PDA

Zobacz pełną wersję : Strikeforce: Fedor vs. Werdum 26.6.2010



BoloYeung
26-06-10, 00:36
Strikeforce: Fedor vs. Werdum
http://www.sporty-walki.org/content/2010/06/24/123328/20100623093357_IMG_8684.JPG

hubi1910
26-06-10, 17:22
Strikeforce: Fedor vs Werdum – ważenie
http://u.mmarocks.pl/2010/06/str.jpg
Wszyscy zawodnicy zrobili wagę przed jutrzejszą galą Strikeforce w San Jose.

Walka wieczoru:

265 lbs.: Fedor Emelianenko (229 lbs) vs. Fabricio Werdum (238,5 lbs)

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrzyni wagi średniej kobiet Strikeforce
145 lbs.: Cristiane Santos (144,5 lbs) vs. Jan Finney (143,5 lbs)

185 lbs.: Cung Le (184,75 lbs) vs. Scott Smith (184,75 lbs)
155 lbs.: Pat Healy (155,25 lbs) vs. Josh Thomson (155,25 lbs)

Pozostałe:

175 lbs.: Chris Cope (175 lbs) vs. Ron Keslar (173,75 lbs)
170 lbs.: Bret Bergmark (168,75 lbs) vs. Vagner Rocha (171 lbs)
185 lbs.: Gareth Joseph (185,25 lbs) vs. Yancey Medeiros (184,25 lbs)
155 lbs.: Derrick Burnsed (155,6 lbs) vs. Bobby Stack (154,5 lbs)

http://www.youtube.com/watch?v=lWlTV8Qq5p0&feature=player_embedded


Strikeforce: zapowiedź + konferencja.
Fragmenty wypowiedzi z konferencji.

Fedor – “Ta walka jest naprawdę dla mnie bardzo ważna, ponieważ Fabricio jest jednym z najwspanialszych fajterów i należy do dziesięciu najlepszych zawodników i udowodnił to już dawno temu. Walczył z wieloma świetnymi nazwiskami.

Werdum – Jestem fanem Fedora i myślę, że nie ma on słabych stron.

Odnośnie jutrzejszej gali Strikeforce, to muszę przyznać, że niestety znowu nie jest mocno nagłaśniana. Wiedziałem, że niedługo zbliża się ten pojedynek, ale data nie utkwiła mi zbyt mocno w pamięci. Przy ważniejszych pojedynkach, człowiek tak naprawdę oczekuje na nadchodzące starcie. W tym przypadku brakuje mi tego, a myśl, że walka odbędzie się już w tym tygodniu dotarła do mnie niedawno. Porównując to do promocji UFC a zwłaszcza nadchodzącego pojedynku na UFC 116 Lesnar – Carwin, który automatycznie kojarzę z datą 3 lipca, wygląda to bardzo słabo. Organizacja Scotta Cookera dopiero dzisiaj zamieściła 20 minutowy filmik, który zapowiada sobotnie wydarzenie, ale czy taki materiał nie powinien być opublikowany znacznie wcześniej ?

Dla przypomnienia, jedna z najlepszych moim zdaniem zapowiedzi została zamieszczona dopiero w dniu gali ! Chodzi mi tutaj o Strikeforce Nashville i to promo. Dodatkowo nie mieliśmy okazji zobaczyć “Fight Camp 360″, który był umieszczany w przypadku walki Fedora zarówno z Rogersem jak i Arlovskim, co było dobrą konkurencją dla “UFC Countdown”.

W środku wyżej wymieniony materiał, promujący jutrzejsze wydarzenie. Oglądajcie dzisiaj, bo jutro po gali, nie będzie to już miało sensu. Dodaje także, krótki materiał z konferencji. Enjoy.



http://www.youtube.com/watch?v=r_toEcxCHj4&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=NPvXAvGGfoY&feature=player_embedded

BoloYeung
27-06-10, 11:55
pierwsza porazka i to jeszcze z kim :/

hubi1910
27-06-10, 12:04
Gorszej porażki być już nie mogło :( ...

Walka wieczoru:

265 lbs.: Fabricio Werdum pok. Fedora Emelianenkę przez poddanie ( balacha z trójkąta ), 1:09 runda 1

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrzyni wagi średniej kobiet Strikeforce
145 lbs.: Cristiane Santos pok. Jan Finney przez TKO ( uderzenia w parterze ), 2:56 runda 2

185 lbs.: Cung Le pok. Scotta Smitha przez TKO ( uderzenia w parterze ) 1:46 runda 2
155 lbs.: Josh Thomson pok.. Pata Healy’ego przez poddanie ( duszenie zza pleców ), 4:27 runda 3

Pozostałe:

185 lbs.: Yancy Medeiros pok. Garetha Josepha przez KO ( uderzenie w parterze ) 1:19 runda 2
155 lbs.: Bobby Stack pok. Derricka Burnseda przez jednogłośna decyzję, 29-28, 27-30, 29-28
185 lbs.: Bret Bergmark pok. Vagnera Rochę przez jednogłośną decyzję, 29-28, 30-27, 30-26
170 lbs.: Chris Cope pok. Rona Keslara przez TKO ( uderzenia ), 4:32 runda 2



http://www.youtube.com/watch?v=UbatekqZUI0&feature=player_embedded#!

BoloYeung
27-06-10, 12:36
zwycięsca tej walki miał walczyć z Overeemem , wiadome było ze wygra Fedor , nikt nie przypuszczał ze az taka niespodzianka moze sie stać , nawet najwieksi fani Werduma sie tego nie spodziewali , walka zaczeła sie po mysli Fedora , szybkie sprowadzenie do parteru ale nieomylny Fedor zrobił malutki błąd który wykorzystał brazylijczyk - niestety . W wypowiedzi po walce zapowiedział ze walczyć z Overeemem nie ma zamiaru tylko rewanz wchodzi w gre ( jak by miał nadzieje na jeszcze jeden cud) . Werdum wie ze Overeem w stujce miałby nad nim miażdżącą przewage , no ale dla Fedora jest to motywacja do dalszych treningów i naserio wkurze sie jesli Fedor po pokonaniu Werduma zakonczy kariere bo w Strikeforce ma kontrakt na jeszcze jedną walke

kubaCK
27-06-10, 13:01
nie nie nie:( musi byc rewanz!

BoloYeung
27-06-10, 13:43
będzie rewanz niestety , mnie by bardziej interesowała walka Fedor vs Overeem

BoloYeung
27-06-10, 14:57
Wypowiedzi
- Skoncentrowałem się na uderzeniach kończących i wtedy właśnie popełniłem błąd. Na pewno będziemy analizować jeszcze jak do tego doszło. Ten kto nigdy nie upadł, ten nigdy nie wstanie - zakończył przygnębiony wyraźnie Fedor.
- Jestem bardzo, ale to bardzo szczęśliwy. Wierzyłem od początku w to zwycięstwo, bowiem trenowałem wyjątkowo ciężko, a i zespół miałem bardzo dobry. Dziękuję Fedorowi za danie mi szansy, on jest najlepszy. Co prawda go pokonałem, ale i tak on jest najlepszy na świecie - powiedział Werdum, który przecież w listopadzie 2006 roku pokonał przez poddanie brata Fedora, Aleksandra Emelianenko.

KowalX
27-06-10, 20:33
Over też dostał od Werduma. To bardzo dobry zawodnik i nie róbcie z niego cieniasa .Pokazał znakomity parter. Widać wyraźnie ,że fedor trzyma łape na udzie, którą przechwytuje W.
No i druga porażka Fedora nie licząc tej niesłusznej.

BoloYeung
27-06-10, 21:28
Walka Overeem vs Werdum była lata temu to był nie ten sam Overeem co teraz i kazdy o tym wie mówimy o terazniejszosci , niedawno w wywiadzie Werdum powiedział ze dzisiejszego Overeema tez by pokonał a spytany wczoraj o to czy z nim bedzie walczył o pas odpowiedział : nie nie nie , coś mi tu nie gra , w stujce Overeem delikatnie mówiac zmiażdzył by Werduma , a Fedor poprostu zlekcewazył brazylijczyka i chciałgo wykonczyc w najprostszy sposób jak to najczesciej robił , statystyki brazylijczyka 0 zadanych ciosów , w sumie gdyby tą walke przegrał byłby juz na dnie tak samo jak był po walce z dos Santosem stracił kontrakt z UFC i swiatełko mu sie zaświeciło po podpisaniu kontrkatu ze Strikeforce , miał byc teraz pożywką dla Fedora przed jego walką o pas no ale sport jest nieprzewidywalny i cuda sie zdarzają .
Najgorsze co moze się stać to , jeśli Fedor w rewanzu pokona Werduma (inaczej być nie moze) i zakonczy kariere bo wtedy wygasnie jego kontrakt ze Strikeforce - wtedy naprawde się wkur..... , ja chce zobaczyc Fedora w walce o pas

mtm
28-06-10, 00:16
I sie stało , Już nie będzie fanów Fedora :)

Co do walki Z Overeemem to sądze że przejebie
tak jak i by było z Lesnarem

Złaź z sceny Fedor już pora na ciebie !

burn
28-06-10, 00:21
Jeszcze parę razy zawalczy na 100%
Noooo i będę mu kibicował.
mtm, gdybać każdy może. Zobaczymy z kim i jak Fiedzia zawalczy.

mtm
28-06-10, 00:23
13 lat na zawodowych ringach robi zapewne swoje !

Do domu panie Fedzia czekam aż dostanie od Overeema , szkoda że Lesnar sie nie przyłączy .

burn
28-06-10, 00:31
Szczeniacką hmmm zazdrością/zawiścią bije, aż śmiesznie czytać :)
Dobrze, że przegrał w taki sposób (wyglądało na wypadek przy pracy), co innego jak by wtopił na pkt po nudnej walce, bo to by oznaczało, że nie potrafi sobie poradzić z Werdumem.
Zachował się, jak przystoi zawodnikowi tej klasy, nie szukał wymówek.

mtm
28-06-10, 00:36
Już dobrze, dobrze Bo ci ciśnienie skoczy i żyłka na czole pęknie panie Adwokat .

Nie twierdze że już nic nie znaczy Wielki Fedor ! Wole go od Overeema i Lesnara ale przynajmiej zamkneli gęby i zobaczyli że nie ma nr.1

BoloYeung
28-06-10, 00:37
nie sądze zeby Lesnar wygrał z Fedorem , Lesnar to najbardziej przereklamowany zawodnik UFC jak i całego MMA , bilans 4-1 sam mówi za siebie z Randym ledwo co wygrał , Fedor górował by nad nim wszystkim i w przeciwienstwie do walki z Werdumem to do walki z Lasnerem by sie słono przygotował i zmobilizował , Rogersem tez kazdy sie podniecał a Fedor go rozwalił juz nie mówie o Overeemie który go zdeklasował , tak jak mówiłem ostatniego cesarza chce zobaczyć w walce o pas

KowalX
28-06-10, 00:37
13 lat na zawodowych ringach robi zapewne swoje !

Do domu panie Fedzia czekam aż dostanie od Overeema , szkoda że Lesnar sie nie przyłączy .

Spokoje Fedor może jeszcze walczyć ,dużo starsi są.

BoloYeung
28-06-10, 01:09
przeciez Fedor nie jest stary ile ona ma 34 lat , to dobry wiek jak dla zawodnika i taki bagaz doswiadczenia , tak dla porównania Lesnar jest tylko o rok młodszy a 5 walk na kącie , nie wspomne o Randym , Werdum tez o rok młodszy Nagueira rówiesnik cesarza , Coleman 46 lat , duzo by tu wymieniac dobrych zawodników po 40 jeszcze wiecej po 30 , Fedor dla MMA jest tym czym Pele dla piłki nożnej lub Jordan dla koszykowki tyle ze Rosjanin ciągle walczy i nie jest wcale stary

mtm
28-06-10, 01:17
Oczywiście racja ,
tyle ze nie napisałem że jest stary lecz ma już 13 lat walk zawodowych na kącie , a to zapewne daje w kość .

BoloYeung
28-06-10, 12:31
jesli patrzac na ilosc walk brazylijczycy mają ich jeszcze więcej ich starty w Valetudo Brazil , ValeTudo ultimeit (czy jakos tak sie to pisało) tak walczyło sie o wiele częsciej i to na gołe pięsci walki były bardziej brutalne

KowalX
28-06-10, 16:21
Co to ma do tego wszystkiego w Meksyku też tak walczyli i nie tylko tam ,bo na całym świecie...

Przegrał 3walkę w karierze, a tu nagle głosy ,że powinien już skończyć. Taki bilans to raczej ciężko zrobić ,a o tym gdzie kto walczył nie ma sensu gadać.

BoloYeung
28-06-10, 19:57
3 ???? Ferod ma 2 porazki i 1 NC

KowalX
28-06-10, 21:11
3 ???? Ferod ma 2 porazki i 1 NC

Dla mnie i wielu przegrał również z Aroną ,który dominował w walce przez prawie cały czas.
Właściwie to czekam kiedy wróci ,bo fajnie by zobaczyć go jeszcze w akcji.

BoloYeung
28-06-10, 21:33
przyznam sie ze tej walki nie widziałem , no ale Areona na wage ciężką jest za lekki , waga ciężka robi sie ostatnio coraz cięższa , w Strikeforce mógłby jeszcze powalczyc w półcięzkiej ale w UFC w by go zjedli.

KowalX
28-06-10, 21:42
przyznam sie ze tej walki nie widziałem , no ale Areona na wage ciężką jest za lekki , waga ciężka robi sie ostatnio coraz cięższa , w Strikeforce mógłby jeszcze powalczyc w półcięzkiej ale w UFC w by go zjedli.

Zobacz jest na youtube w dobrej jakości i ciekawa tym bardziej ,że nie było dozwolone g&p widać dobry parter.
Co do wagi w ufc wole 2niższe kategorię oglądać. Dobrze ,że ograniczenie wprowadzono hehe
Co rozumiesz przez ",że by go zjedli" chodzi Ci o umiejętności czy masę ciała?

BoloYeung
28-06-10, 22:21
raczej mase ciała umiejętnosci dosc dobrze prezętował w walce z Wandem w pierwszej i drugiej. Walke zaraz sobie zobacze