PDA

Zobacz pełną wersję : Nogi+Klata



Wiechu
04-07-10, 21:36
Siemanko wszystkim.
Mam male pytanko czy jezeli bym polaczyl:
Nogi+klata w pon
Tric+plecy w srd
Barki+biceps w pt
To nie ma zadnych przeciwskazan zeby tak polaczyc partie?
Cwicze juz poltora roku i potrzebuje zmiany w planie treningowym dlatego te pytanie.

///M
04-07-10, 22:15
Pomieszaj jakoś bo nogi z klatą nie mogą być,nie można ćwiczyć dwóch dużych partii podczas jednego dnia.

Grzybi
05-07-10, 10:37
raczej nogi z klata odpadaja ale mozesz sprobowac. ja osobiscie bal bym sie ze zajade sie

opalinho
05-07-10, 12:07
Pon-Klatka+biceps
Sroda-Nogi+barki
Pt-Grzbiet+triceps

Tak bym to widział.

maly25
05-07-10, 14:24
to pewno przez 1,5 roku splitem lecisz? jak tak to sprobuj teraz fbw
napewno lepiej na tym wyjdziesz

alder
05-07-10, 15:12
Pomieszaj jakoś bo nogi z klatą nie mogą być,nie można ćwiczyć dwóch dużych partii podczas jednego dnia.


czemu nie można ? bo ktoś nie każe ? ka robię osttanio nogi+plecy i co z tego ?

Patriot
05-07-10, 15:34
Boże..
można, jeśli jechałeś już dłuższy czas tradycyjnym połączeniem jakie zaproponował kilka postów wyżej kolega , Klata bic, Plecy tric, Nogi barki. Jaki to miałoby sens ? to jest tradycyjne połączenie, które należy zmieniać po czasie... a ja np teraz mam rozdzielone i robię nogi + dolna klatka + łydki i żyje
Jeżeli wcześniej plecy też robiłeś z tricem to zamień i zrób Plecy + Bic, Barki + tric

Wiechu
05-07-10, 15:59
Wczesniej robilem.
Klata+bic
plecy+tric
nogi+barki
Dzisiaj robilem klatke z nogami i powiem wam,ze o wiele lepiej bo mialem wiecej energi i lepszego powera

Patriot
05-07-10, 16:02
no widzisz :)
plecy dałbym z bicem, a barki z tricem skoro wcześniej plecy były też z tricem, ale to już jak wolisz

alder
05-07-10, 16:33
Boże..


Ojca Niebieskiego w to nie mieszaj ;)

Grzybi
05-07-10, 17:01
jesli ci leżal taki trening to tak cwicz tylko pamietaj ze jak bedziesz czul ze nie wydalasz to musisz zmienic bo zajedziesz

luo
05-07-10, 17:44
Spójrzmy prawdzie w oczy, ciężko jest przeprowadzić trening dwóch dużych partii podczas jednego treningu z uwagi na duże zużycie energii szczególnie jeśli mówimy o całych nogach (dwójki, czwórki jak i łydki) gdzie robimy ćwiczenia złożone typu siady czy mc na prostych nogach i do tego zrobić efektywnie 12-15 serii na klatkę. Jeśli byśmy podzielili trening np rano nogi a wieczorem klatka to jak najbardziej.
Osobiście po konkretnym treningu nóg jestem wykończony, a co dopiero mówić o dodatkowych kilkunastu seriach na klatkę. Oczywiście jeśli zmniejszyło by się obciążenie da się zrobić, ale wychodzę z założenia że lepszym rozwiązaniem są 4 treningi w tygodniu

Jeśli chcesz połączyć nogi z klatką to w zupełności wystarczy klatka + dwójki

Micek185
05-07-10, 18:37
czemu nie można ? bo ktoś nie każe ? ka robię osttanio nogi+plecy i co z tego ?


Siemanko wszystkim.
Mam male pytanko czy jezeli bym polaczyl:
Nogi+klata w pon
Tric+plecy w srd
Barki+biceps w pt
To nie ma zadnych przeciwskazan zeby tak polaczyc partie?
Cwicze juz poltora roku i potrzebuje zmiany w planie treningowym dlatego te pytanie.

lecisz dobry split a barki z bicepsami wymiatają pompa niesamowita!
nie słuchaj głupot tym bardziej ze zrobiłes trening i dobrze się z tym czujesz.

alder
05-07-10, 20:00
co ma mój cytat do tego, micek ?

Wiechu
05-07-10, 20:10
Dzieki za odpowiedzi.Mozna zamknac

Micek185
05-07-10, 20:56
co ma mój cytat do tego, micek ?

a nie wiem chyba przez przypadek kliknąlem:)

CIASTECZKOWY POTWOR
05-07-10, 22:05
nogi plus kalta to pewne ze cos bedzie zle zrobione i kazdy kto ma troche pocwiczone to wie
Jesli masz tylko 3 dni i nie chcesz byc wyjebany na treningach zrob tak
pon klata bary lydy
sroda plecy dwuglowe uda
piat bic tric czworoglowe uda

alder
05-07-10, 23:28
nogi plus kalta to pewne ze cos bedzie zle zrobione i kazdy kto ma troche pocwiczone to wie
Jesli masz tylko 3 dni i nie chcesz byc wyjebany na treningach zrob tak
pon klata bary lydy
sroda plecy dwuglowe uda
piat bic tric czworoglowe uda


pod co wówczas podpiąć siady ? pod dwójki ?
a na barki ile ćwiczeń ?

Micek185
05-07-10, 23:31
siady to bardziej pod czwórki na dwojki lepiej suwnice wrzucić albo uginanie leżąc
na bary normalnie walisz 4cwiczenia po 3 serie lub 3 cwiczenia o 4 serie i styka choć ja lubie doyebać konkretnie bary w supersetach.

alder
05-07-10, 23:36
super- czy gigaseriach ? jak super to z czym ? btw, miewasz zakwasy na barkach ? ja nigdy ;(

Micek185
06-07-10, 00:14
może nie z inna partią ale ja robie tak ze ostatnie powt to juz mega hardcore
bez przerw na odpoczynek:
wyciskanie siedząc+unoszenie na boki+unoszenie przed siebie wszystko po ok 20powt z srednim ciężarem i na koniec w barkach ogien,zakwasów jako takich ni mam też ale ból po cwiczeniach jest i opuchniete mam bary masakrycznie.
ostatnio połączyłem bary z bicepsami jak trenowałem to takiej pompy jeszcze niegdy nie miałem w łapach(w normalnych supersetach)

CIASTECZKOWY POTWOR
06-07-10, 10:44
siady tylko i wylacznie do czworek do tego jeszcze sownica i wyprosty
dwojki to uginania podudzi lezac na maszynie i zostana tez zmołatane przy martwym ciagu na plecy
barki z klatka to dobra sprawa zeby uniknac w tej partii kontuzij najlepiej zrobic tyle na bary ile robi sie zawsze