PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na wakacje



OK
11-07-10, 22:42
-Płeć : Mężczyzna

-Wiek : 14 lat

-Waga : 60kg

-Wzrost : 173cm

-Co chcesz osiągnąć : kaloryfer , klata i ręka (gł . mięśnie brzucha , te dwa ost. w drógiej kolejności)

-Staż : nie ćwiczyłem wcale , tylko a6w przez 5 dni

-Inna Aktywność/Sporty : gram w nogę , jestem w klasie LA

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) : warunki domowe raczej, urządzenia którymi dysponuje: sztangą dużą , sztangą małą(na rękę) , hantle 2kg i 1kg, taka pałka do zgięcia i do rozciągania(uchwyt z gumowymi sznurkami)

-Aktualna/planowana dieta. : nie mam diety raczej nie planuję ewent jeżeli to naprawdę konieczne

-Przeciwskazania Medyczne : raczej brak , muszę tylko dużo jeść mięsa itp itd. z powodu problemu z krwią , słaba odproność etc.

-Suplemacja. : brak

Z góry dzięki. Jeżeli potrzeba jeszcze czegoś to proszę pisać.

.Smile
12-07-10, 09:54
w tym wieku, to tylko cwiczenia opierajace sie na wlasnej masie ciala

OK
12-07-10, 10:19
ja nie chcę wyglądać jak u was w galeri. Ja chcę tylko mięsnie brzucha głównie. Żadne białko , koksy ani nic nie wchodzi w grę . Ja chcę po prostu wyrobić mieśnie brzucha.

feelthekick
12-07-10, 12:03
to zacznij cwiczyc ten brzuch a nie lamentowac

Keejdzi
12-07-10, 12:50
Mozesz zrobic to A6W do konca ograniczyc troche weglowodany i wrzucic wiecej aerobow np własnie gra w piłke ;)

D3
12-07-10, 14:02
-Co chcesz osiągnąć : kaloryfer , klata i ręka (gł . mięśnie brzucha , te dwa ost. w drógiej kolejności)

-Dostęp do siłowni/sprzętu(czy to pro siłownia, czy warunki domowe, etc) : warunki domowe raczej, urządzenia którymi dysponuje: sztangą dużą , sztangą małą(na rękę) , hantle 2kg i 1kg, taka pałka do zgięcia i do rozciągania(uchwyt z gumowymi sznurkami)

-Aktualna/planowana dieta. : nie mam diety raczej nie planuję ewent jeżeli to naprawdę konieczne




ja nie chcę wyglądać jak u was w galeri.

Z taką wiedzą i ciężkim sprzętem to ja nie wiem czy Ty w ogóle dziecko będziesz wyglądać. Zacznij się bardziej zdrowo odżywiać i idź z chłopakami w nogę na dworze pograć.

Nawet jeśli chcielibyśmy Ci pomóc to nie wiem od czego bym musiał zacząć... chyba od ortografii
w drógiej kolejności

misiecki
12-07-10, 14:56
-Staż : nie ćwiczyłem wcale , tylko a6w przez 5 dni


Wytrwały jesteś. Ja jestem po pełnym a6w i powiem Ci, że są trudniejsze ćwiczenia, a Ty tego nawet do końca nie potrafisz wykonać. Zastanów się czy to ma sens, jeżeli ty za tydzień przestaniesz tyrać ten brzuch... I tak jeżeli chcesz "kratę" na wakacje, żeby dziewczynom pokazać to już za późno... w tym roku już nic nie pokażesz... na to trzeba czasu, motywacji... Idź grać w piłkę i wygjąć się na plażę. Tyle z mojej strony.

OK
12-07-10, 22:45
Eh. Zrównaliście mnie z ziemią . Sory za orty ale nie zwracam na to uwagi, ale jeżeli to takie konieczne mogę zacząć. ; ) . Nie chcę szpanować przed laskami na plaży "klatą" . Misiecki napisał : w tym roku już nic nie pokażesz...I nie chcę . Dopytuję się was co muszę zrobić i bardzo dobrze wiem, że potrzeba i czasu i motywacji. W piłkę gram codziennie. Narg napisał : Z taką wiedzą i ciężkim sprzętem to ja nie wiem czy Ty w ogóle dziecko będziesz wyglądać. Zacznij się bardziej zdrowo odżywiać. Wiem o tym, że jestem zielony dlatego zadaję to pytanie właśnie tutaj. Co do sprzętu coś z nim nie tak? Ja go nie kupowałem to jest po prostu to co ja miałem w domu. Czekam na krytykę . Dziękuję i pozdrawiam.

Micek185
12-07-10, 23:36
jestes młody i do tego nie trenowałeś wczesniej więc bedziesz dobrze reagował na trening i nie musisz do tegto używac niebagatelnych ciężarów.wystarczy kilka podstawowych cwiczen.nie wiem jak wygladasz ale przy twjej wadze i wzroscie pewnie nie masz dużo tłuszczu więc i z twoim kaloryferem nie bedzie problemu.
najważniejsza sprawa to dieta która pozwoli ci stracić zbędny tłuszcz i odkryc mięśnie brzucha i tu cie zaskocze bo żeby mięć ładny brzuch nie trzeba koniecznie cwiczyć tylko dobrze się odżywiać.
co do cwiczen to zacznij od aerobów(bieganie,[ływanie)ale intensywne.zaczniej robić pompki z różnym ustawieniem dłoni szeroko wąsko z przodu pod brzuchem.odwrotne pompki na krzesle,graj dalej w piłkę i podciągaj sie na drążku to takie podstawy które pozwola ci zbudowac ładna sportwą sylwetke bo chyba o taką ci chodzi.
pozdro

OK
12-07-10, 23:53
Co do diety to tak śniadanie o 9:30 dwie kanapki bez majonezu, ketchupu itp itd. Około 13-14 obiad. To już w zależności od mamy. Kolacja 19:30 tak samo jak śniadanie. Bez podżerania ewent. jogurt, owoc, warzywo. Pić wodę i herbatę jakieś sztuczne napoje typu fanta,cola będę się ograniczał do zera. A czy kanapki smarować masłem? A jakie owoce albo warzywa jeść częściej. A co do ćwiczeń to te pompki to raczej zorganizowane? Napięty plan czy raczej "spontan"? Drążka póki co nie będzie(wyjeżdżam w sobotę na tydzień, a później 2 tygodnie na obozie). Będę biegał codziennie i jeździł na stacjonarnym. To by było na tyle. Proszę was o podsumowanie tego co napisałem i ewent jakieś poprawki.

Badboy1322
13-07-10, 00:45
Ogranicz jakiekolwiek zbędne tłuszcze, słodycze, alkoholu pewnie jeszcze nie pijesz ale w tym czasach różnie to bywa więc także nie.
Dietę masz skromną a praktycznie żadną ale jako że nie zamierzasz na razie jakoś ostro ćwiczyć to po prostu postaraj się zdrowo odżywiać bez fast foodow gazowanego picia itp itd.
Postaraj sobie ten "trening" w miarę rozplanować jak serie itp np po 20 powtórzeń pompki 4 serie, 20 powtórzeń brzuszki 4 serie, możesz dorzucić jakieś przysiady z obciążeniem nawet(to tylko przykład)
Ostro biegaj i graj w piłkę, powodzenia!