PDA

Zobacz pełną wersję : Masa i jednoczesne spalanie tłuszczu



wujek_drut
14-07-10, 13:54
Chcialem tylko spytac czym zrobić mase i jednoczesnie spalać tkanke tłuszczową? Narazie nie zamierzam ale moze kiedys w przyszlosci.
Czym to sie robi? jakies winko? i czy to jakas specjalna dieta do tego?

Lukaszr0
14-07-10, 14:08
Samą dietą i treningiem spalisz tłuszcz i zbudujesz mięśnie, nie potrzebujesz dopingu -> http://www.e-gym.pl/showthread.php?25861-Deficyt-kaloryczny-a-budowanie-miesnia.&highlight= .

wujek_drut
14-07-10, 15:36
tak ale to powoli idzie masa wtedy. wolałbym na saa.

wujek_drut
14-07-10, 15:59
pomoze ktos

fallenursus
14-07-10, 16:03
Jak wypelnisz ankiete z podwieszonych....wogole podwieszone poczytaj
Po przeczytaniu powinienes byc w stanie ulozyc cykl i odblok i dac go do sprawdzenia/korekty

ht
14-07-10, 16:27
na towarze jest to mozliwe. bez towaresu moze byc ciezko. no chyba ze jestes dobry genetyk. to jest taka opcja.

wujek_drut
14-07-10, 16:37
Nie ja narazie nie chcialem tego robić tylko chcialem sie dowiedzieć jak to sie robi. Bo teraz mam troche tłuszczyku. Nie robiłbym redukcji tylko dalej mase a niedalekiej przyszłości mogłbym robić mase na anabolikach i jednoczesnie wycinac. Co sadzicie o takims czyms?

Lukaszr0
14-07-10, 16:48
Na 1 cykl prop z odpowiednią dietą dał by radę. Choć lepiej by było zrobić samą wycinkę.

wujek_drut
14-07-10, 16:51
a tą wycinke na czym? bo najbardziej sie obawiam utraty siły, tego nie lubie.

Lukaszr0
14-07-10, 17:13
Ja robiłem ostatnio wycinkę na 1 cyklu i wyglądało to tak:
1-6 prop 100mg eod
1-2 clen 160mcg ed
3-4 efka 90 mcg ed
5-6 clen 160mcg ed

Efekty bardzo fajne, mięcha przyszło lekko, fat spadł, no ale niestety i siła poleciała, ale tydzień już masówkę jadę i siła wraca :) Oczywiście nie sugeruj się tym cyklem który podałem bo dawki są zależne od wagi itp.

Wypełnij i wrzuć -> http://www.e-gym.pl/showthread.php?199-Zanim-zadasz-pytanie!

fallenursus
14-07-10, 17:41
Poczytaj oja relacje od 125str. To sie dowiesz co n.ajlepsze i jak to dziala i czego mozna sie spodziewac.wogole warto przeczytac cale 170stron...
Zaznaczam odrazu ze to n.ie sa srodki na pierwszy a.ni drugi czy 3eci cykl:)choc dawki sa prawie minimum...

Dawidhardcore
14-07-10, 18:37
Chcialem tylko spytac czym zrobić mase i jednoczesnie spalać tkanke tłuszczową? Narazie nie zamierzam ale moze kiedys w przyszlosci.
Czym to sie robi? jakies winko? i czy to jakas specjalna dieta do tego?

niektorzy tu smieszne pytania zadaja?? a po co zadajesz takie pytanie jak narazie nie chcesz tego robic tylko moze kiedys??kiedy moze tego nie byc??Wnko,a jak miasz wiek?? samym winkiem to mozesz sobie zaszkodzic;/ dieta i dobry trening na poczatku nie bd postepow to pomyslisz o czyms dodatkowym.Spalac tkanke tlusczowa mozesz bieganiem :)

rafio83
15-07-10, 09:21
niektorzy tu smieszne pytania zadaja?? a po co zadajesz takie pytanie jak narazie nie chcesz tego robic tylko moze kiedys??kiedy moze tego nie byc??

Może kolega pyta bo chce nabyc w pierwszej kolejnosci jakąś wiedze na temat SAA... później "może kiedys" wykorzysta uzyskaną tu wiedze i weźmie. Nie ma sie co dziwic, duzo osób pyta na tym forum o różne rzeczy nie biorąc tego, to normalne, ja sam też tak robie.

Demonek
15-07-10, 11:15
Może na początek jechać z masówką a ewentualnie pojawiający się fat zbijać bieganiem/ rowerem? Generalnie widać, że chciałbyś wszystko szybko i na skróty a tak przecież się nie da....a jeśli się da to będzie to niemoralne, niezdrowe albo niezgodne z prawem ;)

wujek_drut
21-07-10, 17:40
Może na początek jechać z masówką a ewentualnie pojawiający się fat zbijać bieganiem/ rowerem? Generalnie widać, że chciałbyś wszystko szybko i na skróty a tak przecież się nie da....a jeśli się da to będzie to niemoralne, niezdrowe albo niezgodne z prawem ;)

Wiesz, cwicze juz ok 2 lat. Stoje w miejscu bo masuje masuje a potem to redukuje mimo prawidłowej diety. Staram sie najbardziej jak moge ale niestety mam taki organizm.
I nie chce potem zeby mi ktos wypominał ze koles cwiczy latami na siłce i zero efektów.

ht
21-07-10, 18:15
skad to znam.... redukuj do momentu az bedziesz zadowolony ze swojego bf. nastepnie staraj sie dokladac masy ale nie szalej z weglami i aero wykonuj caly rok.