PDA

Zobacz pełną wersję : Co na siłę???



NIKOLIS 168
19-02-07, 13:27
Jaka odżywka będzie najlepsza na siłe???
Wiadomo że coś z kreatyn...a raczej jakiś jabłczan...ale jaki???
wg mnie dobry jest Reactor i jakiś dobry TCM, tylko z jakiej firmy!
pomóżcie...
chciałbym to połaczyć dextrozą i tauryną! i dobrym gainerem jakim z pewnością jest Whey MassGain z Hi Teca!
Z góry dzięki!
pozdro dla wszystkich forumowiczów!

kociolcyk
19-02-07, 14:40
reactor nawet dobry albo tcm z olimpa

a moze spróbuj przetestowac cm3 z treca -nie brał tego chyba nikt na forum...??

krystian
19-02-07, 15:45
Ja bym proponował kreatyne z Vitalmaxa , dextroza, tauryna, miałem taki skład i dobrze weszło w siłe i w mase.

marcin1340
19-02-07, 18:04
ja bym si proponował na siłke Biogenix Cell Pump dobry jest bo sam go brałem i do gaineraz vitalmax i glutamina jakas i turyn ale niekupuj dextrozy bo ona niszczy trzuske

NIKOLIS 168
20-02-07, 15:46
kurde sam już niewiem chyba spróbuje cm3. ale czy mogę do tego dorzucić taurynę i dextroze????????

marcin1340
20-02-07, 17:10
dorzuc do tego glutamine i tauryna i bedzie spoko

NIKOLIS 168
21-02-07, 16:44
nie jednak wezmę kreatyne z Vital Maxa dekstroze i taurynę! pozdro!!!Dzięki za porady!
mój cykl powinien sie umieścić w naszych relacjach! :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:

P4l4d7n
21-02-07, 17:04
Wszystko zalezy od twojego stazu i co juz jadles... Po kreatynie idzie sila i rowniez masa. Dla spotegowania jej dzialania mozna zastosowac dekstroze, glutamine i tauryne.