PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na mięśnie brzucha Serie/Cykl



f0rest!
02-07-10, 20:55
Witam

Od niedawna zacząłem intensywnie ćwiczyć na zwykłej ławeczce z obciążeniem 45 kg na sztandze i robię to w sposób taki że 4 serie po 8-12 powtórzeń i wspomagam się kreatyną , wczoraj kupiłem sobie ławeczkę do brzuszków i spalacz "OLIMP Thermo Stim" i teraz konkretne pytania chciałbym sobie wyrobić porządne mięśnie brzucha i ile taki okres wyrobienia trwa , i przy zostaniu przy takim treningu rąk jaki opisałem wyżej + 4 serie po 50 brzuszków na ławecze i po każdej seri 1-3 minut przerwy ,Czy można to tak połączyć , ile trwa taki wyrób mięśni przy codziennym ćwiczeniu , co polecacie , jakie dodatkowe ćwiczenia jak to nie wystarczy ?

Pozdrawiam

rafio83
02-07-10, 20:58
chciałbym sobie wyrobić porządne mięśnie brzucha i ile taki okres wyrobienia trwa ,ile trwa taki wyrób mięśni przy codziennym ćwiczeniu

Rozje...eś mi serce kolego :(
To nie ciasto że ktoś ci napisze: wyrabiać 45min do uzyskania jednolitej masy.

f0rest!
02-07-10, 21:01
chodzi mi o okres mniej więcej bo wiem że każdy człowiek reaguje inaczej nie wiem np. 30 dni o takie odpowiedzi porady mi chodziło

rafio83
02-07-10, 21:06
A tam mniej więcej powiem ci dokładnie: 45 dni, 12 godzin, 10minut i 45 sekund +/-5godzin

DTX
02-07-10, 21:25
oh c'mon, man! Wszystko zależy od Twojego obecnego wyglądu. Jesteś początkujący, tak? W takim razie na ch*j Ci kreatyna? Ćwiczenia "stacjonarne" na siłce nie sprawią, że będziesz miał widoczne m,ęsnie brzucha. Musisz to wmieszać także aeroby, aby spalić niepotrzebny tłuszcz.

Aha i przykro mi, ale nie będziesz miał szóstki na wakacje :)

Wklej swój plan i dietę, wtedy pomyślimy, co dalej

f0rest!
02-07-10, 22:53
dobra zamknijcie temat . Żyjcie dalej w swoim świecie przekonani o swoim pełnym profesjonalizmie i wyższością na tym forum . Koniec tematu po 1 poście napisałem na innym forum i już się dowiedział konkretu . I niech niektóre osoby nie myślą sobie że te forum jest jedyne lub najlepsze bo ma pagerank 1 w google :)

Pozdrawiam i życzę sukcesów

rafio83
02-07-10, 23:00
see you...

Micek185
02-07-10, 23:07
Panowie (Rafio i Dtx)robicie nie potrzebny syf nie wiecie co odpowiedzieć to w ogóle nie piszcie jesli brakuje wam danych do pomocy to o nie poproście,forest niestety ma racje forum jest po to by dyskutować.

żeby nie robić off topu:
cwiczyc nie możesz codziennie bo nie bedziesz miał czasu na regeneracje na początku max 3dni w tyg
nastepenie nie możesz robić tylko treningu rąk i brzucha czy klatki najlepeij poszukaj tu na forum dobrego splitu lub innego treningu i zacznij
co do "wyrabiania"mięśni zależy jaki masz metabolizm i poziom tłuszczu jesli nie wielki to kratkę bedzie widac już po 5-6tyg intensywnych cwiczen i dobrej diety.
pozdro

DTX
02-07-10, 23:08
Yyy, ale czy ja nie poprosiłem o więcej informacji? Zapytałem o plan i dietę ....

rafio83
02-07-10, 23:25
Panowie (Rafio i Dtx)robicie nie potrzebny syf nie wiecie co odpowiedzieć to w ogóle nie piszcie jesli brakuje wam danych do pomocy to o nie poproście

Micek jak jestes taki kozak to napisz chłopakowi ile trwa okres wyrabiania mięśni... Przy okazji napisz i mi za ile dni będę wyglądał jak Jaca... Pzdr