PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z pamięcią



Someone
12-07-10, 10:45
Witam. Ostatnio na cyklu (white flood+kreatyna) zauwazylem, ze mam bardzo osłabiła mi się pamięc. Do tego stopnia, że nie pamietam czy wykonywałem jakas czynnosc, czy nie. Czy mozliwe zeby przez cykl to się stało? Jak przeciwdziałać?

luo
12-07-10, 13:16
Nie możliwe.. Może dostarczasz za mało witamin i minerałów w jedzeniu, m.in. magnezu. Kup sobie jakiś kompleks witamin np. olimp vita-min plus

rafio83
12-07-10, 13:26
Czy mozliwe zeby przez cykl to się stało?
Nie możliwe, wydaje i się że wkręcasz sobie a akurat ze brałeś kretke to łączysz to...Tak jak kolega wyzej napisał kup magnez i bedzie GIT

KowalX
13-07-10, 00:44
Witam. Ostatnio na cyklu (white flood+kreatyna) zauwazylem, ze mam bardzo osłabiła mi się pamięc. Do tego stopnia, że nie pamietam czy wykonywałem jakas czynnosc, czy nie. Czy mozliwe zeby przez cykl to się stało? Jak przeciwdziałać?
Kofeina w dłuższym okresie może tak działać ,nie wiem jak wygląda reszta składu ,a nie chce mi się sprawdzać.
Sam doświadczyłem dziwnych stanów przy niektórych cyklach wraz z osobą, z którą brałem. Prawdą też jest ,że nikt nie bada jak to wszystko działa na siebie synergicznie. A nawet jeśli byłoby coś nie tak za kilka lat ,nic nie udowodnisz.
Sama kretyna jest ok.

luo
13-07-10, 12:25
Bo o ile się nie mylę to kofeina wypłukuje m.in. magnez i wapń

KowalX
13-07-10, 15:04
Nie ma to z tym związku.Hamuje powstawanie nowych komórek nerwowych w hipokampie co ma negatywny wpływ na pamięć długotrwałą.

luo
13-07-10, 21:53
Nie ma to z tym związku.Hamuje powstawanie nowych komórek nerwowych w hipokampie co ma negatywny wpływ na pamięć długotrwałą.

Dobrze wiedzieć;)

KowalX
14-07-10, 00:43
Dobrze wiedzieć;)

Nie ma sprawy ;)

Someone
14-07-10, 09:03
Jak przeciwdziałać?

KowalX
14-07-10, 13:51
Odstaw produkt ,bo jeśli jest to spowodowane nim to najlepsze wyjście.
Masz w ogóle jakąś dietę czy jeszcze co popadnie?

Someone
14-07-10, 14:35
Od tego tygodnia dopiero. Odstawiłem już, miejmy nadzieje, ze sie poprawi ;D

KowalX
15-07-10, 15:21
Ok. jeśli będzie dalej problem daj znać na pw.