PDA

Zobacz pełną wersję : Białko czy Masowke ?



lazy
02-07-10, 22:31
Witam , mam maly problem.
Chcialbym zeby klatka wybila sie troszku w gore ,
Mozna powiedziec ze mam wyrobiona dolna i srodkowa partie klatki.
Chcialbym zeby dzwignela mi sie gora , robie cwiczenia z Hantlami i
Sztanga na ławeczce Skos w gore.
+ do tego chce zwiekszyc mase.

Wiek: 16lat
Wzrost: 192
Waga: 80kg..
Oczywiscie sa teraz wakacje wiec moja waga moze zmalec do 75KG, lecz staram sie ja utrzymywac na granicy 80kg.
I czy Bialko wystarczylo by do dzwigniecia gornej parti klatki czy musial bym nabrac Masy.
Jestem wysoki lecz nie widac mi roznych kosci jak innym , uczęszczam juz ok 7 miesiecy na silownie.
Zaczołem chodzic to ważyłem 69kg w 7 miesiecy nabralem 11kg , i masy tez lecz waga od jakiegos czasu stoi w miejscu ;)
Chcialbym sie dowiedziec co bym musial zjadac oprocz Masowki cos naturalnego ;d mini diete na zwiekszenie WAGI ale zeby bylo SYTO
:D lubie duzo zjesc , mam dobra przemiane materi tez dlatego ciezko mi z waga ? .

Bialko: WHEY PROTEIN 2kg (jak sie nie myle , to zamierzam zakupic by ukształtować miesnie)
Masowka: Gain Bolic 6000 1kg (25 zl i zladlem to w 4 dni , troche bym wydal majatku zeby kupowac co 4 dni po 25zl :))

PROSIL BYM O SZCZERE RADY : DD

Nikos
03-07-10, 09:44
Bialko to podstawa musisz zjesc codziennie okolo 160 gram bialka aby miesnie rosly i odpowiednia liczbe wegli ;)

czyli musisz jakies 700 gram kury dziennie a to spory wydatek okolo 10-12 zl i po to sa odzywki bialkowe bo niekazdy da rade zjesc prawie calego kuraka dziennie ;)

A jesli chcesz szamac gainera to tylko torby 5 kg lub wiecej maja sens ;) polecem PVL mutant mass 6.8 kg za 180 zl i do tego kupka ryzu i oczywiscie dieta musi byc ;)

Grzybi
03-07-10, 10:05
mozesz sobie jakies bialeczko kupic ale ja na twoim miejscu poszukal bym diety(podwieszone tematy) i robił mase zwieksz ilosc kcal i do dziela

lazy
03-07-10, 10:48
Hyym , no własnie jest tak ze ja moge zjesc duzo ; DD

A co do diety to nie chcial bym zeby wydawac na nia co pare dni po 100zl + to wole sobie kupic ta odzywkę ale syta diete i tanio ;p
Zaraz cos poszukam i wkleje tutaj , ale jak by ktos mial diete dobra na mase to prosil bym o podzielenie sie ze mna ta dieta :D

lazy
03-07-10, 10:58
Śniadanie w domu
Owsianka + pieczywo ciemne – woda, sok

Śniadanie 2 w szkole
Ryż (jedna torebka) + owoce – woda, sok

Obiad
Ryż, filet piersi kurczaka, surówka warzywna - napój

Po treningu
Carbo ewentualnie owoce (np. 2 jabłka, banany)

Do 40 minut po trening
3-4 jajka, 2 kromki ciemnego pieczywa, napój

Na noc:
Odżywka białkowa ewentualnie tuńczyk z oliwa z oliwek


Oczywiscie miedzy posiłkami czyli na.

Dzien Cwiczacy Przed treningiem i po traningu , Białko+Kretyna (Kaps. x2 przed i po treningu)
Dzien Nie cwiczacy rano po sniadaniu Bialko.

Czy ta dieta starczyla by do zwiększenia mojej masy ,
pisalo na 80 kg wiec z niej moge korzystać .
Wydaje mi sie mało wydatna
Prosze o wypowiedzenie sie ; D

wojtas fc
03-07-10, 22:01
lazy (http://www.e-gym.pl/member.php?19935-lazy) to co napisałeś świadczy o tym że jesteś zielony jak trawa i nie da się odpowiedzieć na twoje pytanie czytaj dużo i ucz się powodzenia

Hermann
03-07-10, 22:39
Mnie sie wydaje że aby rozwinąc jakąs część partii mięśniowej w tym przypadku górną częśc klatki to trzeba sie skupić na ćwiczeniach odpowiadających za dany obszar mięśniowy a nie na jedzeniu. Koledzy od treningu umieścili na forum specjalne atlasy ćwiczen w których jest opisane i zobrazowane jakie ćwiczenia należy wykonywac na poszczególne mięśnie. Przejrzyj to, poszperaj w madrościach zapisanych na tym forum a uzyskasz odpowiedż.

lazy
03-07-10, 23:17
Dla Zielonych ...

Dlatego pytam <lol2>
Skupiam sie na gornej czesci klatki ,
ale chce tez zwiekszyć masę dobrze przeczytaj ..

Pioter1994
04-07-10, 10:57
Mnie sie wydaje że aby rozwinąc jakąs część partii mięśniowej w tym przypadku górną częśc klatki to trzeba sie skupić na ćwiczeniach odpowiadających za dany obszar mięśniowy a nie na jedzeniu.

No nie do końca.

Grzybi
05-07-10, 10:03
to nie dieta co napisales, za moalo posilków sszukaj jakiejs lepszej

rafio83
05-07-10, 10:25
Diete najlepiej z podwieszonych sobie znajdz, co do treningu to jak chcesz rozwinąć bardziej górę klaty to zaczynaj od ćwiczenia na górne partię klatki w tym przypadku skos+ a później dokończ resztę treningu.