PDA

Zobacz pełną wersję : 188cm, 73 kg ( proporcje na mase.. )



`a j u ' master
03-07-10, 02:16
Witam Wszystkich!

Na wstępie witam wszystkich użytkowników tego forum, jako że jestem Tu nowy ;) !!
Piotrek, 19 lat - jak w tytule 188cm/73kg - Głównie chodzi mi o to, że chcę nadrobić kilkanaście kilogramów na massie.
Jak na ten wiek, wzrost i swoją wagę, nie powiedział bym że siły nie mam tam troszkę (bez przesady oczywiście)..
Skupmy się na massie, - mam do dyspozycji drążek, 2 hantelki (20kg na strone, z regulacją ciężaru), i pompki ;P

Praktycznie codziennie rano po śniadanku, seria pompek, drążek i 1,5 litra bialej wody hehe ;)
Powiedzcie mi co mi polecicie oprocz dobrze dobranej diety za gainery, białka, węglowodany itp.. (Nie chcę i nie potrzebuje KREATYNY!) na początek.

Fundusz jakim dysponuje to max 200zł jak na początek..
Z góry wszystkim dziękuję za słuszne rady, jestem zielonym zawodnikiem jak w temacie;) `pzdr.


Rzeźbę jako tako mam.. Mam dostęp do (pompek (wiadomo;)) , dronżek, hantelki do dyspozycji max 20kg na strone
(z możliwością regulacji).. Niebawem planuje kupić jakąś ławeczkę itp..

Ni

`a j u ' master
03-07-10, 02:30
Dodam jeszcze, że interesuje mnie trening na nogi(uda), brzuch, i barki (na tym się skupmy).
Z góry dziękuję wszystkim na słuszne rady..! `pzdr'Piotr.

`a j u ' master
03-07-10, 02:38
Lubię aktywny tryb życia (jazda na rowerze, spinaczka, iście piechotą, koszykówka, biegi, itp..)
Nie palę, z alko to piwo (oczywiście w stopniu umiarkowanym), wódka raz na ruski rok;]
Jednym słowem!! MASA - MASA - MASA .. !!

Keejdzi
03-07-10, 02:52
sasiad moj wlasnie tak samo jak tydo dyspozycji ma hantelki + pompki ,drązek kupil sobie ten caly mutant mass na wadze przytyl 4 kg ale nie wiem czy mu to w miesnie poszlo :)

rafio83
03-07-10, 08:22
poszukaj w google treningu domatora

Grzybi
03-07-10, 10:11
200 zł i do roboty troche jeszcze zarób i kum sobie sprzet albo zrób