PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień beztreningowy a dieta



kozak123
24-06-10, 18:46
Otóz mam pytanie w dzien nietreningowy mam jeśc normalnie to samo co bym jadł danego dnia gdzie mam ćwiczenia? Bo ćwiczę 3 razy w tygodniu więc zastanawiałem się czy posiłek przed i po treningowy mozna zastąpić czymś innym?

Tadel
24-06-10, 20:28
trzymaj sie diety. No chyba że z powodu zmniejszonego spalania w siebie nie wciśniesz ;D chcesz mieć dobrą regeneracje i rosnąć to jedz

Grzybi
24-06-10, 21:09
jedz jedz:D:D

slim shady
24-06-10, 22:08
Otóz mam pytanie w dzien nietreningowy mam jeśc normalnie to samo co bym jadł danego dnia gdzie mam ćwiczenia? Bo ćwiczę 3 razy w tygodniu więc zastanawiałem się czy posiłek przed i po treningowy mozna zastąpić czymś innym?
jesz tak samo tylko wywalasz posiłek przed i po treningowy, i dajesz normalny posiłek tak, żeby czas posiłków się zgadzał

kozak123
25-06-10, 13:20
slim shady @ Dzięki wielkie zaoszczędze na kasie przynajmniej :) Ale to to normalnie jem ciągle jade na diecie juz 3 dzień :) A jako posiłek po i przed treningowy(w dni bez treningu) mogę dać jakiś ryz z sosem lub makaron? Tam są węglowodany a ja musze miec duzo węgli jestem ektomorfikiem :) Dzięki :)