PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko



Dyfel997
20-02-07, 14:39
Mam proste pytanie i krótkie czy moge mieszać kreatyne z metą 100tab?? i oczywście mam do tego diete + gainera+białko odp czekam ale prosze was o szybką odpowiedź

forever
20-02-07, 15:27
możesz ale lepiej zostaw ją sobie na koniec cyklu, podczas niego i tak nie odczujesz działania kretki

Dyfel997
20-02-07, 17:25
Dobra o podsumójmy moge brac ale niemusze ale kreatyna nadal podczas brania mety bedzie działała???? bo ja jestem w połowie cyklu kreatyną wec niewarto mi połowe odłożyć odp a po mecie wezme jeszcze 1 miesiąc dety to mi niespadnie dużo. A jeszcze jedno jak mam brać sylimarol do metki?? razem po każdej tabletce mety wziąść 2 tab sylimarolu??? lepiej chyba powiększoną dawke na wąrobe wole odp prosze szybko bo ja od jutra już chciałbym to brać

vold
20-02-07, 18:32
Nie przesadzaj z tym sylimarolem, jakie dawki będziesz brał mety?

Dyfel997
20-02-07, 19:26
pierwszy tydzien2 dziennie
drugi tydzień 3 dziennie
trzeci 4 dziennie
piaty 5 dziennie

to ile mam jeść tego silimarolu?????

odp mi czy jak bede brał mete to mi kreatyna cos da?? czy normalnie kreatyna bedzeć działać i oddzielną drogą meta????? tylko to musze wiedzeć pozdro odp

vold
20-02-07, 19:38
po jednym syli do każdej dawki mety czyli ok 3 tabl syli dziennie i nie rób tej idiotycznej piramidki tylko jedz w standardzie np 20 mg dziennie no chyba że już bardzo chcesz piramidke to 1 tydzień 3 tabletki potem 2,3,4 tydzień po 5 tabl i 5 tydzień 3 tabl.

Jeśli chodzi o kreatyna na cyklu to możesz jeść nie zaszkodzi ale też nie pomoże.

Dyfel997
20-02-07, 19:57
Ej ale ja jeszzcze metki niebrałem to niezaduże dawki mi rozpisałeś????? albo mi sie wydaje :)
ale to w jak mam przyjąć te 5 tab w ajkich porach dnia rano 2 tab na wieczór 2 tab i w środku dnia 1 tab odp bo ego za Chiny niewiem albo odezwij sie na gg bo ci napisałem pozdro

[ Dodano: 20-02-2007, 20:25 ]
A i jeszcze jedno odbloku nemam a po tym chce sobie jeszcze brać diete to duzo mi spadnie czy tak sobie??? odp bo ja jutro to juz chce brac:) odp plis w miare szybko

vold
20-02-07, 20:58
dlatego tak rozpisałem po 5 bo twój szczyt piramidki miał 5. , to bierz 4 tabsy dziennie , np rano 1, popołudniu 2, wieczorem 1 i do każdej porcji 1 tabl. syli.