PDA

Zobacz pełną wersję : trening 2 razy na tydzien



.Smile
12-07-10, 16:00
siemka, mam pytanie, ktore polaczenie partii miesniowych w treningu 2/tydzien ejst najlepsze?

Myslalem nad
bic+nogi + klata
tric + barki + plecy

ale nie wiem czy to jest dobre rozwiazanie, bo bedzie to moje pierwsze podejscie do tego rodzaju treningu.
Czy lepiej robic FBW? Jak myslicie?

misiecki
12-07-10, 19:52
Nie możesz ćwiczyć 3 razy w tygodniu?? Będzie lepiej. Ale jeżeli nie to moim zdaniem : klata + tric + nogi oraz barki + plecy + biceps. Ale postaraj się ćwiczyć 3 razy w tygodniu... Pozdrawiam

.Smile
12-07-10, 20:11
mam jeszcze mma 2 razy w tygodniu, takze dopchac trening silowy 3 razy w tygodniu ciezko by mi bylo upchac, mam jeszcze napiete terminy

PucuLeg
12-07-10, 20:14
Sam ćwiczyłem 2x w tyg i ćwiczyłem tak jak teraz proponujesz, czasami z małymi zmianami lub dodatkami, powiem tyle, efekty były ale nie tak szybkie jakbym chciał, teraz ćwiczę 3x w tyg i jest o niebo lepiej. Postaraj się znaleźć czas i pieniądze na 3 treningi a jeżeli to niemożliwe to ćwicz jak napisałeś. Moim zdaniem jest to co proponujesz jest lepszym rozwiązaniem niż plecy z bicem lub klatka i triceps. Indywidualnie wymęczasz mięsień i napoczynasz go na następnym treningu, moim zdaniem lepsze to niż tydzień przerwy po połączeniu jakie proponuje kolega wyżej, zawsze przy tych plecach bic sie ruszy a następnym treningu go ładnie wyizolujesz i zmęczysz. Specem nie jestem ale takie moje zdanie. Pozdro.

P.S na upartego możesz klatka biceps tricpes nogi barki i plecy biceps triceps chociaż nie wiem czy to dobre rozwiązanie.

.Smile
12-07-10, 20:16
chyba, ze zmontuje sobie hantelki od ziomka, i cwiczylbym superserie w domu biceps i triceps? Jak myslicie?

PucuLeg
12-07-10, 20:19
Jeśli miałbyś taką możliwość to bardzo dobre rozwiązanie, 2x mma 2x siłka i trening w domu, może działać. Ale samymi hantalmi nie wymęczysz się tak jakbyś siedział na siłowni, tam masz więcej lepszego sprzętu, możesz sobie bardziej urozmaicać trening.