PDA

Zobacz pełną wersję : Trening !!!



lucko89
20-02-07, 11:29
Cwicze na silce juz od tygodnia ale tak normalnie bez treningu probowalem sobie ukladac ale nic z tego ulorzylem 2 i byly one zle wiec tu moja prosba czy pomoglibyscie mi ułozyc plan treningowy chodzi mi glownie o wyrobienie miesni brzucha zeby byly widoczne bo przykrywa je warstwa tluszczu i zeby wyrobic sobie widoczne ladne i silne bicepsy.

p.s. cwicze 3 razy w tygodniu na silce

czy to jest mozliwe wyrobienie sobie tych miesni do 5 maja wtedy jest dla mnie cos bardzo waznego ????

tieri
20-02-07, 13:03
jeśli chodzi o brzuch to ćwicz 6w

lucko89
20-02-07, 20:05
pomorze mi ktos bardzo mi na tym zalezy A6W juz robilem!!!

kociolcyk
20-02-07, 20:10
do 5 maja to cudów nie zrobisz na brzuch A6W jak zrobiłes-dało ci jakie efekty (widoczne)??
ćwiczenia no to mozesz poszukac na forum gotowych planów i zobaczyc czym sie cechuja takie plany :wink:

jonasz7
21-02-07, 15:22
lucko89, jak chcesz mieć ładny brzuch to musisz duuużo aerobów robić od razu po treningu siłowym.
pzdr.

P4l4d7n
21-02-07, 15:46
Czyli ukonczyles a6w i dalej masz zatluszcozny brzuch?
Powód: okropna dieta. Zapewne jesz bardzo duzo weglowodanow i spozywac niezdrowe rzeczy jak fastfoody i slodycze.


Piszesz ze chcesz miec ladny brzuch i bicepsy... naleza taka sama wage przykladac do kazdej partii. Skoro dopiero co zaczales cwiczyc na silowni to powiem ci co powinienes robic:

Przez pierwsze dwa tygodnie zapoznaj sie z roznymi cwiczeniami a przez kolejne 2-3 miesiaca trenuj ogolnorozwojowka. Tematow w ktorych znajdziesz przykladowe treningi jest pelno.

lucko89
22-02-07, 11:22
Nie ukoinczylem A6W poleglem na 10 dniu a teraz staram odzywiac sie dobrze duzo owocow warzyw pije duzo wody ale zapodajcie jakis trening na brzuch i bicepsy :smile:

jonasz7
22-02-07, 21:59
lucko89, masz w podwieszonym temat krzychuola.
pzdr.