PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Dla Początkujacego - Pomoc.



Arcadian
26-06-10, 15:49
Witam,

Jako że zrobiłem sobie siłownię, i jestem początkujący. Poszukuję pomocy w dobraniu odpowiednich ćwiczeń do harmonogramu. Znajomi którzy mają po 3 lata stażu na siłowni mówilibym zacząc po miesiącu brać kreatyne ph-x i białko Matrix 5.0, lecz sądzę że jest to zbyt wcześnie. Do dyspozycji mam dwie ławeczki jedną prostą i jedną regulowaną dwie sztangi łamana i prosta i sztangielki razem około 300 KG obciążenia. Moim celem jest wygląd (nie dla lansu lecz do (H)) Moje atrybuty: Wieka 18 lat Waga ponad 60 kg (61-63) Wzrost 180. Nie mam funduszy by stosować regularną dietę. Celem moim jest jeść co 3 godziny dziennie ostatni posiłek o 21 (?) Węglowodany plus Białko i ograniczać sie do minimalnej dawki tłuszczu, 0 alkocholu, koli, chipsów to oczywiste. Proszę o pomoc

Tadel
26-06-10, 16:56
http://www.e-gym.pl/showthread.php?25578-Trening-obwodowy-dla-osob-z-0-sta%BFem-%28ACT%29-video-opis-%E6wicze%F1

Dawidhardcore
26-06-10, 23:12
wypelnij ankiete,apropo jaki wiek??kreatynke zostaw na pozniej ,najpierw zrob sobie ogolnorozwojowke,A POTEM sie pomysli...i wiedz,ze jak trening bd dobry to bd zakwasy takie,ze nastepnego dnia nie bd potrafil wstac z lozka,miesnie sie przyzwyczaja po czasie..pozdro

rafio83
27-06-10, 08:48
i wiedz,ze jak trening bd dobry to bd zakwasy takie,ze nastepnego dnia nie bd potrafil wstac z lozka

BZDURY a jak nie będzie zakwasów to co trening do dupy?

Arcadian
27-06-10, 10:55
Jak ułożyć plan?
Plan układamy zaczynając od ćwiczeń na duże partie i przechodząc do coraz mniejszych. Wybieramy po 1 ćwiczeniu na każdą partii. Pamiętamy że ma się on składać jedynie z ćwiczeń na wolnych ciężarach! Nie używamy w nim ćwiczeń na maszynach.

Kolejność partii:
a) brzuch
b) czworogłowe
c) dwugłowe
d) klatka
e) plecy
f) barki
g) biceps
h) triceps
i) przedramię
j) łydki

Mam do tego punktu pytanie. Mam robić to według takiej kolejności?. Bo mi zadaję się że raczej nie. Ogólnie z tego co wyczytałem to nie robi się np Klatke z tricepsem a Plecy z Bicepsem lub że są takie parte że nie robi się jeden po drugim. Czyli np Gdy robiłem Dzień wcześniej plecy triceps to dzień później mam nie robic klatke i biceps. Chyba że mam robić wszystko na jednym treningu?

Arcadian
27-06-10, 11:34
Acha i wskazany pewnie jest inny ruch tak? Jak bieganie, rower, pływanie. 6 Weidera?

Dawidhardcore
27-06-10, 12:13
BZDURY a jak nie będzie zakwasów to co trening do dupy?

Dobrze wiesz o co mi chodzi,ze jak trening naprawde jest porzadny to sa zakwasy,wiem bo tak mam,ale jak nie ma zakwasow to nie znaczy,ze niejest,niepowiedzialem tego;/...