PDA

Zobacz pełną wersję : Elite Whey Protein Isolate - Dymatize



pure
27-06-10, 18:12
Witam,

Od dłuższego czasu stosuję odżywki Elite Whey Protein Isolate - Dymatize. Mój ostatni zakup jednak jest podejrzany. Chodzi o konsystencję - sypka (jak mono), pylista (jak BCAA), po zmieszaniu z mlekiem dość mocno pieni się. Pierwszy raz zakupiłem smak butter cream tofee mix, więc nie mam porównania, choć nie sądzę, aby smak miał wpływ na wygląd odżywki. Kontaktowałem sie ze sprzedawca, aby wyjasnił skąd te róznice, niestety mógł tylko zapewnić mnie, że produkt jest oryginalny a odżywki kupuje w Polsce lub sprowadza z Holandii, sprzedaje detalicznie i hurtowo i nie miał na produkt reklamacji. Jeżeli spotkaliście się z podobną sytuacja, bądź posiadacie info na temat to zapraszam do dyskusji.

burn
27-06-10, 18:15
Sypane w Europie ma inna gramaturę, niż Dymatize z USA.
W bambuko cie nie robią, nie bój nic.

pure
27-06-10, 18:26
Nie mam obiekcji co do jakosci, tylko zaciekawil mnie inny wyglad. Zatem ktora jest ktora jak juz stanelo na miejscu gdzie jest "sypana"? Jezeli wierzyc dostawcy, ta sypka i pylista jest z Europy (?). Reasumując - na polskim rynku przeważają odżywki pochodzące ze Stanów?

KowalX
27-06-10, 18:29
Jak masz wątpliwości możesz poprosić o pokazanie certyfikatu chyba,że sprowadza na własną rękę.
Jeśli pudło było szczelnie zamknięte to raczej bez wałów.
Czy ja wiem czy przeważają pochodzące ze stanów ,kwestia kto czym handluje.

pure
27-06-10, 18:43
Jeżeli chodzi o opakowanie wszystko było jak zawsze. Zjadlem juz tego troche, praktycznie zawsze bralem z innego zrodla i pierwszy raz niby to samo a jednak cos innego. Nie sadze, ze typ ma jakies certyfikaty. Fajnie jakby ktos mial 100% info skad faktycznie ta roznica, bo jezeli to jakas lewizna, to temat powinien odbic sie szerokim echem...

KowalX
27-06-10, 18:48
No suple w Polsce podrabiano nie raz i na allegro nimi handlowano... Nie wiem chyba jedyne wyście to badanie produktu co jednak sporo kosztuje.
Może porównaj opakowania dokładnie na zdjęciach producenta.

pure
08-08-10, 16:42
Nowe zakupy i daje do porownania foty (kiepskiej jakosci, ale widac roznice w konsystencji). Po lewej ta podejrzana po prawej taka jak zawsze, czyli ok.

pure
08-08-10, 16:45
Nowe zakupy i daje do porownania foty (kiepskiej jakosci, ale widac roznice w konsystencji). Po lewej ta podejrzana po prawej taka jak zawsze, czyli ok.

Nie wkleiła się fota...