenerować i po dłuższej pauzie powoli wracaj do treningu ale obserwuj miejsce kontuzji jesli to nic nie pomorze idz do lekarza