PDA

Zobacz pełną wersję : Jakieś rady?



digital
02-07-10, 15:54
Witam mam mianowicie taki problem jako tako z siłownią nie mam doczynienia...ale pracuje cięzko fizycznie w pracy dla nietkroych znana jako "łopatologia":] z racji ze dzwigam ją prawą ręką cięzarach na łopacie to załowazyłem ze mam prawie 3 cm roznicy miedzy prawym a lewym bicem .Probowałem na zmiane jakoś dzwigać ale lewa to wogóle porazka i bez komenatrza . czy w jakiś sposób mozna to wyrównąć nie wiem hantlami czy jakoś...bo "stylu" pracy nie uda mi sie raczej zmienic

rafio83
02-07-10, 16:06
Musisz zacząć chodzić na siłownie i ćwiczyć, nie sam biceps a całe ciało, z czasem sie wyrówna...

luo
02-07-10, 16:54
3cm to faktycznie sporo.. Staraj się robić ćwiczenia częściej hantlami, a z czasem zacznie się wyrównywać. Oczywiście taka sama ilość powtórzeń i waga hantla na lewą jak i prawą rękę.

A próbowałeś zmienić jak to napisałeś "styl pracy"? Na pewno kilka dni i da się przestawić

Grzybi
03-07-10, 10:13
dasz rade robic lewa reka próbuj.
jesli chcesz cos pocwiczyc to pobaw sie hantlami za sztange na bice sie nie lap.
ale tak jak kolega wyzej zacznij cwiczyc cale cialo

Budrys
03-07-10, 13:49
Ja myśle że łatwo nam mówić "zacznij ćwiczyć całe ciało" ale to może nie być takie proste jeżeli kolega zapieprza z łopatą od 6 rano do 5 wieczorem, 5 albo 6 dni w tygodniu...

rafio83
04-07-10, 11:06
GŁUPOTY ja zapieprzam od 6 do 18 i daje rade. Więcej chęci... :)

Budrys
04-07-10, 13:03
ale w jakiej robocie rafio83? i czy na czysto, bez dopingu?

luo
04-07-10, 13:15
GŁUPOTY ja zapieprzam od 6 do 18 i daje rade. Więcej chęci... :)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;p. Są różne stanowiska jak i też są różne organizmy, więc nie nam to oceniać. Ale wnioskując po tym że napisał właśnie na tym forum zapewne czas, chęci i siłę znajdzie;)
pozdr.

Muskuł1
05-07-10, 16:54
Zacznij ćwiczyć na siłowni ja tez zapieprzam po 12 godz fizycznie i ćwiczę na siłce 3 razy w tygodniu