PDA

Zobacz pełną wersję : strzelające kości



Weiderowski
20-02-07, 17:14
mianowicie mam bardzo uciązliwy , denerwujacy, i przeszkadzajacy w cwiczeniach problem.przy robieniu rozpiętek, wyciskaniu sztang lub hantelek na klate w momencie gdy znosze ciezar na dół strzela mi kośc w prawym barku.przy rozpietkach zaczyna to nawet bolec :/ mimo starannej rozgrzewki problem nie ustaje.to samo mam przy robieniu brzuszkow. w momencie gdy zmierzam plecami ku ziemi strzela mi jakas kosc z dołu nad koscia ogonowa z prawej strony kolo kregoslupa.mimo to cwiczenie robie dalej na siłe.na nasteony dzien w tamtym miejscu ból jest tak okropny ze nie moge sie schylac.poradcie cos

(...)
20-02-07, 21:05
też mam takie zjawisko z tym, że tylko w nadgrastach palcach, kostjkach i kolanach. ponadto mi to nie przeszkadza

a łuu !!
21-02-07, 02:01
Mi strzelają(samoistnie) tylko w łokciach. Kiedyś i w kolanach, ale nogi dużooo rozciągam i myślę, że to właśnie rozciąganie tu najbardziej pomaga. Z drugiej jednak strony bardziej rozciągnięta część ciała też strzela, bo robi się więcej miejsca :roll:
Niektórzy strzelają właśnie kośćmi palców - dla zabawy, o tak sobie. Wyjdzie za parę lat - silniejszy reumatyzm(tu raczej za paręnaście lat :wink: ) i krzywe palce(niedługo). Lepiej tak nie robić, każde takie "strzelenie" wybija kość ze stawów.

gangster
21-02-07, 16:10
Zwykle bezbolesne strzelanie w kosciach jest normalne raczej przed rozgrzewka,mam tak tez w barkach,ale Ty pewnie masz ubetek mazi stawowej,bo czujesz juz bol w biodrze.

Nie czekaj dluzej,zacznij jesc galaretke,dobrze byloby tez zakupic glukozamine,ale musisz ja jesc conajmniej 3 miesiace.

gianttiger2
28-02-07, 22:29
cześć mam podobny problem bolą mnie stawy barkowe doradzałbym ci wizytę u ortopedy

Prezydent_1c
01-03-07, 00:07
Rozgrzewka ... Trzeba sie lepiej do tego elementu przykładać i kupić coś na stawy ... Środek wzmacniający (jest ich bardzo dużo). Jak to nie pomoże polecam jak kolega wyżej wizyte u specjalisty.

pey
05-03-07, 14:51
Kolagen i odpoczynek od cwiczen lub ograniczenie treningu i ciezaru. Dlugotrwale strzykanie w stawach moze pozniej spowodowac zwyrodnienia.

Weiderowski
06-03-07, 20:32
a co to znaczy zwyrodnienia? mam kolejny pytanie, czy te strzelanie w biodrze, (tak naprawde nie wiem czyt o mi strzela biodro czy dysk w kręgoslupie przy biodrze) moze spowodowac krzywienie kregoslupa albo spowalnianie wzrostu ?