PDA

Zobacz pełn± wersję : Plan, zero efektow



feelthekick
09-07-10, 15:31
WITAM

Prosze serdecznie o pomoc, gdyz juz ***** nie wytrzymuje nerwowo.
OK ulozony nowy planik, OK wpierd**** żarła jak nigdy, OK białko kupiłem, żeby wiecej dostarczać i co??
I ZERO, NIC, po cwiczeniach NIE CZUJE WOGOLE ZAKWASOW wiec cos tu jest nie tak, nic nie rosnie, OLBRZYMIE 31cm w bicepsie i 68kg wagi juz mnie wkurwia jak nic.

plan jest taki:
pon: klatka tric
wt; plecy bic
czw bary kaptury
piatek ; nogi lydki


klata;
wyciskanie na lawce prostej 12 10 10 6
wyciskanie na lawce skosnej glowa u gory 10 10 8 8
rozpietki na prostej 12 12 12 12

tric; prostowanie przeramienia w opadzie tulowia 12 10 8 6
prostowanie ramienia na wyc gornym 10 10 10 10
pompki odwrotne 12 10 10

plecy;
drazek 4xmax
wioslowanie sztnga w opadzie 10 8 8 6
podciagnie sztangiuelki w opadzie tulowia 10 10 8 8
gówny wyciag sciaganie szeroko 10 8 8 6

biceps;
ugiannie ramion ze sztang± 12 10 8
uginanie ze sztagielkami stojac młotek 12 10 10
uginanie na modlitewniku jednoracz 12 10 10

przedramie:
3 serie nachwytem 3 pochwytem hantelkami

barki; barkownica 10 8 8 6
unosznie sztangielek na prostych rekach przed soba 12 10 8 8
unoszenie hantelek bokiem w gore 12 10 10 8

kaptury; szrugsy 15 15 10 10

uda; przysiady z hantelkami w rekach 10 10 8 6
przysiady wykroczne z hantlekami w rekach 10 10 10 10
dwuglowe lezac na masyznie 12 10 10 10

lydki; wspiecia z hantlekami 15 12 10 10
wspiecia bez ciezaru 50 50

No i tak BICEPS robiłem tym zestawieniem cwiczen od dluzszego czasu, tak urosl 1cm w 4miesiace z 30-31 łał szalenstwo, z tym ze wczesniej malo jadlem, i moze dlatego etraz po tych cwiczeniach nasteuje zero zakwasow czuje sie jakbym nie byl na silowni juz anstepnego dnia to sao z TRICEPSEm, triceps takze robilem tymi samymi cwiczeniami, no oprocz tcyh pompek odwrotnych, nie chcee francuza lezac, strzyka mi starsznie w lokaciach, boje sie o stawy to samo mam przy francuzie siedzac za glowę, bola mnie te lokcie..

FAKT klatę czułem zakwasy byly elegnackie, przez dwa dni, to samo z nogami tu tez nie narzekam, ale te łapy to jest moja pita achillesowa, i chce zeby ursoly, no do tej granicy przywoitosci powiedzmy 34cm jasne ze w przytszlosci wiecej aleee jak narazie cieszylbym sie i z tego, prosze o Wasze rady, mzoe cos wynika z Waszego dosiwadczenia.

Moze miec tez to za przyczyne (brak zakwasow) to iż przed treningiem noo nie dostarczylemm duuzej ilsoci wegli, bo jogusrt z platkami to raczej nie zastapi 100g ryzu.?



Z gory dzieki, podratujcie mnie fizycznie i psychicznie haa

Patriot
09-07-10, 15:34
możesz pokazać swoj± dietę ? :)

co to jest "barkownica"? ;p

na nogi zdecydowanie za mało.. gdzie przysiady ?


swoj± drog± ty tak się nie martw tym bicepsem, a lepiej zwracaj uwagę na duże partię nogi, plecy, barki klatke

fallenursus
09-07-10, 15:35
Chuj mie twoj plan
Diete rozpisz tylko nie klam bo dalej nie bedzie efektow

rafio83
09-07-10, 15:35
WITAM

Prosze serdecznie o pomoc, gdyz juz ***** nie wytrzymuje nerwowo.
OK ulozony nowy planik, OK wpierd**** żarła jak nigdy, OK białko kupiłem, żeby wiecej dostarczać i co??
I ZERO, NIC, po cwiczeniach NIE CZUJE WOGOLE ZAKWASOW wiec cos tu jest nie tak, nic nie rosnie, OLBRZYMIE 31cm w bicepsie i 68kg wagi juz mnie wkurwia jak nic.

plan jest taki:
pon: klatka tric
wt; plecy bic
czw bary kaptury
piatek ; nogi lydki


klata;
wyciskanie na lawce prostej 12 10 10 6
wyciskanie na lawce skosnej glowa u gory 10 10 8 8
rozpietki na prostej 12 12 12 12

tric; prostowanie przeramienia w opadzie tulowia 12 10 8 6
prostowanie ramienia na wyc gornym 10 10 10 10
pompki odwrotne 12 10 10

plecy;
drazek 4xmax
wioslowanie sztnga w opadzie 10 8 8 6
podciagnie sztangiuelki w opadzie tulowia 10 10 8 8
gówny wyciag sciaganie szeroko 10 8 8 6

biceps;
ugiannie ramion ze sztang± 12 10 8
uginanie ze sztagielkami stojac młotek 12 10 10
uginanie na modlitewniku jednoracz 12 10 10

przedramie:
3 serie nachwytem 3 pochwytem hantelkami

barki; barkownica 10 8 8 6
unosznie sztangielek na prostych rekach przed soba 12 10 8 8
unoszenie hantelek bokiem w gore 12 10 10 8

kaptury; szrugsy 15 15 10 10

uda; przysiady z hantelkami w rekach 10 10 8 6
przysiady wykroczne z hantlekami w rekach 10 10 10 10
dwuglowe lezac na masyznie 12 10 10 10

lydki; wspiecia z hantlekami 15 12 10 10
wspiecia bez ciezaru 50 50

No i tak BICEPS robiłem tym zestawieniem cwiczen od dluzszego czasu, tak urosl 1cm w 4miesiace z 30-31 łał szalenstwo, z tym ze wczesniej malo jadlem, i moze dlatego etraz po tych cwiczeniach nasteuje zero zakwasow czuje sie jakbym nie byl na silowni juz anstepnego dnia to sao z TRICEPSEm, triceps takze robilem tymi samymi cwiczeniami, no oprocz tcyh pompek odwrotnych, nie chcee francuza lezac, strzyka mi starsznie w lokaciach, boje sie o stawy to samo mam przy francuzie siedzac za glowę, bola mnie te lokcie..

FAKT klatę czułem zakwasy byly elegnackie, przez dwa dni, to samo z nogami tu tez nie narzekam, ale te łapy to jest moja pita achillesowa, i chce zeby ursoly, no do tej granicy przywoitosci powiedzmy 34cm jasne ze w przytszlosci wiecej aleee jak narazie cieszylbym sie i z tego, prosze o Wasze rady, mzoe cos wynika z Waszego dosiwadczenia.

Moze miec tez to za przyczyne (brak zakwasow) to iż przed treningiem noo nie dostarczylemm duuzej ilsoci wegli, bo jogusrt z platkami to raczej nie zastapi 100g ryzu.?



Z gory dzieki, podratujcie mnie fizycznie i psychicznie haa

Plan może być! Jak nie idzie masa to s± tylko dwie przyczyny: micha lub zła technika... Napisz co jadłe¶ dokładnie przez ostatnie 3 dni i o jakich porach. Powtarzam kolejny raz: zakwasy nie s± wyznacznikiem dobrego treningu.

Andr3w
09-07-10, 15:40
Znam twój ból jak nic nie idzie,mi nie poszło nic ponad pól roku , a tobie chociarz 1 cm :) a z doswiadczenia to wiem że to wszystko przez diete jest! A jakie¶ sporty inne uprawiasz? Mi przy piłce to o masie mogłem po¶nić tylko.

rafio83
09-07-10, 15:49
Jeszcze jedna rada feelthekick - jak chcesz zwiększyć łapkę, to skoncentruj sie bardziej na tricku niż bicepsie.

feelthekick
09-07-10, 15:58
A więc tak diety, takiej napisanej na kartce rozpisanej, ze np. pierwszy posilek XXX gram platkow i xxx mleka nie posiadam, natomiast.
Jem tak:
sniadanie : talerz mleka z platkami kukurydzianymi + WPC + jablko
kolejny posilek za 2-3 h jadlem przykladowo serek wiejscki + jogurt + owoc, ew. jakies jkanapki z szynka/srrem waryzwami
kolejny posilek tyo raczej przed treningowy no i wlasnie pewnie tutuaj moj blad za malo wegli , ale tutuaj np. jakas byla zupa too na maksa kartofli dowalalem + np. zacierka to cisata tego dużo no i jogurt jakis z platkami

po teingugu od razu WPC

ponziej za jakas godzinke np. makaron z jajkiem

i jescze na kolacje taka ponziejsza np. kanapki srrek wiejski, takze jakies 6 posilkow dziennie..


no i jescze np. dzisiaj dopierdolilem sie 20km rowerem w upale 35st, leje sie z czlowieka, i co radzicie co pzred taka 'przejazdka' oszamac, tutuaj zostala pizza, u ciotki bylem i zmaowila wiec wyboru nie mialem ale pizza duzo kalorii wiec oszmaalem 3kawalki, to malo ale tyle a kurat zostalo, jakas nektarynka jeszcze i dwa snickersy tez zeby dojebac kalorii, dobre takie cos na taki wysilek fizyczny ?

Patriot
09-07-10, 17:20
złe. to żadna dieta, póki nie zaczniesz poważnie do tego podchodzić to i Ci biceps nie zacznie rosn±ć.
Jaka dieta takie efekty.

szycha77
09-07-10, 19:15
A więc tak diety, takiej napisanej na kartce rozpisanej, ze np. pierwszy posilek XXX gram platkow i xxx mleka nie posiadam, natomiast.
Jem tak:
sniadanie : talerz mleka z platkami kukurydzianymi + WPC + jablko
kolejny posilek za 2-3 h jadlem przykladowo serek wiejscki + jogurt + owoc, ew. jakies jkanapki z szynka/srrem waryzwami
kolejny posilek tyo raczej przed treningowy no i wlasnie pewnie tutuaj moj blad za malo wegli , ale tutuaj np. jakas byla zupa too na maksa kartofli dowalalem + np. zacierka to cisata tego dużo no i jogurt jakis z platkami

po teingugu od razu WPC

ponziej za jakas godzinke np. makaron z jajkiem

i jescze na kolacje taka ponziejsza np. kanapki srrek wiejski, takze jakies 6 posilkow dziennie..
To jest według ciebie 6 pełnowarto¶ciowych posiłków? Jaja se z nas robisz? Wpieprzaj ryż/makaron z mięchem a nie serek!!! Serek to kolację, no! W pytę jest tutaj diet, wystarczy poszukać i cu¶ wybrać.

Patriot
09-07-10, 19:17
[QUOTE=feelthekick;364740

no i jescze np. dzisiaj dopierdolilem sie 20km rowerem w upale 35st, leje sie z czlowieka, i co radzicie co pzred taka 'przejazdka' oszamac, tutuaj zostala pizza, u ciotki bylem i zmaowila wiec wyboru nie mialem ale pizza duzo kalorii wiec oszmaalem 3kawalki, to malo ale tyle a kurat zostalo, jakas nektarynka jeszcze i dwa snickersy tez zeby dojebac kalorii, dobre takie cos na taki wysilek fizyczny ?[/QUOTE]

tym to już doyebałe¶ na maxa
ja teraz jeżdżę 3x w tyg po ponad 20km i pizz i snikersów nie jem, swoj± drog± to już nie pamiętam kiedy snikersa jadłem :(

D3
09-07-10, 19:21
Jaka dieta do bani to i efekty mizerne. Zwiększ białko, zacznij więcej je¶ć mięsa, ok 500g dziennie. Serek wiejski i inne takie cuda to na noc. Zwiększ węgle 2krotnie i obserwuj.

skaaater
09-07-10, 19:52
Wpiedalaj ile możesz i ćwicz tak, żeby pojawiły się zakwasy. ;)

Patriot
09-07-10, 20:00
nie słuchaj pana wyżej.

Ninja165
09-07-10, 21:00
Po 1 to wypierdol snickersy.

feelthekick
09-07-10, 21:09
no te snickersy to byly takie sporadyczne ostatnio z meisiac temu batona jadlem

a jeszce pytanie odnosnie diety zalozmy ilestam gram platkow na sniadanie czym mam je odmierzyc ?

ZIP009
09-07-10, 21:16
no te snickersy to byly takie sporadyczne ostatnio z meisiac temu batona jadlem

a jeszce pytanie odnosnie diety zalozmy ilestam gram platkow na sniadanie czym mam je odmierzyc ?

Wag± kuchenn± jeżeli posiadasz