PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót



Ikar
03-07-10, 15:28
Witajcie, mam mały problem a mianowicie wróciłem na trening po chyba 1,5 rocznej przerwie i na pierwszym środowym treningu chyba troszke przesadziłem bo jest sobota a ja w dalszym ciągu ledwo moge podniesc ręce do góry bo mam takie zakwasy. Macie jakieś sposoby na to by je zniwelować ? Powinienem isc dzisiaj na trening ale coś czuje ze nie dam rady nawet samego gryfa podnieść. Jak myślicie warto iść i się pomęczyć, troche rozruszać mięśnie czy lepiej poczekac jeszcze ten jeden moze 2 dni ?

mateohzp
03-07-10, 15:58
a było sie tak forsowac po takiej przerwie?
przełam się i rozruszaj zakwaszone miejsca..

Ikar
03-07-10, 17:17
właśnie i tak starałem się dobierać niewielkie obciążenie i po 2 ćwiczenia i 2 serie na jedna partie mięśni wiec nie wiele a i tak zdycham.

Dawidhardcore
03-07-10, 18:35
właśnie i tak starałem się dobierać niewielkie obciążenie i po 2 ćwiczenia i 2 serie na jedna partie mięśni wiec nie wiele a i tak zdycham.

najlepsze na zakwasy to trening;D

Micek185
03-07-10, 19:29
Powinienem isc dzisiaj na trening ale coś czuje ze nie dam rady nawet samego gryfa podnieść. Jak myślicie warto iść i się pomęczyć, troche rozruszać mięśnie czy lepiej poczekac jeszcze ten jeden moze 2 dni ?

grufu nie gryfa:)

jesli masz jeszcze ytakie zakwasy to znaczy zemięśnie potrzebuja jeszcze czasu na regenerację tym treningiem tylko byś pogorszył,poczekaj jeszcze troche a na nastepnym treningu nie cisnij tak i załóz małe cieżary ciężko bedzie ci sie oprzec ale 2-3treningi i wrócisz do swoich obciążen.odpoczywaj duzo i miej calą miche.