PDA

Zobacz pełną wersję : Bieganie



lukasz16s
12-07-10, 10:53
Witam
Jak wiadomo wakacje to znakomity czas aby popracowac intensywniej na swoim cialem.Moj staz na silowani to rok z hakiem.Jakies półtora miesiaca temu zaczolem redukcje aby spalic lekki tluszczyk.Zmienilem moja diete i cwiczylem intensywiej.Udalo mi sie zrzucic 7kg i kilka cm w pasie.Jestem bardzo zadowlony bo uzysklaem efekt prawie taki na jaki liczylem.Ale nie jestem do konca zadowlony bo widac zarys minimalnej oponki na brzuchu,robilem aeroby na rowerku stacjonarnym 2-3 razy w tygodniu oraz a6w ale rowerek niestety jest uszkodzony i jezdzilem na nim na lekkich obrotach.Chce zaczac biegac i na to pytanie oczekuej odpowiedzi.Jak i kiedy najlepij biegac rano zaraz po wstaniu z łóżka czy zaraz po treningu.Oraz jeszcze mam takie pytanie czy moge juz zwiekszyc swoj bilans diety na dodatni zeby masowac i wlasnie biegac aby zrzucic ten zarys oponki czy zaczekac jeszcze i pobiegac z dieta na redukcje ktora aktualnie mam?

Demonek
12-07-10, 11:23
Oraz jeszcze mam takie pytanie czy moge juz zwiekszyc swoj bilans diety na dodatni zeby masowac i wlasnie biegac aby zrzucic ten zarys oponki czy zaczekac jeszcze i pobiegac z dieta na redukcje ktora aktualnie mam?

Przeczysz sam sobie :) Jeśli biegając zbijesz bilans dodatni to w efekcie będziesz miał ujemny i nici z masowania. Jeśli nie zbijesz, to nici ze zgubienia oponki. Albo 1 albo 2. Co do tego jak biegać to zależy jak łatwo zbiajsz fat. Jeśli walczysz o każdy kg mniej, to biegaj rano na czczo (ewentualnie z BCAA), + aero po treningu siłowym (ale nie za dlugo- jak polecają inni na forum, ok 20 min).

misiecki
12-07-10, 15:02
Napisz coś ty jadł i co ćwiczył, że w tak krótkim czasie tyle zjechałeś ;D... Ja powiem Ci szczerze, że jak już biegam to rano, kiedyś biegałem wieczorami, ale to mi mniej pasuje. Rano bieg, wieczorem na rower. :D

lukasz16s
14-07-10, 12:21
A czy zamiast rewerka lub biegania dobry poymsl to wortek treningowy z 3-4 razy w tygodniu po 20 min wieczorem?

PucuLeg
14-07-10, 17:36
Tu masz temat dotyczacy biegania http://www.e-gym.pl/showthread.php?24563-Bieganie-A-Z moze cos znajdziesz co Cie interesuje. Biegajac spalisz o wiele wiecej kalorii niz tlukac w worek tringowy dla przykladu zobacz sobie tutaj http://www.e-manus.pl/calc.php?id=5 ile kalorii spalasz 20 minut biegajac ile 20 minut walac w worek. Ale skoro tak bardzo Ci zalezy to nie mozesz rano pobiegac a wieczorkiem na wyladowanie sie po calym dniu pocwiczc na worku? :>

Dawidhardcore
14-07-10, 18:33
Witam
Jak wiadomo wakacje to znakomity czas aby popracowac intensywniej na swoim cialem.Moj staz na silowani to rok z hakiem.Jakies półtora miesiaca temu zaczolem redukcje aby spalic lekki tluszczyk.Zmienilem moja diete i cwiczylem intensywiej.Udalo mi sie zrzucic 7kg i kilka cm w pasie.Jestem bardzo zadowlony bo uzysklaem efekt prawie taki na jaki liczylem.Ale nie jestem do konca zadowlony bo widac zarys minimalnej oponki na brzuchu,robilem aeroby na rowerku stacjonarnym 2-3 razy w tygodniu oraz a6w ale rowerek niestety jest uszkodzony i jezdzilem na nim na lekkich obrotach.Chce zaczac biegac i na to pytanie oczekuej odpowiedzi.Jak i kiedy najlepij biegac rano zaraz po wstaniu z łóżka czy zaraz po treningu.Oraz jeszcze mam takie pytanie czy moge juz zwiekszyc swoj bilans diety na dodatni zeby masowac i wlasnie biegac aby zrzucic ten zarys oponki czy zaczekac jeszcze i pobiegac z dieta na redukcje ktora aktualnie mam?
Powiem tak jak chcesz zrzucic oponke to biegaj w tych godzinach kiedy jest anjcieplej to szybko tluszczyk zrzucisz...wystarczy 30 kin dziennie,a skad mam wiedziec czy mozesz czy nie jak niewiem jaki przedtem miales bilans??jaka masz diete??i z czego chcesz masowac z tluszczu??nawet twoich fotnie widzialem,wiec nie oceniam;/