PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się przygotowujecie do walki lub zawodów MMA?



kamikadze51293
14-07-10, 14:31
siema ;D
Mam pytanie do was jak się przygotowujecie,motywujecie przed walką lub jakimiś zawodami MMA lub inne SW.
nie wiem używacie środki typu guarana ,tauryna rzeczywiście dają kopa? warto kupić to przed zawodami?

Muskuł1
14-07-10, 17:23
Jezeli trenujesz MMA to chyba motywacje masz jesli nie to nie ma sensu.
A jeżeli chodzi o przygotowania to przede wszystkim ciężki trening.Tylko trening może ci dać kopa i wynik a nie żadne tam środki.
16 lat masz i już rozglądasz się za środkami zamiast ćwiczyć
Weź się za ćwiczenia i treningi jak chcesz mieć efekty

kubaCK
14-07-10, 17:31
Jezeli trenujesz MMA to chyba motywacje masz jesli nie to nie ma sensu.
A jeżeli chodzi o przygotowania to przede wszystkim ciężki trening.Tylko trening może ci dać kopa i wynik a nie żadne tam środki.
16 lat masz i już rozglądasz się za środkami zamiast ćwiczyć
Weź się za ćwiczenia i treningi jak chcesz mieć efekty
czy ty jestes idiota??? przeczytaj jeszcze raz co napisal wyzej.
ja wciagam pol godziny przed walka.

kamikadze51293
15-07-10, 11:05
dobra chłopaki spokój bo mój temat zbacza na inny :knockout: ;)

BoloYeung
15-07-10, 13:32
jeśli chodzi o ostateczne godziny przed walką to ważne jest to abyś był dobrze wypocząty , wyspany i zregenerowany , druga sprawa możesz użyc jakiś środków pobudzających takich jak guarana , granat czy inne energydrinki , podczas walki będziesz uzupełniał się izotonikiem no i nastawienie psychiczne jest bardzo ważne musisz być zrelaksowany , skupiony a na ring wychodzić z wiarą w siebie i swoje umiejętnosci oraz szacunkiem do przeciwnika .

Muskuł radze poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem

KowalX
15-07-10, 16:20
Kurde mi relaks zawsze przeszkadza, wolę być "naładowany" :D

burn
15-07-10, 16:51
Ja przed pierwszymi sparingami byłem taki "naładowany", że po 2min nie miałem siły dalej walczyć.
Jak wychodzisz rozluźniony (ale nie za bardzo) i nie spinasz mięśni, to jest już git :)

KowalX
15-07-10, 17:28
No mi chodziło o stan psychiczny, lubię sam się nabuzować. Zrelaksowany to ja zawsze jestem hehe to nie ulica ,że coś Ci grozi :)

sl4by
15-07-10, 17:49
Ja lubie posluchac mocnej muzyki... Jakies rock'owe dzwieki czy rap... I rozmyslam jak moze sie potoczyc walka... Pozniej wychodzisz na ring i dzieje sie zupelnie co innego xD