PDA

Zobacz pełną wersję : fbw 15 10 5 czy 10?



xxmłodyxx
01-07-10, 11:55
wklejam tu bo u mnie w dt nie było zadnej opinie na ten trening

Nogi:Przysiady z sztangą na barkach 3s - tu bym moze i robił ale robie ledwo do połowy wiec nie wiem...moze bym zrobił uginanie z hantlem leząc tak jak mi lekarz mówił.
Plecy:Podciąganie się na drążku szeroko 3s
Klatka:Wyciskanie Sztangi ławka poziom 3s
Barki:Wyciskanie sztangi z klatki 3s
Triceps:Pompki n poreczach 2s
Biceps:Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

B
Nogi:Przysiad wykroczny 3s tu tak samo jak z przysiadami
Plecy:Wiosłowanie Sztangą 3s albo sztangilką nie wiem co leprze zwracając uwage na kolano
Klatka:Wyciskanie sztangielek (głową w górę) 3s
Barki:Wznosy ramion bokiem w górę 3s
Triceps:Francuskie wyciskanie leżąc 2s
Biceps:Uginanie ramion z sztangielkami 2s

C
Nogi:Uginanie nóg leżąc na brzuchu 3s
Plecy:Martwy Ciąg 3s - ale małym ciezarem inie bede kolan do konca uginal ale bede cwiczył technike i przyzwyczjał znowu kolano
Klatka:Rozpiętki na ławce poziomej 3s
Barki:Wyciskanie sztangi zza karku 3s
Triceps:Prostowanie ramion na wyciągu 2s
Biceps:Uginanie ramion sztangielkami "młotki" 2s

No i tyle. To jest dokładnie fbw 15 10 5, kiedys robiłem dokładnie chyba w pazdzierniku i szło ładnie klata mi poszła z 93 na 102 tyle ze juz wczesniej 100 wyciskałem tyle ze spadło. Inie wiem teraz czy robic go tak jak zalecają 6tygodni czyli 2tyg po 15 potem po 10 potem po 5. Czy odrazu walic cały czas po 10 i co tydzien zwiekrzac ciezary np co 1kg w seri? I jeszcze jakbym robił to np co serie zwiekszac np o 1.25kg? czy wszysttkie 3 serie robic tym samym ciezarem?

mariokult
01-07-10, 13:11
siema
przysiady rób ale nie do połowy tylko jak najniżej wtedy mniej obciążasz kolana
rozpiętki zbedne rób lepiej to jako rozgrzewkę przed klatką daj głową w dół
oba ćwiczenia na plecy w sesji b są dobre musisz sam wybrać gdzie Ci lepiej idzie
na barki zrób lepiej jakieś wznosy na tył albo podciąganie sztangi do brody
To ile seri robisz to zależy od Ciebie a nie od nas plecy małą ilościa powtórzeń duży ciężar klata bardziej więcej powtórzeń

Co masz z kolanem?

xxmłodyxx
01-07-10, 14:38
w dzienniku pisałem...mam uszkodzone wiezadła dwa jakiegos krwiaka ale juz mały no i płyn jeszcze...i to chyba ten krwiak mi blokuje ruch kolana

Tadel
01-07-10, 17:23
Ja robiłem to FBW 15-10-5 kiedyś ale to był mój 2 trening po obwodówce ale teraz to chyba bym się za niego nie brał mimo, że wtedy miałem dobre efekty...

xxmłodyxx
01-07-10, 17:57
ale ja chce go robic cały czas po 10 powtórzeń wiec?

xxmłodyxx
02-07-10, 11:43
a moze jednak zrobic split i drop sety na konec po seri? jak myslicie czy ten bedzie lepszy?

Ezachiel
02-07-10, 12:16
rob tak jak zalecają 15 -10- 5, sam jechałem to jakis czas temu i chwale sobie to bardzo...
ja bynajmniej jakbym robił non stop po 10 powt. zanudziłbym sie na śmierć ;]