PDA

Zobacz pełną wersję : Trec AAKG Mega Hardcore



niewula
02-07-10, 15:35
http://trec.com.pl/images/produkty/small/aakg.jpg


AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) - połączonej z jabłczanem cytruliny. Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

Skład:
http://trec.com.pl/images/produkty/sklad/sklad_krzysiek/aakg_mega_hardcore_pl.gif

Dawkowanie:
Preparat należy przyjmować na pusty żołądek, 2 razy dziennie po 4 kapsułki popijając obficie wodą ok. 300 ml.

W dni treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja 30 minut przed treningiem,
II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nie treningowe najlepiej przyjmować:
I porcja - 30 minut przed śniadaniem,
II porcja bezpośrednio przed snem.



AAKG jest to bardzo dobry booster dla początkujących i nie tylko ,Cena/jakość jak najbardziej na 5. Osobiście preferuje dawkowanie tylko przed treningiem. Z czasem trzeba zwiększyć dawke aby utrzymać dany efekt , lecz przy dawkowaniu tylko przed treningiem 240 tab. powinno starczyc na cykl

b5gipl
02-07-10, 15:44
Właśnie zacznę brać zdam relacje(mono)
Czy Autor postu przepisując to co pisze, chciał mi powiedzieć coś o przyjmowaniu czy zbieg okoliczności :O?

niewula
02-07-10, 15:46
przyjmuj jak chcesz, nie twierdze , ze ich sposob dawkowania jest zly... zreszta mozesz sam sobie sprawdzic jak bedziesz na cyklu :)

Voice666
04-07-10, 11:18
Jak już zaczniesz to testować to podpieraj się tym http://www.e-gym.pl/announcement.php?f=38
żeby test był kompletny i żeby każdy mógł dowiedzieć się jak najwięcej o suplu.

MolderDist
06-07-10, 23:31
a nie lepiej żeby ludzie zakladali tematy ze swoimi zdjeciami supla itd?
a nie, ze poprostu wkleja z neta, myśle, że bedzie ciekawiej i wiaodmo, że dana osoba to testowała

Voice666
09-07-10, 13:08
Lepiej

Murzyn 42cm
10-07-10, 10:20
Bralem i bylo takie sobie potem wzialem NO Shotguna i jestem 3razy bardziej zadowolony..

slim shady
14-07-10, 19:45
własne zdjęcia to lepiej dawać jak jest kilka supli

a jak ktoś testuje jeden produkt to nie widzę sensu robienia zdjęcia, chyba, że ktoś chcę zobaczyć jak wygląda dany suplement w środku

kulturystyka39
04-10-12, 20:34
To BCAA, to bardzo dobre aminokwasy od TRECA. Osobiście sam je używam i są niezastąpionym suplementem w mojej diecie już od dłuższego czasu. Jeśli ktoś naprawdę szuka dobrego BCAA to polecam z czystym sumieniem :).

Hero33
05-10-12, 23:47
Testowalm to AAKG Treca i bylem zadowolony.Pobudzenia nie bylo , ale byla dobra pompa. Polecam ten supelek.

kulturystyka39
06-10-12, 18:39
AAKG to nie tylko pompa :) Jak chcesz pobudzenia to polecam Ci spróbować S.A.W, także treca
Ogólnie Trec robi bardzo dobre suplementy.

piuras86
06-10-12, 18:44
nie wiem jak teraz ale trec jak wchodził to jedynie mass xxl był dobry hard mass cm3 zwykłe mono i nitrobolon

ogólnie z wielu opinii mało polecana firma