PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki po operacji



Adamkrol
12-07-10, 02:02
5.
Chodziłem wcześniej 6 miesięcy na siłkę , przestałem z powodu przepukliny .
Miałem 2 miesiące przerwy , od jakiś 2 miesięcy znowu chodzę .
Zrobiłem już cykl na kreatynie .
Na siłkę chodzę codziennie od pon do soboty (Nie piszcie że spale mięśnie itd)
Chciałbym się poradzic co najlepiej pasowało by teraz wziąc (Wiem że po cyklu trzeba poczekac)
Ale chodzi mi o samą poradę . Zależy mi na rzeźbie .


15 lat (Rocznik 94) , 188 cm wzrostu , waga 90 kg , biceps 38.5 , klaty nie mierzyłem dawno , przed operacją miałem 104 .
Proszę o porady :]

Dawidhardcore
12-07-10, 09:45
5.
Chodziłem wcześniej 6 miesięcy na siłkę , przestałem z powodu przepukliny .
Miałem 2 miesiące przerwy , od jakiś 2 miesięcy znowu chodzę .
Zrobiłem już cykl na kreatynie .
Na siłkę chodzę codziennie od pon do soboty (Nie piszcie że spale mięśnie itd)
Chciałbym się poradzic co najlepiej pasowało by teraz wziąc (Wiem że po cyklu trzeba poczekac)
Ale chodzi mi o samą poradę . Zależy mi na rzeźbie .


15 lat (Rocznik 94) , 188 cm wzrostu , waga 90 kg , biceps 38.5 , klaty nie mierzyłem dawno , przed operacją miałem 104 .
Proszę o porady :]

Po pierwsze nie sciemnasz cos z wymiarami?? po drugie juz odzywki w tym wieku>>nie lepiej bylo bez nich narazie cwiczyc i zobaczyc czy cos sie z twoim cialem dzieje??Od poniedzialku do soboty na silce??za duzo,gdzie czas na regeneracje??;/ jeden dzien na wszstkie miesnie nie wystarczy;/Zalezy ci na rzezbie t wez sie za diete ,masz pelno opisanych w dziale dieta,znajdziesz na pewno cos dla siebie,a nie w tym ieku juz za odzywki sie brac.pozdro.POzatym 2miesiace po przerwie,a ty juz po cyklu??wtf??

Adamkrol
12-07-10, 13:04
Jaki mam powód żeby kłamac z wymiarami ?

Przed operacją miałem taki plan :

Pon:Klata,Tric
Wtr:Plecy,Bic
Śrd:Wolne
Czw:Barki,Kaptury
Pią:Nogi-Tylko że rzadko robiłem nogi , zamiast tego robiłem klate .

Pierwsze 3 miesiące przed operacją jechałem bez żadnych odżywek . Ale nie miałem zupełnie żadnych efektów jeżeli chodzi o rzeźbę .
Co prawda siły miałem więcej ale co z tego jak 0 rzeźby .
Znowu dieta mi się nie widzi , więc wolałbym odżywki . Chyba że nie będzie innego wyjścia to zastosuje dietę .

lCs
12-07-10, 13:26
2 miesiące przerwy to trochę krótko chyba że miałeś operację z wstawieniem siatki. Pełen zrost tkanek trwa około 100 dni;) Na rzeźbę to trening typowy na rzeźbę czyli dużo powtórzeń z mniejszym ciężarem i dieta bogata w białko z obciętymi trochę węglowodanami. Tak w skrócie..

fallenursus
12-07-10, 13:31
Nie ma innego wyjscia tym bardziej na spalenie fatu. Diete musisz miec bo chooy bombki szczeli i choinki nie bedzie. I jak wyzej zmniejsz ciezary ty napewno bo po operacji nie ma przelewek.

Adamkrol
12-07-10, 13:51
Mniejsze ciężary ?
Przez około pierwsze 3tygodnie na silowni po operacji , robilem cwiczenia z minimalnym obciazeniem .
Jezeli teraz jest wszystko ok to nie ma sensu . Bo po co chodzic na silownie skoro nawet nie zrobie dobrych zakwasow .

fallenursus
12-07-10, 14:04
Aod kiedy zakwasy sa wyznacznikiem dobrego treningu?

Adamkrol
12-07-10, 18:29
Nigdy nie były i nie będą .
Ale skoro zależy mi na rzeźbie to zakwasy są nieuniknione .

RockyBalboa
12-07-10, 18:44
Aod kiedy zakwasy sa wyznacznikiem dobrego treningu?
zawsze myslalem ze jak zakwas to dobrze, w takim razie co jak nie to?

KowalX
12-07-10, 20:21
zawsze myslalem ze jak zakwas to dobrze, w takim razie co jak nie to?

Efekty...

ht
12-07-10, 20:26
jesli jest dobra suplementacja to niema opcji zeby byly zakwasy. wiem po sobie. to znaczy ze nie rosne?? co do tematu to dieta 80% sukcesu 10% trening 10% suplementacja. mozesz dac bialko bcaa jakis spalacz witamny itp. do wyboru do koloru.

MolderDist
12-07-10, 23:05
"zakwasy" czyli stan zapalny mięśni oczywiście nie jest jedynym dobrym wyznacznikiem udanego treningu
ale powinien się pojawiać

napisz ht jaką suplementacje stosujesz?
ja sotsuje w chvj supli i zawsze mam "zakwasy" - kwestia tylko ich nasilenia
jak 2 dni po treningu nie czuje wogole miesnia, jakbym ćwiczył to znaczy, że trening jest z dupy ;]

KowalX
13-07-10, 00:19
jak 2 dni po treningu nie czuje wogole miesnia, jakbym ćwiczył to znaczy, że trening jest z dupy ;]

Zakwasy to żaden wyznacznik.

Badboy1322
13-07-10, 00:32
Ja ćwiczę od 4 miesięcy i zakwasy miałem pierwsze dwa dni, i jakoś się nie opie*dalam na siłowni i efekty widzę ;] więc nie widzę związku

PS. bez porządnej diety nawet sterydy nie wiele pomagają, o ile w ogóle ;)

Adamkrol
13-07-10, 00:45
Mam taki organizm że po dobrym treningu mam zakwasy .
A po zakwasach mam efekty ;] Wcześniej nie miałem zakwasów to nie było efektów , przynajmniej na rzeźbie .
A z dietą chodzi o to że dużo ryb , ryżu , jajek-ogl produktów białkowych ?
Pytam bo nigdy nie miałem doczynienia z dietą.

fallenursus
13-07-10, 00:47
To zapoznaj sie z nia. Bardzo fajne grasuja w dziale ....DIETA

ht
13-07-10, 06:26
hhmmm moja suplementacja to : izolat universal bcaa antykatabolix, primaltein whey , carnivour, animalpak, no pump i .... testolic:)
aa i spalacze thyroburn i lipoburn

MolderDist
14-07-10, 00:11
Zakwasy to żaden wyznacznik.

dobra nie mam czasu żeby teraz przeszukiwać źródła i dawać
ale kiedyś do tego wróce
bo się wogole z Tobą nie zgadzam w tej materii

oczywiście nie pisze o zakwasach tylko o "zakwasach" czyli stan zapalny mieśni spowodowany treningiem

KowalX
14-07-10, 00:45
dobra nie mam czasu żeby teraz przeszukiwać źródła i dawać
ale kiedyś do tego wróce
bo się wogole z Tobą nie zgadzam w tej materii

oczywiście nie pisze o zakwasach tylko o "zakwasach" czyli stan zapalny mieśni spowodowany treningiem
A to spoks ,bo ja pisałem o tym co miał jak się domyślam autor na myśli ,a nie prawdziwym zakwaszeniu ;)

MolderDist
15-07-10, 00:11
no także też wcześniej o tym wspominałem
bo nie chodzimi oczywiście o typowe zakwasy

tylko ludzie zawsze pisza zakwasy na "ból mięśniowy" czyli stan zapalny
i sam tak pisze z przyzwyczajenia, no i szybciej oczywiscie

KowalX
15-07-10, 01:11
Oczywiste ,że najpierw mikro urazy są niezbędne.Jednak dalej uważam ,że to żaden wyznacznik ,nie sam stan zapalny,a czucie owego bólu.
Wiele zależy od wytrenowania, konkretnej osoby i progu wrażliwości na ból.